Risus Wedding
5,0
(19 Yorum)
7. yıl
Gölbaşı
1 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunÇiçek bahçesi temasıFarklı konseptlerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçılır-kapanır tavanÖzel nikah alanıGeniş otopark

30 - 750 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Casamiento Event
5 Yorum
Gölbaşı
2 saatte cevap verir

Havuz başındaFarklı konseptlerÇim zeminMenü tadımıCanlı müzik / DJBalkon / Teras alanıGeniş otopark

200 - 600 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele
Moira Concept İncek
5,0
(16 Yorum)
2. yıl
Gölbaşı
4 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunRustik süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçılır-kapanır tavanÖzel nikah alanıCanlı müzikBüyük gelin odası

10 - 500 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele
İncek Apple Garden
5,0
(16 Yorum)
8. yıl
Gölbaşı

Sade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminÖzel nikah alanıFotoğraf çekim alanıBüyük gelin odasıAlkol servisi yokGeniş otopark

200 - 1500 Kişi
165.000
140.000 TL
İncele
Villa Marry
4,0
(29 Yorum)
8. yıl
Gölbaşı
19 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunKır düğünü ışıklarıModern ve sadeÇim zeminAçık nikah alanıMenü tadımıDünya mutfağıCanlı müzik / DJ

250 - 1200 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele
Erguvan Kasrı
5,0
(21 Yorum)
8. yıl
Gölbaşı
6 saatte cevap verir

Çiçek bahçesi temasıAçılır-kapanır tavanAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıMenü tadımıCanlı müzik / DJBüyük gelin odasıGeniş otopark

50 - 600 Kişi
720
680 TL
İncele
Göl Seyir Kır Bahçesi İncek
5,0
(21 Yorum)
5. yıl
Gölbaşı
1 saatte cevap verir

Farklı konseptlerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıGeniş dans pistiGeniş otopark

50 - 850 Kişi
500 - 750 TL
İncele
İncek Düş Bahçesi
5,0
(27 Yorum)
9. yıl
Gölbaşı

Butik düğüne uygunRustik süslemelerFarklı konseptlerÇim zeminAçılır-kapanır tavanÖzel nikah alanıCanlı müzikGeniş otopark

50 - 1300 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele
Ekolojik Garden
4,9
(19 Yorum)
8. yıl
Gölbaşı

Orman içindeFarklı konseptlerAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıMenü tadımıDJGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 625 Kişi
500 - 750 TL
İncele
İncek Lilyum Wedding
5,0
(14 Yorum)
2. yıl
Gölbaşı
3 saatte cevap verir

Farklı konseptlerÇim zeminGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiBüyük gelin odasıGeniş otoparkKolay ulaşım

150 - 1000 Kişi
400
300 TL
İncele
Çınar Kasrı
5,0
(17 Yorum)
6. yıl
Gölbaşı
5 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunÇiçek bahçesi temasıFarklı konseptlerÇim zeminÖzel nikah alanıBüyük gelin odasıGeniş otopark

200 - 1500 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele
Windy Garden
5,0
(12 Yorum)
3. yıl
Gölbaşı

Rustik süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJGeniş otopark

100 - 1000 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Gölbaşı
Sade Et İncek
50 - 75 Kişi
250 - 500 TL
Gölbaşı
Atlı Bahçe
100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
50 - 75 Kişi
250 - 500 TL
100 - 750 Kişi
500 - 750 TL
100 - 1500 Kişi
500 - 750 TL
Gölbaşı
Club Mirador
100 - 625 Kişi
750 - 1.000 TL
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
200 - 4500 Kişi
500 - 750 TL
100 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
Gölbaşı
İncek Arena
200 - 1500 Kişi
2.000 – 3.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara İncek Düğün Salonları

Ankara’nın manzaralara doyacağınız ilçesi Gölbaşı’nda yer alan bir semt İncek! Her geçen gün daha da gelişen semtte, sosyal imkanlar oldukça gelişmiş durumda. Nüfus arttıkça düğün salonlarının sayısı da aynı oranla yükseliyor.

