Deda Kır Bahçesi’ne Uğramadan Düğün Mekanınıza Karar Vermeyin!

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

5:39 dakika

22.03.2022

Denizli’deki düğün mekanlarından bahsedildiğinde, Deda Kır Bahçesi’nin adını sıklıkla duyarsınız! Mekanı daha önce duymayan çiftlere de biz anlatalım istedik. Geniş düğün alanları, organizasyon seçenekleri, kötü hava koşullarına karşı tedbirleri ve ilgili ekibiyle dikkat çeken Deda Kır Bahçesi'ni sizin için inceledik!

Deda kır bahçesi

Size birbirinden farklı ve keyifli 7 adet salon sunan bir düğün mekanıyla tanışmaya ne dersiniz? İster 100 kişilik isterseniz 1000 kişilik kalabalık bir düğün organizasyonu yapın. Deda Kır Bahçesi'nde tüm organizasyonlara uygun salonlar mevcut.

Denizli - Ankara karayolu üzerinde, şehir merkezine 6 km. mesafede yer alıyor Deda Kır Bahçesi. Otobüs, dolmuş gibi toplu taşıma araçlarıyla da kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir noktada. Davetlileriniz özel araçlarıyla gelecekse de endişeniz olmasın. Ayrıca toplamda 400 araçlık kapasiteye sahip ücretsiz hizmet veren otoparkları var.

deda kır bahçesi

Neden Bu Kadar Popüler?

Denizli Deda Kır Bahçesi, özellikle bulunduğu şehirde en çok tercih edilen mekanlardan biri haline gelmiş. Tabii bu noktaya gelmesinin de bazı nedenleri var:

► 7 adet birbirinden farklı düğün alanı,
► Her bütçeye uygun 6 farklı menü seçeneği,
► Salonlarda açılır kapanır tavanlar,
► Farklı renklerde konseptler ve süslemeler,
► Kolonsuz salonlar ve geniş dans pistleri,
► Ücretsiz otopark.

Deda Kır Bahçesi

Denizli’nin En Büyük Düğün Mekanı!

Deda Kır Bahçesi için adeta bir düğün kompleksi diyebiliriz! Mekan, açık ve kapalı alanlarıyla çiftlere birçok seçenek sunuyor. Ayrıca bu sunulan seçenekler süslemelerde ve menülerde de geçerli.

Salon bilgilerinden de anlayacağımız gibi, çiftler Deda Kır Bahçesi’nde kendilerine uygun salonu mutlaka bulabiliyor. Bu kadar geniş bir alan ve bu kadar çok sayıda salonu yönetmek zor gibi görünebilir. Ancak 27 yıllık bir mekandan bahsediyoruz. Yani yılların da getirmiş olduğu tecrübeyle hiçbir detay gözlerinden kaçmıyor.

Ayrıca after parti yapmak isteyen çiftler için de 400 kişiye kadar kapasitesi olan bir alanlarının olduğunu belirtelim.

Deda Kır Bahçesi

Aynı gün içerisinde salonların çoğunda farklı düğünler yapılabiliyor. Salonların girişleri birbirinden çok farklı noktalarda bulunduğundan herhangi bir karışıklık çıkması söz konusu olmuyor. Girişlerinde de yönlendirme panoları ve gelin damat isimleri yer alıyor. Ayrıca karşılama hostesleri de davetlilere her konuda yardımcı oluyor.

Rahat Hissedin: Yağmur Bile Düğününüzü Sekteye Uğratamaz!

Deda Kır Bahçesi’ndeki açık alanların hepsinde yağmura karşı önlemler alınmış. Bazı açık alanların bir kısmında kapalı bölümler yer alıyor. Böylece herhangi bir yağmur yağma durumunda davetliler, üzerinde tavan bulunan o alana geçebiliyor.

Bazı salonlarda da otomatik açılıp kapanabilen tavan sistemi mevcut. Kısa süre içerisinde devreye girebiliyor.

Deda Kır Bahçesi

A’dan Z’ye Her Şey İstediğiniz Gibi Olsun!

