Bay Ümit Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Bay Ümit Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  10-20 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bay Ümit Organizasyon Özellikler

 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Bay Ümit Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  klasik ve modern

Bay Ümit Organizasyon Hakkında

Senelerin unutturamayacağı düğün organizasyonu geçirmek ister misiniz?

Bay Ümit Organizasyon olarak 2003 yılından itibaren Kayseri Pınarbaşı’nda evlenecek olan çiftlerin düğünlerini eksiksiz ve en güzel geçirebilmeleri için kaliteli hizmet vermekteyiz. Kayseri dışında çevre illerden olan Sivas, Nevşehir, Ankara ve Kocaeli’ne giderek birçok çiftin mutlu olmasını sağladık.

Her yıl değişiklik gösteren düğün organizasyonlarında trende uygunlu ve yenilikçi tavrımızla çiftlerimizi yönlendiriyor ve danışmanlık yapıyoruz. Başından sonuna kadar düğününüzü tasarlayarak sevdiklerinizle birlikte unutamayacağınız bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Görüşmeye başladığımız ilk andan itibaren isteklerinizi not alıyor size tavsiyeler veriyoruz. En çok önem verilen detaylardan olan sade duruşlu masa ve sandalye giydirmeleri size farklı renk seçenekleri sunarak sizin istediğinizi seçiyoruz. Masa süslemeleri için şamdanlar canlı ve yapay çiçekler koyarak ortamın sıcaklığını arttırıyoruz. Düğün gününüzde yağmur yağarsa diye çekiniyorsanız hiç strese girmeyin kapalı çadır imkanımızla kötü hava şarklarını iyiye çeviriyor olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz. Önemli olan sizin gün sonuna kadar yüzünüzden gülümsemenin eksik olmaması

Düğünlerin vazgeçilmesi müzikler…

Misafirlerinizi yumuşak tonlu müziklerle karşılıyor sevdiğiniz müziği seçerek ilk dansınızı konfetiler içinde yapmanızı sağlıyoruz. İlk dansınızda başlayarak pasta kesilme ve takı törenine kadar sizin seçtiğiniz müzikleri çalıyor sanatçılar getirerek aileniz ve sevdiklerinizle güzel vakitler geçirmenizi sağlıyoruz.
İkram edilecek olan yemekleri en iyi catering firmalarıyla anlaşarak isteğiniz doğrultusunda menü hazırlıyor yemeksiz düğünler için taze kuru pastalar ve kuru yemişler sunuyoruz.

Bay Ümit Organizasyon olarak eksiksiz bir düğün geçireceğinizden eminiz siz de düğün organizasyon akışınızı düzenlememizi istiyorsanız bizimle düğününüzden 4 hafta önce yandaki form üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.