İncek’te kapalı ve açık alanı olan çok sayıda düğün salonu bulunuyor. Bu düğün salonlarının bir kısmından ağaçlarla kaplı orman manzarasına tanık olabiliyorsunuz. Kapalı alanıyla hizmet veren salonların bazılarında kokteyl organizasyonlarını düzenleyebileceğiniz açık bölümler de bulunuyor. Hatta havuz başı düğün organizasyonu yapabileceğiniz mekanlar bulmanız bile mümkün.

Ankara İncek düğün salonlarının kişi kapasiteleri ortalama 500-750 civarında oluyor. Yani standart bir düğün kapasitesi için ideal mekanlar olduklarını söyleyebiliriz. Mekanlarda genelde yuvarlak masalar kullanılarak bir oturma düzeni oluşturuluyor. Ancak davetli sayınız fazlaysa alanı daha iyi kullanmak amacıyla dikdörtgen masalara da yer verebiliyorlar.

İncek’teki düğün salonları kapasitelerinin yanı sıra uygun fiyatlar sunmalarıyla da çiftlerin ilgisini görüyor. Bütçesini sarsmak istemeyen çiftler, bölgedeki düğün salonlarından avantajlı fiyatlar alabiliyorlar. Aslında tamamen nasıl bir organizasyon istediğinize bağlı. İhtişamdan ödün vermeyeceğiniz bir düğün yapmak isterseniz, yüksek rakamlarla karşılaşabiliyorsunuz.

İncek düğün salonlarının birçoğunda kendilerine ait otopark bulunuyor. Bu sayede özel aracıyla gelen davetlileriniz park yeri aramakla uğraşmamış oluyor. Hatta bazıları düğün paketi dahilinde vale hizmeti dahi sunabiliyor.

İncek Düğün Salonlarının Hizmetleri

Organizasyon: Bir düğünün iyi geçebilmesi için organizasyonun büyük bir titizlikle yapılması şart! İşte İncek düğün salonlarıyla anlaşırsanız bünyelerinde yer alan uzman ekipler tarafından organizasyonunuzun her detayının planlanacağını bilmelisiniz. Mekanlardaki ekipler, düğün akışını sizinle teyitleşerek oluşturuyor ve organizasyon günü hiçbir aksilik yaşamadan bu akışın uygulanması için çalışıyor. Düğün günü de size bütün yönlendirmeleri yapıyorlar.

Yemek Servisi: Bölgedeki düğün salonlarının büyük bir kısmında yemek hizmeti bulunuyor. Hazırladıkları menü seçeneklerini size sunuyorlar ve dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Bu menüler başlangıç, ara sıcak, ana yemek, tatlı ve sınırsız meşrubattan oluşuyor. Dilerseniz alkollü içecek servisi yapılmasını da talep edebiliyorsunuz.

Fotoğraf ve Video Çekimi: Ankara İncek düğün salonlarının fotoğraf ekipleri, organizasyonunuzu başından sonuna kadar kayıt altına alıyorlar. Düğün sonrasında da size tüm fotoğraf ve videoları dijital ortamda sunuyorlar. Organizasyon esnasında çekilen pozlar da davetlilerinize anında baskı yöntemiyle hemen verilebiliyor. İsterseniz mekan fotoğrafçılarıyla düğünden önce çekim yapmak için de anlaşabilirsiniz.

Ses ve Işık Sistemleri: Salonların ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Kolonlar, mikserler, spot ışıklar ve diğer tüm cihazlar düğün paketi dahilinde size sunuluyor. Düğününüzden önce mekana giderek bu sistemleri test etmek istediğinizi söyleyebilir ve her detayın istediğiniz gibi çalıştığından emin olabilirsiniz. Bu da tedirginliklerinizi azaltmanıza yardımcı olacaktır.

