İncek Düğün Salonları

Ankara İncek'te sana en uygun düğün salonunu arıyorsan, mekan mekan gezmene gerek yok! Tüm düğün salonlarını tek bir sayfada bulabilirsin. Beğendiklerinden fiyat teklifi almayı unutma.

Esnek sözleşme Erguvan Kasrı

Gölbaşı

Erguvan Kasrı

Evlilik kararı aldınız ve belki de sizi en çok zorlayacak, üstüne en çok düşünmeniz gereken konu olan düğün mekânı arayışına girdiniz. İşte tam da bu sırada sizlere hizmet kalitesi, ulaşım...

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

16

Yorum

%25 indirim 45 1 6
İncele
Esnek sözleşme İncek Hasbahçe

Gölbaşı

İncek Hasbahçe

Başkentin düğün ve davet sektörünün vazgeçilmezleri arasında yer alan mekânımız İncek Hasbahçe Ankara’nın en güzel ilçelerinden biri olan Gölbaşı’nda bulunuyor. Şehir gürültüsü, karmaşası ve...

3.000'den fazla

Kapasite

200-300 TL

Min. Yemekli

5 yorum

%10 indirim 37 3 3
İncele
Esnek sözleşme Ekolojik Garden

Gölbaşı

Ekolojik Garden

Ankara’da asırlık ağaçların arasında alışılagelmiş kır düğünlerinden çok daha farklı bir hizmet sunuyoruz. Butik davetler hayata geçirdiğimiz Ekolojik Garden’da unutulmaz bir düğüne ev sahipliği...

300-400 kişi

Kapasite

50 TL'den az

Min. Yemekli

13 yorum

%27 indirim 18 2 5
İncele
Esnek sözleşme Risus Wedding

Gölbaşı

Risus Wedding

Ankara Gölbaşı’nda sizi günlük stres ve sıkıntılardan tamamen uzaklaştıran, büyülü ambiyansı ile çiftlerimizin kır düğünü hayallerini tam olarak karşılayan bir mekân ile tanıştırmak istiyoruz...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

12 yorum

%50 indirim 87 12 5
İncele
Esnek sözleşme Hamaklı Bahçe

Gölbaşı

Hamaklı Bahçe

Eşsiz bir doğa güzelliği içerisinde size özel hazırladığımız birbirinden güzel düğün konseptleriyle hayatınızın en önemli “Evet!” cevabını vermek isterseniz Hamaklı Bahçe tam da düşlerinizi...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

3

Yorum

22 2
İncele
Esnek sözleşme İncek Düş Bahçesi

Gölbaşı

İncek Düş Bahçesi

Eğer hayaliniz bir kır düğünü yapmaksa şehir gürültüsünden uzak, yemyeşil bahçemizde özenle hazırlanmış kamelyalarımızda veya ferah restoranımızda sevdikleriniz eşliğinde bu mutlu gününüzde ev...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

23 yorum

37 2 5
İncele
Esnek sözleşme Göl Seyir Kır Bahçesi İncek

Gölbaşı

Göl Seyir Kır Bahçesi İncek

Yeşil ile mavinin buluştuğu bir ortamda masal gibi bir düğün mü hayal ediyorsunuz? Cevabınız “Evet” ise sizi Göl Seyir Havuz Başı İncek’e davet ediyoruz! Hatırı sayılır bir zamandan beri...

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

2 yorum

42 1 2
İncele
Esnek sözleşme Marry Garden

Gölbaşı

Marry Garden

Sevdiğinizle hayatınızı birleştireceğiniz bu özel günde bizimle olmak ve imzalarınızı eşsiz bir kır düğünüyle atmak ister misiniz? Marry Garden Ankara’da bu isteklerinizi geri çevirmeyen ve her...

