Işıltı Organizasyon

E-posta Gönder

Işıltı Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  10-20 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Işıltı Organizasyon Özellikler

 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Işıltı Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Işıltı Organizasyon Hakkında

En küçük ayrıntıdan en büyük detaylara kadar ustaca organize ettiğimiz ve A’dan Z’ye her şey ile bizzat ilgilediğimiz kusursuz bir gün hayal istiyorsanız o halde siz bir Işıltı Organizasyon düğününü hak ediyorsunuz. Genç ve dinamik bir kadro ile 2018 yılında kurduğumuz şirketimizde vizyoner bakış açımız ve yenilikçi ruhumuz ile çalışıyoruz. İşimizi çok severek ve bir o kadar da profesyonel şekilde yapıyoruz. Hangi sebeple olursa olsun bizi tercih eden müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse bir törenin tamamını üstlenebiliyoruz. Mekân düzenlenmesi ve süslemesinden, catering işleri ve yemek menülerine, pastasına, çiçeğine, servis elemanlarına kadar her şeyle ilgileniyoruz. Hatta bununla da kalmıyor, sahne kurulumu ve sanatçı da dâhil müziğe dair tüm detaylarla da ilgileniyoruz. Teknoloji konularında hiçbir masraftan kaçınmıyoruz ve sahip olduğumuz tüm ekipmanları son modelleri ile güncelliyoruz.

Bizim için organizasyonun kişiden oluşan küçük bir gruba veya 5.000 kişilik büyük bir davete hitap etmesi hiç fark etmiyor. İster açık hava olsun ister kapalı alan, ona uygun olarak hazırlıklarımızı uygun bir şekilde yapabiliyoruz. Kır düğünü, otel düğünü, tekne düğünü, klas bir davet veya butik bir eğlence fark etmeksizin her konseptte düzenleyebiliyoruz.

Düğünler haricinde organizasyonlarını düzenlediğimiz çok sayıda ve türde toplu etkinlik mevcut. Bunlardan bazılarını ise şöyle sıralayabiliriz; açılışlar, kurumsal etkinlik ve lansmanlar, dini organizasyonlar, evlilik teklifleri, doğum günü kutlamaları, sünnet düğünler, kına geceleri, nişan merasimleri, piknikler, mezuniyet baloları, toplu yemek davetleri ve aklınıza gelebilecek bu tarz kutlama ve törenlerden oluşuyor.

Bütçenize ve zevkinize uygun bir düğün istiyorsanız Işıltı Organizasyon Kayseri Kocasinan’da sizi bekliyor. Sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Serçeönü mah. Ahmet Paşa Cad. Ahmet Paşa İş mer. Kat:7 No:16-27 Kocasinan /KAYSERİ

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Işıltı Organizasyon Yol Haritası

Işıltı Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Be

Bekir

Düğün Tarihi: 25.01.2019


Tecrübeli ekibi ile kına organizasyonumzda misafir olduk

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.