İncek Düğün Salonları

Ankara İncek'te sana en uygun düğün salonunu arıyorsan, mekan mekan gezmene gerek yok! Tüm düğün salonlarını tek bir sayfada bulabilirsin. Beğendiklerinden fiyat teklifi almayı unutma.

Esnek sözleşme Erguvan Kasrı

Gölbaşı

Erguvan Kasrı

Sizi dizaynı, güler yüzlü ekibi ve uygun fiyatlarıyla çiftlerin memnuniyetlerini sağlayan Erguvan Kasrı Ankara ile tanıştırmak istiyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için 2010 yılında...

500-750 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

19 yorum

%20 indirim
45
1
6
İncele
Esnek sözleşme Ekolojik Garden

Gölbaşı

Ekolojik Garden

Ankara’da asırlık ağaçların arasında alışılagelmiş kır düğünlerinden çok daha farklı bir hizmet sunuyoruz. Butik davetler hayata geçirdiğimiz Ekolojik Garden’da unutulmaz bir düğüne ev sahipliği...

300-400 kişi

Kapasite

50 TL'den az

Min. Yemekli

16 yorum

18
2
5
İncele
Esnek sözleşme İncek Hasbahçe

Gölbaşı

İncek Hasbahçe

İncek Has Bahçeyle hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek artık çok kolay! 20.000 metrekarelik davet alanı, açılıp kapanma özelliğine sahip çadırı, havuz başı organizasyonu ve düğüne özel...

3.000'den fazla

Kapasite

200-300 TL

Min. Yemekli

5 yorum

%10 indirim
236
4
3
İncele
Esnek sözleşme Risus Wedding

Gölbaşı

Risus Wedding

Düğününüzü Ankara, Gölbaşı’nda kendinizi özel hissedeceğiniz yemyeşil bir kır bahçesinde gerçekleştirmek ister misiniz? O zaman sizi Risus Wedding İncek’in eşsiz bahçesi ve memnuniyet odaklı...

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

12 yorum

70
12
5
İncele
Çınar Kasrı

Gölbaşı

Çınar Kasrı

Ankara İncek’te 5000 m2lik bir alana sahip kır bahçemiz, doğanın ve zarafetin modern fırça darbeleri ile zenginleştirildiği rüya gibi bir mekân. Modern görünümüyle ön plana çıkan Çınar Kasrı’nda...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

200-300 TL

Min. Yemekli

16 yorum

84
3
4
İncele
Esnek sözleşme Göl Seyir Kır Bahçesi İncek

Gölbaşı

Göl Seyir Kır Bahçesi İncek

Havuzbaşı bir düğün ile kır bahçesinde mutluluğunuza “Evet” demek ister misiniz? Eğer istiyorsanız sizi Gölbaşı İncek kır düğünü mekanları arasında yer alan Göl Seyir Kır Bahçesi’ne bekliyoruz....

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

2 yorum

49
1
3
İncele
Esnek sözleşme Marry Garden

Gölbaşı

Marry Garden

Marry Garden Ankara olarak 2012 yılından bugüne kadar davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Yüksek kapasitemizle geniş katılımlı davetleriniz için yanınızdayız. Şehrin gürültüsünden uzak oldukça geniş...

750-1.000 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

28 yorum

%20 indirim
34
10
7
İncele
Esnek sözleşme Hamaklı Bahçe

Gölbaşı

Hamaklı Bahçe

Gölbaşı kır düğünü mekanları arasında yeşillikler içindeki eşsiz orman manzarasıyla öne çıkan Hamaklı Bahçe, geniş tesisinde birbirinden özel davetlere ev sahipliği yapıyor. 10.000’in üstünde...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

3

Yorum

%50 indirim
37
2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Ankara İncek Düğün Salonları

Ankara’nın manzaralara doyacağınız ilçesi Gölbaşı’nda yer alan bir semt İncek! Her geçen gün daha da gelişen semtte, sosyal imkanlar oldukça gelişmiş durumda. Nüfus arttıkça düğün salonlarının sayısı da aynı oranla yükseliyor.

