Kapris Organizasyon

E-posta Gönder

Kapris Organizasyon

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Kapris Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

Kapris Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Kapris Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Kapris Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Restoran, Düğün Salonu


 • Organizasyon Tarzı

  Romantik, Klasik, Modern, Sade, Görkemli

Kapris Organizasyon Hakkında

2005 yılında başladığımız yolculuğumuza hala ilk günkü heyecanla devam ediyoruz. Kapris Organizasyon Kayseri ekibi olarak bugüne kadar sayısız çiftin mutluluğun bir parçası olduk. Titiz çalışmak, profesyonel hizmet sunmak ve detaylara dikkat etmek organizasyonları yaparken en çok önem verdiğimiz noktalar. Çiftlerin düğünlerine verdiği değerin aynısını biz de organizasyonlar için hazırlık yaparken veriyoruz.

Deneyim

15 yılı aşkın deneyimimizi birçok düğün organizasyonu gerçekleştirerek elde ettik. Gerek düğün organizasyonları için çalıştığımız mekanlar gerekse etkinliklerini düzenlediğimiz kurumların hepsini gururla referans olarak gösteriyoruz. Kayseri Valiliği, Kocasinan Belediyesi ve Erciyes Üniversitesi gibi devlet kurumlarının yanı sıra Koçtaş, Media Markt, Eczacıbaşı, Mercedes-Benz ve Volvo gibi firmalarla da çalışma fırsatı yakaladık.

Hizmetler

Çiftlerimize bir organizasyon firmasından beklenen pek çok hizmeti sağlıyoruz. Mekan giydirme, sandalye/masa temini, servis hizmeti, süsleme, dekor, ışık ve ses ekipmanları, çiçek ve araç kiralama gibi hizmetlerimiz ana hizmetlerimizden. Düğün gününüzde sanatçı ve DJ görmek isterseniz onu da temin ediyoruz. Havai fişek gösterileriyle misafirlerinizi eğlendiriyoruz. Bizden konsept yaratmamızı isteyen çiftlerin de isteklerini geri çevirmiyoruz. Kayseri menşeli bir firmayız ancak şehir dışına da hizmet veriyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Çiftlerimize sade ve modern tarzı abartısız süslemeler, uyumlu renkler ve aynalı supla gibi aksesuarlarla sağlıyoruz. Çiçekler ve soft renklerle de romantik tarzın havasını mekana taşıyoruz. Modası hiç geçmeyen işlemeli dekorlarla klasik tarz isteyenlerin arzularını da yere getiriyoruz. Dilerseniz altın ve gümüş renklerin ağırlıkta olduğu gösterişli süslemelerle de düğün mekanınızı süslüyoruz.

Ek Hizmetler

Kayseri düğün organizasyon firmasıyız ancak nişan ve kına organizasyonları da yapıyoruz. Bu özel günlerinizde birçok detayla biz ilgileniyoruz. Misafirlerinizin hem gözünü hem karnını doyuracak yemekler için catering hizmeti, en güzel anlarınızın ölümsüzleştirilmesi için fotoğraf ve video hizmeti ve davetiye hizmeti veriyoruz. LCV hizmeti ve nikah şekeri hizmetleriyle de omzunuzdan yükleri alıyoruz.

Dekor malzemelerimizin çeşitliliği, ekibimizin hızı ve çift odaklı hizmet anlayışımızla düğün ve özel gün organizasyonlarınızı eksiksiz yapıyoruz. İsteklerinizi severek yerine getiriyoruz. Siz de Kayseri düğün organizasyon şirketlerinden biriyle çalışmak isterseniz bu özelliklerimizi göz önünde bulundurarak bizi tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki bilgilerden hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir veya hemen teklif formunda yönelebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Serçeönü Mah. Türkay Sk. No:7/N Kocasinan

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kapris Organizasyon Yol Haritası

Kapris Organizasyon Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Fatma & Salih

Düğün Tarihi: 08.01.2022


Profesyonelliğinizle bizleri hiç yanıltmadınız. İyiki, sizle çalışma fırsatı bulduk. Herşey içimize fazlasıya sindi. Evlenenlere mutlaka tavsiye ederim.

Esra & Murat

Düğün Tarihi: 10.09.2021


Hayatımızın en güzel anını Kapris ile yapmak bizim için büyük bir şanstı. Hem çalışanlar, hem hizmet tam istediğimiz gibiydi. Herşey için çok teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.