Deda Garden’a Uğramadan Düğün Mekanınıza Karar Vermeyin!

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

5:37 dakika

29.06.2020

Denizli’deki düğün mekanlarından bahsedildiğinde, Deda Garden’ın adını sıklıkla duyarsınız! Mekanı daha önce duymayan yeni evlenecek çiftlere de biz anlatalım istedik. Oldukça geniş düğün alanları, organizasyon seçenekleri, kötü hava koşullarına karşı aldıkları önlemler ve ilgili ekibiyle dikkatleri üzerine çeken Deda Garden’ı sizin için inceledik.

Size birbirinden farklı ve keyifli 7 adet salon sunan bir düğün mekanıyla tanışmaya ne dersiniz? İster 400 kişilik isterseniz 1750 kişilik kalabalık bir düğün organizasyonu yapın. Deda Garden’da tüm organizasyonlara uygun salonlar mevcut.

Denizli - Ankara karayolu üzerinde, şehir merkezine 6 km. mesafede yer alıyor Deda Garden Denizli. Otobüs, dolmuş gibi toplu taşıma araçlarıyla da kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir noktada. Davetlileriniz özel araçlarıyla gelecekse de endişeniz olmasın. Ayrıca toplamda 2.200 araçlık kapasiteye sahip ücretsiz hizmet veren otoparkları var.

deda garden’a uğramadan düğün mekanınıza karar vermeyin!

Neden Bu Kadar Popüler?

Denizli Deda Düğün Salonu, özellikle bulunduğu şehirde en çok tercih edilen mekanlardan biri haline gelmiş. Tabii bu noktaya gelmesinin de bazı nedenleri var:

► 7 adet birbirinden farklı düğün alanı,

► Her bütçeye uygun 6 farklı menü seçeneği,

► Salonlarda açılır kapanır tavanlar,

► Farklı renklerde konseptler ve süslemeler,

► Kolonsuz salonlar ve geniş dans pistleri,

► Ücretsiz otopark.

deda garden’a uğramadan düğün mekanınıza karar vermeyin!

Denizli’nin En Büyük Düğün Mekanı!

Deda Garden için adeta bir düğün kompleksi diyebiliriz! Mekan, açık ve kapalı alanlarıyla çiftlere birçok seçenek sunuyor. Ayrıca bu sunulan seçenekler süslemelerde ve menülerde de geçerli. Mekanı incelemeye salonlarını tanıyarak başlayalım:

Salon Açık/Kapalı Kişi Kapasitesi
Salon 1 Kapalı 1.200
Salon 2 Kapalı (Bahçeli) 950
Salon 3 Açık (Yağmura karşı önlem) 1.400
Salon 4 Açık (Yağmura karşı önlem) 1.100
Salon 5 Açık (Yağmura karşı önlem) 1.600
Salon 6 Kapalı 1.750
Salon 7 Kapalı 450

Salon bilgilerinden de anlayacağımız gibi, çiftler Deda Garden’da kendilerine uygun salonu mutlaka bulabiliyorlar. Bu kadar geniş bir alan ve bu kadar çok sayıda salonu yönetmek zor gibi görünebilir. Ancak 27 yıllık bir mekandan bahsediyoruz. Yani yılların da getirmiş olduğu tecrübeyle hiçbir detay gözlerinden kaçmıyor.

Ayrıca after parti yapmak isteyen çiftler için de 400 kişiye kadar kapasitesi olan bir alanlarının olduğunu belirtelim.

deda garden’a uğramadan düğün mekanınıza karar vermeyin!

Aynı gün içerisinde salonların çoğunda farklı düğünler yapılabiliyor. Salonların girişleri birbirinden çok farklı noktalarda bulunduğundan herhangi bir karışıklık çıkması söz konusu olmuyor. Girişlerinde de yönlendirme panoları ve gelin damat isimleri yer alıyor. Ayrıca karşılama hostesleri de davetlilere her konuda yardımcı oluyor.

Rahat Hissedin: Yağmur Bile Düğününüzü Sekteye Uğratamaz!

Deda Garden’daki açık alanların hepsinde yağmura karşı önlemler alınmış. Bazı açık alanların bir kısmında kapalı bölümler yer alıyor. Böylece herhangi bir yağmur yağma durumunda davetliler, üzerinde tavan bulunan o alana geçebiliyorlar.

