Şehri Sanat Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Şehri Sanat Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  30-40 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şehri Sanat Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Şehir Dışında Hizmet

Şehri Sanat Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Çiftlerin talepleri doğrultusunda pek çok stilde çalışabiliyoruz.

Şehri Sanat Organizasyon Hakkında

Siz de trendi aylar önce takip eden ve uygulamaya başlayan bir organizasyon firmasıyla düğün gecenizi buluşturmak istemez misiniz? Böylelikle özel günlerinizde henüz kimsede görülmemiş dekorlarla göz kamaştırabilirsiniz. Tek istediğimiz sizin hayal etmeniz ve o hayalleri bize iletmeniz. Sonucuna da kendi gözlerinizle şahit olmanız.

Biz Şehri Sanat Organizasyon olarak Kayseri’de düğün organizasyonları başta olmak üzere, nişan organizasyonları, açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü etkinlikleri, piknikler ve daha etkinlik alanında birçok konuda hizmet vermekteyiz. Aslına bakarsanız siz çiftlerimizin dışında diğer organizasyon şirketlerinin de bizden hizmet aldığını belirtmek istiyoruz. Çünkü Kayseri’de organizasyon için gerekli olan dekorasyon malzemeleri, süslemeler ve aklınıza gelebilecek her türlü detayı bizde bulabilirsiniz. Bundan dolayı da aslında organizasyonlarımızın çok benzerlerini gördüğünüzü söylemeniz çok normal. Ama şunu da bilin ki kopyalarını görseniz dahi o organizasyonların ilklerini çiftlerimize biz yaşatıyoruz. Böylelikle siz de ilklere imza atabiliyorsunuz. Bizim iş tatminimiz ise tamamen sizin memnuniyetiniz ve mutluluğunuz oluyor. Bunun içinse çok çalışıyoruz. Mesela düğün gecenizde dekorunuza dair çiçekleri hayal edin. Şakayık çiçeklerini şöyle güzelce masaların ortasına alalım. Etrafına yaydığı harika kokuyu da bu güzelliğe dahil edelim şimdi de. İşte tam olarak anlatmak istediğimiz detayların da detayı bile önemli bizim için.

Siz de bizim gibi detaylara önem veriyorsanız, konuklarınıza ilki yaşatmak ve unutulmaz bir düğüne imza atmak istiyorsanız, teklif formundan bize ulaşabilirsiniz. Böylelikle Kayseri düğün organizasyonları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Delçöne Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Merih Sİtesi 23/b Kocasinan

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şehri Sanat Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.