DJ / Canlı Müzik: İncek düğün salonlarının sunduğu paketlerde müzik hizmeti de bulunuyor. İşinde uzmanlaşmış DJ’ler tarafından düğününüz çok daha eğlenceli hale geliyor. Sevdiğiniz ve çalınmasını istediğiniz şarkıları DJ’lere iletebiliyorsunuz. Canlı müzik için de genelde bir veya daha iki üç kişiden oluşan ekiplerle çalışılıyor. Onlarla da hangi tarz müzik çalacaklarıyla ilgili toplantı yapma imkanı bulabiliyorsunuz.

İncek Düğün Salonlarının Avantajları

Düğün salonu tercih edecek çiftlerin kapalı alanla ilgili endişeleri olabiliyor. İncek’te düğün yapacak olanların ise bu endişelerini bir kenara bırakması gerekiyor. Çünkü düğün salonlarının hemen hepsi ferah bir atmosfere sahip. Yüksek tavanlı olmalarının ve kolon sayılarının fazla olmamasının bunda payı büyük. Özellikle büyük camlarla çevrelenmiş düğün salonları, davetlilere ve çifte açık alanda düğün yapıyormuşçasına havadar bir ortam sunuyor.

İncek düğün salonlarının avantajlarından bir diğeri de her mevsim kapılarının açık olması! Kapalı alanlara sahip oldukları için yaz-kış demeden dilediğiniz dönemde organizasyon yapabiliyorsunuz. Hatta kış döneminde daha uygun fiyatlar talep edildiği için çiftlerin bir kısmı bu aylara yönelebiliyor. Ayrıca mekanların bazılarında gündüz düğünü bile yapılabiliyor.

Ankara İncek düğün salonlarında, çiftlere farklı süsleme alternatifleri sunuluyor. Süslemelerin tarzları çok değişmese bile tarzınıza yakın bir rengin salona hakim olmasını sağlayabiliyorsunuz. Mekanlarda genelde sandalye süsleme, masa üstü aksesuarlar kullanma ve gelin-damat masası tasarlama gibi çalışmalar yapılıyor. Dilerseniz tamamen size özel konseptler de hazırlayabiliyorlar. Hala süsleme konusunda netleştiremediğiniz durumlar varsa düğün salonu için trend dekorasyon fikirlerine göz atabilirsiniz.

İncek, Mogan Gölü’ne yakın bir noktada yer alıyor. Yani çok vakit kaybetmeden ulaşabileceğiniz bir noktada. İncek düğün salonlarıyla anlaşırsanız, organizasyondan önce göl kenarında düğün fotoğraflarınızı çektirebilirsiniz. Ayrıca bölgenin size sunduğu diğer doğa manzaraları da fotoğraflarınıza fon oluşturabilir.

İncek Düğün Salonları Fiyatları

İncek düğün salonlarının fiyatları, bölgedeki ortalama rakamlarda seyrediyor. Yemekli ve yemeksiz düğünler için ayrı fiyatlandırma yöntemleri uygulanıyor. Yemeksiz düğünler için çiftlere toplam rakam veriliyor. Yemekli organizasyonlar için de seçeceğiniz menüye göre kişi başı fiyatlandırma yapılıyor. Menünün içeriğinin zenginliği ve davetli sayınızın fazlalığına eşdeğer olacak şekilde fiyatlar yükseliyor.

İncek düğün salonları, çiftlere işlerini kolaylaştıracak ödeme yöntemleri sunuyor. Sözleşme esnasında %30 gibi bir oranda kaparo ödemeniz yeterli oluyor. Sonrasında ise düğün gününe kadar taksitler halinde ödemenizi yapıyorsunuz. Bazı mekanlarda kredi kartıyla ödeme imkanı da bulunuyor.

Ankara İncek düğün salonlarının firma sayfalarında da minimum fiyatları yer alıyor. Hafta sonu ve hafta içi için ayrı ayrı belirtilen bu rakamlar doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Ancak her organizasyonun farklı içeriklere ve davetli sayılarına sahip olduğunu unutmayın. Net bir rakam alabilmeniz için firma sayfalarındaki formları doldurmanız yeterli olacaktır.

Mekanların sayfalarını düzenli olarak takip ederseniz düzenledikleri kampanyalardan faydalanma oranınızın daha da yükseleceğini unutmamalısınız.