Bazı salonlarda da otomatik açılıp kapanabilen tavan sistemi mevcut. Kısa süre içerisinde devreye girebiliyor.

deda garden’a uğramadan düğün mekanınıza karar vermeyin!

A’dan Z’ye Her Şey İstediğiniz Gibi Olsun!

Deda Garden, çiftlere farklı düğün paketi alternatifleri sunuyor. Genelde paketlerin içeriği; seçeceğiniz menü, pasta, canlı müzik, fotoğraf ve video çekimi, süslemeler şeklinde oluyor. Ama mekan yetkilileri size paketlerde dilediğiniz gibi değişiklik yapabilme imkanı sunuyor.

Hatta sadece değişiklik yapmak da değil, istediğiniz paketi birebir uygulayabiliyorlar. Düğün menüsünden organizasyon detaylarına, pastanın renginden malzemelerine kadar her konuda fikrinizi belirtebilirsiniz.

deda garden’a uğramadan düğün mekanınıza karar vermeyin!

Düğün Menüsünde Neler Var?

Deda Garden’da herkes düğün yapabilsin diye geniş fiyat aralığında menü seçenekleri mevcut. Standart kokteyl ve yemekli menülerinden bazı seçenekleri çıkarıp ekleyerek çiftlere sunabiliyorlar. Bu arada mekanda alkol seçeneği bulunmadığını da belirtelim. Menü içeriklerine göz atmak isterseniz sizi şöyle alalım:

Kokteyl Menü: Puf börekleri, yaş pasta, patlamış mısır, meşrubat.

Yemekli Menü 1: Çorba, pilav, et, garnitürler, tatlı, yaş pasta, meşrubat.

Yemekli Menü 2: 8 veya 11 çeşitten oluşan ordövr tabağı, ara sıcak paçanga böreği, ana yemek, tatlı, meyve tabağı, yaş pasta, meşrubat.

Düğün gününüzden önce seçtiğiniz menünün tadımını da yapabilirsiniz. Böylece davetlilerinize sunacağınız yemekleri önceden denemiş olursunuz.

deda garden’a uğramadan düğün mekanınıza karar vermeyin!

Menü içeriklerine göre fiyatlar da değişiklik gösteriyor. Ancak ortalama bir rakam vermek gerekirse, 1.000 kişilik düğünler için 2018 yılında kişi başı Denizli Deda Düğün Salonu fiyatları şu şekilde:

Menü Min. Fiyat Maks. Fiyat
Kokteyl 10-12 TL 25 TL
Yemekli 20 TL 45-50 TL

Hafta sonu ve hafta içi yapılan düğün fiyatları arasında %50’ye varan farklar olabiliyor. Kış düğünleri ile yaz düğünleri arasındaki fiyat farkı da aynı şekilde.

Anlaşırken belirttiğiniz davetli sayısından fazla kişi düğününüze gelirse kesinlikle tedirgin olmamalısınız. Çünkü mekan yetkilileri, davetli sayısından %10 fazlası için servis açıyor. Bu ekstra %10 servis ve yemek için de herhangi bir ücret talep etmiyorlar. İşte bu müthiş bir detay!

deda garden’a uğramadan düğün mekanınıza karar vermeyin!

Düğün Gününüzde El Üstünde Tutulacaksınız!

Düğün günü mekana gittiğinizde size ayrılmış hazırlık odasında vakit geçiriyorsunuz. Hatta dilerseniz mekana erken saatlerde gelip, saç ve makyajınızı bu hazırlık odasında yaptırabilirsiniz. Mekandaki sorumlular odanıza kadar ikramlar getiriyor ve düğün stresini üzerinizden atmanız için ellerinden geleni yapıyorlar.

Mekanda çiftlerle ilgilenen ekipler oluyor. Düğün günü gelin ve damadın ailesini karşılıyorlar, düğün esnasında çiftlerin içecekleri suya kadar her türlü isteklerini yerine getiriyorlar. Ayrıca çiftleri fotoğrafçılarla ve orkestrayla da önceden tanıştırıyorlar. Böylece canlı müzik için taleplerinizi belirtebiliyor, repertuarları hakkında fikirlerinizi sunabiliyorsunuz. Fotoğrafçınızla da daha önceden tanıştığınız için çekim esnasında rahat olabiliyorsunuz.

deda garden’a uğramadan düğün mekanınıza karar vermeyin!

