Düğün Organizasyon Kayseri

Kapris Organizasyon

Kapris Organizasyon
  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Kapris Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Kapris Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Kapris Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Kapris Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kapris Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Kapris Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kapris Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Kapris Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Kapris Organizasyon balo salonu, bahçe/kır düğünü, havuz başı düğünü, düğün salonu, restoran mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Kapris Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Kapris Organizasyon modern, sade, romantik, görkemli, klasik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Kapris Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Kapris Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, nişan, açılışlar, sünnet düğünü, doğum günü, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, parti, baby shower, davet ve resepsiyon organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Kapris Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Kapris Organizasyon kına gecesi, sanatçı, fotoğraf ve video, masa / sandalye temini, davetiye, çiçek, dekor, kapalı çadır, dj, süsleme, barkovizyon, pasta, lcv hizmeti, havai fişek, nikah şekeri, mekan giydirme, catering, araç kiralama, balayı, işık ve ses ekipmanları, servis ve hizmet elemanı hizmetlerini vermektedir.

Kapris Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Kapris Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kapris Organizasyon Hakkında

2005 yılında başladığımız yolculuğumuza hala ilk günkü heyecanla devam ediyoruz. Kapris Organizasyon Kayseri ekibi olarak bugüne kadar sayısız çiftin mutluluğun bir parçası olduk. Titiz çalışmak, profesyonel hizmet sunmak ve detaylara dikkat etmek organizasyonları yaparken en çok önem verdiğimiz noktalar. Çiftlerin düğünlerine verdiği değerin aynısını biz de organizasyonlar için hazırlık yaparken veriyoruz.

Deneyim

15 yılı aşkın deneyimimizi birçok düğün organizasyonu gerçekleştirerek elde ettik. Gerek düğün organizasyonları için çalıştığımız mekanlar gerekse etkinliklerini düzenlediğimiz kurumların hepsini gururla referans olarak gösteriyoruz. Kayseri Valiliği, Kocasinan Belediyesi ve Erciyes Üniversitesi gibi devlet kurumlarının yanı sıra Koçtaş, Media Markt, Eczacıbaşı, Mercedes-Benz ve Volvo gibi firmalarla da çalışma fırsatı yakaladık.

Hizmetler

Çiftlerimize bir organizasyon firmasından beklenen pek çok hizmeti sağlıyoruz. Mekan giydirme, sandalye/masa temini, servis hizmeti, süsleme, dekor, ışık ve ses ekipmanları, çiçek ve araç kiralama gibi hizmetlerimiz ana hizmetlerimizden. Düğün gününüzde sanatçı ve DJ görmek isterseniz onu da temin ediyoruz. Havai fişek gösterileriyle misafirlerinizi eğlendiriyoruz. Bizden konsept yaratmamızı isteyen çiftlerin de isteklerini geri çevirmiyoruz. Kayseri menşeli bir firmayız ancak şehir dışına da hizmet veriyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Çiftlerimize sade ve modern tarzı abartısız süslemeler, uyumlu renkler ve aynalı supla gibi aksesuarlarla sağlıyoruz. Çiçekler ve soft renklerle de romantik tarzın havasını mekana taşıyoruz. Modası hiç geçmeyen işlemeli dekorlarla klasik tarz isteyenlerin arzularını da yere getiriyoruz. Dilerseniz altın ve gümüş renklerin ağırlıkta olduğu gösterişli süslemelerle de düğün mekanınızı süslüyoruz.

Ek Hizmetler

Kayseri düğün organizasyon firmasıyız ancak nişan ve kına organizasyonları da yapıyoruz. Bu özel günlerinizde birçok detayla biz ilgileniyoruz. Misafirlerinizin hem gözünü hem karnını doyuracak yemekler için catering hizmeti, en güzel anlarınızın ölümsüzleştirilmesi için fotoğraf ve video hizmeti ve davetiye hizmeti veriyoruz. LCV hizmeti ve nikah şekeri hizmetleriyle de omzunuzdan yükleri alıyoruz.

Dekor malzemelerimizin çeşitliliği, ekibimizin hızı ve çift odaklı hizmet anlayışımızla düğün ve özel gün organizasyonlarınızı eksiksiz yapıyoruz. İsteklerinizi severek yerine getiriyoruz. Siz de Kayseri düğün organizasyon şirketlerinden biriyle çalışmak isterseniz bu özelliklerimizi göz önünde bulundurarak bizi tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki bilgilerden hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir veya hemen teklif formunda yönelebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Serçeönü Mah. Türkay Sk. No:7/N Kocasinan

  • Haritadaki Konumu

    Kapris Organizasyon Yol Haritası

Kapris Organizasyon Yorumları (2)

Fatma & Salih

Düğün Tarihi: 08.01.2022

Profesyonelliğinizle bizleri hiç yanıltmadınız. İyiki, sizle çalışma fırsatı bulduk. Herşey içimize fazlasıya sindi. Evlenenlere mutlaka tavsiye ederim.

Esra & Murat

Düğün Tarihi: 10.09.2021

Hayatımızın en güzel anını Kapris ile yapmak bizim için büyük bir şanstı. Hem çalışanlar, hem hizmet tam istediğimiz gibiydi. Herşey için çok teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.