Deda Kır Bahçesi, çiftlere farklı düğün paketi alternatifleri sunuyor. Genelde paketlerin içeriği; seçeceğiniz menü, pasta, canlı müzik, fotoğraf ve video çekimi, süslemeler şeklinde oluyor. Ama mekan yetkilileri size paketlerde dilediğiniz gibi değişiklik yapabilme imkanı sunuyor.

Hatta sadece değişiklik yapmak da değil, istediğiniz paketi birebir uygulayabiliyorlar. Düğün menüsünden organizasyon detaylarına, pastanın renginden malzemelerine kadar her konuda fikrinizi belirtebilirsiniz.

Deda Kır Bahçesi

Düğün Menüsünde Neler Var?

Deda Kır Bahçesi’nde herkes düğün yapabilsin diye geniş fiyat aralığında menü seçenekleri mevcut. Standart kokteyl ve yemekli menülerinden bazı seçenekleri çıkarıp ekleyerek çiftlere sunabiliyorlar. Bu arada mekanda alkol seçeneği bulunmadığını da belirtelim. Menü içeriklerine göz atmak isterseniz sizi şöyle alalım:

Kokteyl Menü: Puf börekleri, yaş pasta, patlamış mısır, meşrubat.

Yemekli Menü 1: Çorba, pilav, et, garnitürler, tatlı, yaş pasta, meşrubat.

Yemekli Menü 2: 8 veya 11 çeşitten oluşan ordövr tabağı, ara sıcak paçanga böreği, ana yemek, tatlı, meyve tabağı, yaş pasta, meşrubat.

Düğün gününüzden önce seçtiğiniz menünün tadımını da yapabilirsiniz. Böylece davetlilerinize sunacağınız yemekleri önceden denemiş olursunuz.

Deda Kır Bahçesi

Menü içeriklerine göre fiyatlar da değişiklik gösteriyor. Ancak ortalama bir rakam vermek gerekirse, 1.000 kişilik düğünler için 2022 yılında kişi başı Denizli Deda Kır Bahçesi fiyatları şu şekilde:

Menü Min. Fiyat Maks. Fiyat
Kokteyl 15 TL 30 TL
Yemekli 35 TL 60 TL

Hafta sonu ve hafta içi yapılan düğün fiyatları arasında %50’ye varan farklar olabiliyor. Kış düğünleri ile yaz düğünleri arasındaki fiyat farkı da aynı şekilde.

Anlaşırken belirttiğiniz davetli sayısından fazla kişi düğününüze gelirse kesinlikle tedirgin olmamalısınız. Çünkü mekan yetkilileri, davetli sayısından %10 fazlası için servis açıyor. Bu ekstra %10 servis ve yemek için de herhangi bir ücret talep etmiyorlar. İşte bu müthiş bir detay!

Deda Kır Bahçesi

Düğün Gününüzde El Üstünde Tutulacaksınız!

Düğün günü mekana gittiğinizde size ayrılmış hazırlık odasında vakit geçiriyorsunuz. Hatta dilerseniz mekana erken saatlerde gelip, saç ve makyajınızı bu hazırlık odasında yaptırabilirsiniz. Mekandaki sorumlular odanıza kadar ikramlar getiriyor ve düğün stresini üzerinizden atmanız için ellerinden geleni yapıyorlar.

Mekanda çiftlerle ilgilenen ekipler oluyor. Düğün günü gelin ve damadın ailesini karşılıyorlar, düğün esnasında çiftlerin içecekleri suya kadar her türlü isteklerini yerine getiriyorlar. Ayrıca çiftleri fotoğrafçılarla ve orkestrayla da önceden tanıştırıyorlar. Böylece canlı müzik için taleplerinizi belirtebiliyor, repertuarları hakkında fikirlerinizi sunabiliyorsunuz. Fotoğrafçınızla da daha önceden tanıştığınız için çekim esnasında rahat olabiliyorsunuz.

Deda Kır Bahçesi

Düğün esnasında fotoğrafları, mekanın kendi bünyesinde yer alan Deda Fotoğrafçılık ekibi çekiyor. Zaten yıllardır beraber çalıştıkları için gayet tecrübeliler. Ama tabii siz dilerseniz düğün klibi veya albüm çekimleriniz için başka fotoğrafçı da getirebilirsiniz. Mekanın içerisinde düğün albümünüz için fotoğraf çektirebileceğiniz birçok nokta var.