Düğün esnasında fotoğrafları, mekanın kendi bünyesinde yer alan Deda Fotoğrafçılık ekibi çekiyor. Zaten yıllardır beraber çalıştıkları için gayet tecrübeliler. Ama tabii siz dilerseniz düğün klibi veya albüm çekimleriniz için başka fotoğrafçı da getirebilirsiniz. Mekanın içerisinde düğün albümünüz için fotoğraf çektirebileceğiniz birçok nokta var.

Müzik organizasyonunu da kendi ekipleriyle yapıyorlar. Repertuarı geniş birden fazla orkestraları mevcut. Siz isterseniz belirli bir saatten sonra çalması için DJ de getirebilirsiniz. Alanlarda 00:00’a kadar müzik devam edebiliyor. After parti alanında ise gecenin geç saatlerine kadar müziğin ritmine kendinizi kaptırabiliyorsunuz!

deda garden’a uğramadan düğün mekanınıza karar vermeyin!

Mekanı Nasıl Dekore Ediyorlar?

Mekan süslemelerini yetkililer kendileri yapıyor. Ekstra ihtiyaçlarınız için de çalıştıkları organizasyon firmalarından destek alıyorlar. 4 farklı renkte konsept oluşturabiliyorlar. Ayrıca masa aranjmanlarından giriş yolu düzenlemelerine hemen her detayı büyük bir özenle yapıyorlar. Tüllü ve çiçekli süslemeler, gelin masası süslemesi, dans esnasında volkan yakımı gibi hizmetler de pakete dahil.

Deda Garden’da yuvarlak masalar kullanılıyor. Dikdörtgen masalara göre çok daha şık bir görüntü yarattığı için yetkililer yuvarlak olanları tercih ediyor. Ama çiftlerin isteğine göre dikdörtgen masa eklemeleri de yapabileceklerini söylüyorlar.

deda garden’a uğramadan düğün mekanınıza karar vermeyin!

Çiftler Mekan Hakkında Ne Düşünüyor?

Denizli düğün salonlarından Deda Garden’da evlenmiş olan çiftlerimiz firma sayfasına birçok yorum yapmış. Bu yorumlardan birkaçını sizinle paylaşmak istiyoruz:

Yağmur & Mehmet: "Deda Garden öyle bir salon hazırlamış ki; peyzajından tutun renk uyumuna menü seçeneklerine kadar harika olmuş. Ben tebrik ederim kendilerini. Uzun yıllardır zaten herkesin bildiği bir firma idi. Fakat bu kadar gelişmiş bir mekan olabileceğine şaşırdım. Tebrik eder, evlenecek herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. "

Gamze & Utku: "İşte böyle bir mekan Denizli'ye şarttı dedirtecek bir yer olmuş. Yetkilileri tebrik ederim. Düğünümüz için başvurduğumuz ilk mekandı. Zaten başka yerleri gezmemize de gerek kalmadı. Deda Garden'da ne istediysek birebir yaptılar. İyi ki burayı tercih ettik."

Çiftlerin tecrübelerinin yanı sıra mekan tanıtım videosu da size fikir verebilir:

Ödemelerde Kolaylıklar Yapılıyor!

Eğer mekanla anlaşırsanız kredi kartıyla veya nakit olarak ödeme yapabiliyorsunuz. Zaten anlaştığınız an bütün ücreti vermeniz gerekmiyor. Sizden sadece ödemenin belirli bir kısmını talep ediyorlar. Geri kalanını da en geç düğüne 3 gün kala ödeyebiliyorsunuz.

Mekan yetkilileri, çiftlerin bütçelerine ve müsaitlik durumuna göre her şeyi ayarladıklarını özellikle vurguluyorlar.

Düğün tarihinizde herhangi bir aksilik çıkar ve kontratı iptal etmek isterseniz, mekan size bu konuda da bazı kolaylıklar sağlıyor.

deda garden’a uğramadan düğün mekanınıza karar vermeyin!

Denizli düğün mekanları arasında ön plana çıkan Deda Garden hakkında bahsedeceklerimiz bunlar. Siz de düğününüzü Denizli’de yapacaksanız, mekana karar vermeden önce buraya mutlaka uğramanızı öneriyoruz.

Mekana çiftler tarafından çok fazla talep olduğu için, düğün tarihinizden en az 6 ay önce firma yetkilileri ile iletişime geçmelisiniz. Daha geç tarihlerde de yer bulabilme imkanınız var elbette. Ancak ne demişler: Erken kalkan yol alır!

0 yorum