Düğün Organizasyon İstanbul

Ecrin Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Bahanur & Gi̇ray

Düğün Tarihi: 01.07.2017

Her Şeyin Eksiksiz Olduğu; Bittiğinde Aklımızda En Ufak Bir Şeyin Kalmadığı Bir Düğün Gecesi Yaşatan Ecrin Organizasyon Ekibine Teşekkürler!

Ecrin Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Ecrin Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Ecrin Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Ecrin Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ecrin Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Ecrin Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ecrin Organizasyon ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Ecrin Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Merhaba Öncelikle; Bizler sayfada belirtmek zorunda kaldığımız paket fiyatlarına ve bu paketlere endeksli çalışmalar yapan bir firma değiliz. Ecrin Organizasyon Ekibi olarak önce misafirlerimizin hayal ettikleri daveti dinler, sonra da onların hayallerine destek verecek fikir ve ürünlerle onları yanıtlarız. Her birinizin "Hayaller Paris" dediğini duyar gibiyim. Elbette ki hayallerinizin de bir sınırı var. Örnek; DAMAT BEY'in CEBİNDEKİ PARA :) Ama bununda kolayı var, Bizler bir daveti tasarlar ve projelendirirken sınırsız ürün seçeneği ile tüm detayları birlikte bütçelendirebilir ve anı anına alternatifler geliştirebiliriz. Düğün görüşmesine gittiğinizde aklınıza takılan her türlü soruyu sorun, hatta soracağınız sorunun SAÇMALIĞINA siz inansanız bile sorun, öğrenin ve bilin ki aksiyon esnasında öğrenip düğün günü DEMORALİZE olmayın. Aklınızda, hayalinizde, dilinizde ve CEBİNİZ de :) ne varsa ORGANİZATÖR ünüze yükleyin, gerisini o halletsin. Sevgiyle ve Mutlulukla Kalın"

Ecrin Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Ecrin Organizasyon düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, piknik, açılışlar, doğum günü, parti, kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, bayi toplantısı organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Ecrin Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Ecrin Organizasyon servis ve hizmet elemanı, dekor, sanatçı, havai fişek, araç kiralama, kına gecesi, catering, barkovizyon, lcv hizmeti, süsleme, nikah şekeri, dj, pasta, çiçek, işık ve ses ekipmanları, fotoğraf ve video, mekan giydirme, davetiye, kapalı çadır, masa / sandalye temini hizmetlerini vermektedir.

Ecrin Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Ecrin Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Ecrin Organizasyon Hakkında

Ecrin Organizasyon olarak profesyonel ekibimizle çıktığımız yolda; yaptığımız her işte en iyisini başarmak için çabaladık. Dürüstlük ve kalite anlayışımızdan hiçbir zaman taviz vermedik.

Her organizasyonumuzu, sanki ilk defa yapıyorcasına heyecanla ve yüzlercesini geride bırakmış olmanın verdiği profesyonellik ile yapıyoruz.

Amacımız, sizleri mutlu etmek, reklam ve tanıtımınızı en iyi şekilde yapmak. Bunları gelişen çağın gerektirdiği biçimde yapmaktan vazgeçmedik.

Düşlerinize ve beklentilerinize karşılık verebildiysek ne mutlu bize.

İletişim

  • Adres::

    İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Ecrin Organizasyon Yol Haritası

Ecrin Organizasyon Yorumları (2)

Bahanur & Gi̇ray

Düğün Tarihi: 01.07.2017

Her Şeyin Eksiksiz Olduğu; Bittiğinde Aklımızda En Ufak Bir Şeyin Kalmadığı Bir Düğün Gecesi Yaşatan Ecrin Organizasyon Ekibine Teşekkürler!

Reyhan & Hasan

Düğün Tarihi: 30.09.2017

Herkese Merhaba Ismim Reyhan Nur Göksu Yakin Bir Aile Dostumuz Sayesinde (Tolga Tamer Kendisini Tanımayan Yoktur ) Bahadır Bey Ve Burcu Hanımla Düğünüme Iki Hafta Kala Telefonda Tanıştım Sebebi Ankarada Yaşıyor Olmam Ailem Kocaelinde Olduğu Için Düğünü Orada Yaptık Ve Dürüstce Söylüyorum Bu Tatlı... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.