İncek’te kapalı ve açık alanı olan çok sayıda düğün salonu bulunuyor. Bu düğün salonlarının bir kısmından ağaçlarla kaplı orman manzarasına tanık olabiliyorsunuz. Kapalı alanıyla hizmet veren salonların bazılarında kokteyl organizasyonlarını düzenleyebileceğiniz açık bölümler de bulunuyor. Hatta havuz başı düğün organizasyonu yapabileceğiniz mekanlar bulmanız bile mümkün.

Ankara İncek düğün salonlarının kişi kapasiteleri ortalama 500-750 civarında oluyor. Yani standart bir düğün kapasitesi için ideal mekanlar olduklarını söyleyebiliriz. Mekanlarda genelde yuvarlak masalar kullanılarak bir oturma düzeni oluşturuluyor. Ancak davetli sayınız fazlaysa alanı daha iyi kullanmak amacıyla dikdörtgen masalara da yer verebiliyorlar.

İncek’teki düğün salonları kapasitelerinin yanı sıra uygun fiyatlar sunmalarıyla da çiftlerin ilgisini görüyor. Bütçesini sarsmak istemeyen çiftler, bölgedeki düğün salonlarından avantajlı fiyatlar alabiliyorlar. Aslında tamamen nasıl bir organizasyon istediğinize bağlı. İhtişamdan ödün vermeyeceğiniz bir düğün yapmak isterseniz, yüksek rakamlarla karşılaşabiliyorsunuz.

İncek düğün salonlarının birçoğunda kendilerine ait otopark bulunuyor. Bu sayede özel aracıyla gelen davetlileriniz park yeri aramakla uğraşmamış oluyor. Hatta bazıları düğün paketi dahilinde vale hizmeti dahi sunabiliyor.

İncek Düğün Salonlarının Hizmetleri

Organizasyon: Bir düğünün iyi geçebilmesi için organizasyonun büyük bir titizlikle yapılması şart! İşte İncek düğün salonlarıyla anlaşırsanız bünyelerinde yer alan uzman ekipler tarafından organizasyonunuzun her detayının planlanacağını bilmelisiniz. Mekanlardaki ekipler, düğün akışını sizinle teyitleşerek oluşturuyor ve organizasyon günü hiçbir aksilik yaşamadan bu akışın uygulanması için çalışıyor. Düğün günü de size bütün yönlendirmeleri yapıyorlar.

Yemek Servisi: Bölgedeki düğün salonlarının büyük bir kısmında yemek hizmeti bulunuyor. Hazırladıkları menü seçeneklerini size sunuyorlar ve dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Bu menüler başlangıç, ara sıcak, ana yemek, tatlı ve sınırsız meşrubattan oluşuyor. Dilerseniz alkollü içecek servisi yapılmasını da talep edebiliyorsunuz.

Fotoğraf ve Video Çekimi: Ankara İncek düğün salonlarının fotoğraf ekipleri, organizasyonunuzu başından sonuna kadar kayıt altına alıyorlar. Düğün sonrasında da size tüm fotoğraf ve videoları dijital ortamda sunuyorlar. Organizasyon esnasında çekilen pozlar da davetlilerinize anında baskı yöntemiyle hemen verilebiliyor. İsterseniz mekan fotoğrafçılarıyla düğünden önce çekim yapmak için de anlaşabilirsiniz.

Ses ve Işık Sistemleri: Salonların ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Kolonlar, mikserler, spot ışıklar ve diğer tüm cihazlar düğün paketi dahilinde size sunuluyor. Düğününüzden önce mekana giderek bu sistemleri test etmek istediğinizi söyleyebilir ve her detayın istediğiniz gibi çalıştığından emin olabilirsiniz. Bu da tedirginliklerinizi azaltmanıza yardımcı olacaktır.