Müzik organizasyonunu da kendi ekipleriyle yapıyorlar. Repertuarı geniş birden fazla orkestraları mevcut. Siz isterseniz belirli bir saatten sonra çalması için DJ de getirebilirsiniz. Alanlarda 00:00’a kadar müzik devam edebiliyor. After parti alanında ise gecenin geç saatlerine kadar müziğin ritmine kendinizi kaptırabiliyorsunuz!

Deda Kır Bahçesi

Mekanı Nasıl Dekore Ediyorlar?

Mekan süslemelerini yetkililer kendileri yapıyor. Ekstra ihtiyaçlarınız için de çalıştıkları organizasyon firmalarından destek alıyorlar. 4 farklı renkte konsept oluşturabiliyorlar. Ayrıca masa aranjmanlarından giriş yolu düzenlemelerine hemen her detayı büyük bir özenle yapıyorlar. Tüllü ve çiçekli süslemeler, gelin masası süslemesi, dans esnasında volkan yakımı gibi hizmetler de pakete dahil.

Deda Kır Bahçesi’nde yuvarlak masalar kullanılıyor. Dikdörtgen masalara göre çok daha şık bir görüntü yarattığı için yetkililer yuvarlak olanları tercih ediyor. Ama çiftlerin isteğine göre dikdörtgen masa eklemeleri de yapabileceklerini söylüyorlar. Nikah alanında ise kır aa

Deda Kır Bahçesi

Çiftler Mekan Hakkında Ne Düşünüyor?

Denizli düğün salonlarından Deda Kır Bahçesi’nde evlenmiş olan çiftlerimiz firma sayfasına birçok yorum yapmış. Bu yorumlardan birkaçını sizinle paylaşmak istiyoruz:

Yağmur & Mehmet: "Deda öyle bir salon hazırlamış ki; peyzajından tutun renk uyumuna menü seçeneklerine kadar harika olmuş. Ben tebrik ederim kendilerini. Uzun yıllardır zaten herkesin bildiği bir firma idi. Fakat bu kadar gelişmiş bir mekan olabileceğine şaşırdım. Tebrik eder, evlenecek herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. "

Gamze & Utku: "İşte böyle bir mekan Denizli'ye şarttı dedirtecek bir yer olmuş. Yetkilileri tebrik ederim. Düğünümüz için başvurduğumuz ilk mekandı. Zaten başka yerleri gezmemize de gerek kalmadı. Ne istediysek birebir yaptılar. İyi ki burayı tercih ettik."

Ödemelerde Kolaylıklar Yapılıyor!

Eğer mekanla anlaşırsanız kredi kartıyla veya nakit olarak ödeme yapabiliyorsunuz. Zaten anlaştığınız an bütün ücreti vermeniz gerekmiyor. Sizden sadece ödemenin belirli bir kısmını talep ediyorlar. Geri kalanını da en geç düğüne 3 gün kala ödeyebiliyorsunuz.

Mekan yetkilileri, çiftlerin bütçelerine ve müsaitlik durumuna göre her şeyi ayarladıklarını özellikle vurguluyorlar.

Düğün tarihinizde herhangi bir aksilik çıkar ve kontratı iptal etmek isterseniz, mekan size bu konuda da bazı kolaylıklar sağlıyor.

Deda Kır Bahçesi

Denizli düğün mekanları arasında ön plana çıkan Deda Kır Bahçesi hakkında bahsedeceklerimiz bunlar. Siz de düğününüzü Denizli’de yapacaksanız, mekana karar vermeden önce buraya mutlaka uğramanızı öneriyoruz.

Mekana çiftler tarafından çok fazla talep olduğu için, düğün tarihinizden en az 6 ay önce firma yetkilileri ile iletişime geçmelisiniz. Daha geç tarihlerde de yer bulabilme imkanınız var elbette. Ancak ne demişler: Erken kalkan yol alır!

Yorum yap