DJ / Canlı Müzik: İncek düğün salonlarının sunduğu paketlerde müzik hizmeti de bulunuyor. İşinde uzmanlaşmış DJ’ler tarafından düğününüz çok daha eğlenceli hale geliyor. Sevdiğiniz ve çalınmasını istediğiniz şarkıları DJ’lere iletebiliyorsunuz. Canlı müzik için de genelde bir veya daha iki üç kişiden oluşan ekiplerle çalışılıyor. Onlarla da hangi tarz müzik çalacaklarıyla ilgili toplantı yapma imkanı bulabiliyorsunuz.

İncek Düğün Salonlarının Avantajları

Düğün salonu tercih edecek çiftlerin kapalı alanla ilgili endişeleri olabiliyor. İncek’te düğün yapacak olanların ise bu endişelerini bir kenara bırakması gerekiyor. Çünkü düğün salonlarının hemen hepsi ferah bir atmosfere sahip. Yüksek tavanlı olmalarının ve kolon sayılarının fazla olmamasının bunda payı büyük. Özellikle büyük camlarla çevrelenmiş düğün salonları, davetlilere ve çifte açık alanda düğün yapıyormuşçasına havadar bir ortam sunuyor.

İncek düğün salonlarının avantajlarından bir diğeri de her mevsim kapılarının açık olması! Kapalı alanlara sahip oldukları için yaz-kış demeden dilediğiniz dönemde organizasyon yapabiliyorsunuz. Hatta kış döneminde daha uygun fiyatlar talep edildiği için çiftlerin bir kısmı bu aylara yönelebiliyor. Ayrıca mekanların bazılarında gündüz düğünü bile yapılabiliyor.

Ankara İncek düğün salonlarında, çiftlere farklı süsleme alternatifleri sunuluyor. Süslemelerin tarzları çok değişmese bile tarzınıza yakın bir rengin salona hakim olmasını sağlayabiliyorsunuz. Mekanlarda genelde sandalye süsleme, masa üstü aksesuarlar kullanma ve gelin-damat masası tasarlama gibi çalışmalar yapılıyor. Dilerseniz tamamen size özel konseptler de hazırlayabiliyorlar. Hala süsleme konusunda netleştiremediğiniz durumlar varsa düğün salonu için trend dekorasyon fikirlerine göz atabilirsiniz.

İncek, Mogan Gölü’ne yakın bir noktada yer alıyor. Yani çok vakit kaybetmeden ulaşabileceğiniz bir noktada. İncek düğün salonlarıyla anlaşırsanız, organizasyondan önce göl kenarında düğün fotoğraflarınızı çektirebilirsiniz. Ayrıca bölgenin size sunduğu diğer doğa manzaraları da fotoğraflarınıza fon oluşturabilir.

İncek Düğün Salonları Fiyatları

İncek düğün salonlarının fiyatları, bölgedeki ortalama rakamlarda seyrediyor. Yemekli ve yemeksiz düğünler için ayrı fiyatlandırma yöntemleri uygulanıyor. Yemeksiz düğünler için çiftlere toplam rakam veriliyor. Yemekli organizasyonlar için de seçeceğiniz menüye göre kişi başı fiyatlandırma yapılıyor. Menünün içeriğinin zenginliği ve davetli sayınızın fazlalığına eşdeğer olacak şekilde fiyatlar yükseliyor.

İncek düğün salonları, çiftlere işlerini kolaylaştıracak ödeme yöntemleri sunuyor. Sözleşme esnasında %30 gibi bir oranda kaparo ödemeniz yeterli oluyor. Sonrasında ise düğün gününe kadar taksitler halinde ödemenizi yapıyorsunuz. Bazı mekanlarda kredi kartıyla ödeme imkanı da bulunuyor.

Ankara İncek düğün salonlarının firma sayfalarında da minimum fiyatları yer alıyor. Hafta sonu ve hafta içi için ayrı ayrı belirtilen bu rakamlar doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Ancak her organizasyonun farklı içeriklere ve davetli sayılarına sahip olduğunu unutmayın. Net bir rakam alabilmeniz için firma sayfalarındaki formları doldurmanız yeterli olacaktır.

Mekanların sayfalarını düzenli olarak takip ederseniz düzenledikleri kampanyalardan faydalanma oranınızın daha da yükseleceğini unutmamalısınız.