750-1.000 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

28 yorum

34 10 6
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Ankara İncek Düğün Salonları

Ankara’nın manzaralara doyacağınız ilçesi Gölbaşı’nda yer alan bir semt İncek! Her geçen gün daha da gelişen semtte, sosyal imkanlar oldukça gelişmiş durumda. Nüfus arttıkça düğün salonlarının sayısı da aynı oranla yükseliyor.

İncek’te kapalı ve açık alanı olan çok sayıda düğün salonu bulunuyor. Bu düğün salonlarının bir kısmından ağaçlarla kaplı orman manzarasına tanık olabiliyorsunuz. Kapalı alanıyla hizmet veren salonların bazılarında kokteyl organizasyonlarını düzenleyebileceğiniz açık bölümler de bulunuyor. Hatta havuz başı düğün organizasyonu yapabileceğiniz mekanlar bulmanız bile mümkün.

Ankara İncek düğün salonlarının kişi kapasiteleri ortalama 500-750 civarında oluyor. Yani standart bir düğün kapasitesi için ideal mekanlar olduklarını söyleyebiliriz. Mekanlarda genelde yuvarlak masalar kullanılarak bir oturma düzeni oluşturuluyor. Ancak davetli sayınız fazlaysa alanı daha iyi kullanmak amacıyla dikdörtgen masalara da yer verebiliyorlar.

İncek’teki düğün salonları kapasitelerinin yanı sıra uygun fiyatlar sunmalarıyla da çiftlerin ilgisini görüyor. Bütçesini sarsmak istemeyen çiftler, bölgedeki düğün salonlarından avantajlı fiyatlar alabiliyorlar. Aslında tamamen nasıl bir organizasyon istediğinize bağlı. İhtişamdan ödün vermeyeceğiniz bir düğün yapmak isterseniz, yüksek rakamlarla karşılaşabiliyorsunuz.

İncek düğün salonlarının birçoğunda kendilerine ait otopark bulunuyor. Bu sayede özel aracıyla gelen davetlileriniz park yeri aramakla uğraşmamış oluyor. Hatta bazıları düğün paketi dahilinde vale hizmeti dahi sunabiliyor.

İncek Düğün Salonlarının Hizmetleri

Organizasyon: Bir düğünün iyi geçebilmesi için organizasyonun büyük bir titizlikle yapılması şart! İşte İncek düğün salonlarıyla anlaşırsanız bünyelerinde yer alan uzman ekipler tarafından organizasyonunuzun her detayının planlanacağını bilmelisiniz. Mekanlardaki ekipler, düğün akışını sizinle teyitleşerek oluşturuyor ve organizasyon günü hiçbir aksilik yaşamadan bu akışın uygulanması için çalışıyor. Düğün günü de size bütün yönlendirmeleri yapıyorlar.

Yemek Servisi: Bölgedeki düğün salonlarının büyük bir kısmında yemek hizmeti bulunuyor. Hazırladıkları menü seçeneklerini size sunuyorlar ve dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Bu menüler başlangıç, ara sıcak, ana yemek, tatlı ve sınırsız meşrubattan oluşuyor. Dilerseniz alkollü içecek servisi yapılmasını da talep edebiliyorsunuz.

Fotoğraf ve Video Çekimi: Ankara İncek düğün salonlarının fotoğraf ekipleri, organizasyonunuzu başından sonuna kadar kayıt altına alıyorlar. Düğün sonrasında da size tüm fotoğraf ve videoları dijital ortamda sunuyorlar. Organizasyon esnasında çekilen pozlar da davetlilerinize anında baskı yöntemiyle hemen verilebiliyor. İsterseniz mekan fotoğrafçılarıyla düğünden önce çekim yapmak için de anlaşabilirsiniz.

Ses ve Işık Sistemleri: Salonların ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Kolonlar, mikserler, spot ışıklar ve diğer tüm cihazlar düğün paketi dahilinde size sunuluyor. Düğününüzden önce mekana giderek bu sistemleri test etmek istediğinizi söyleyebilir ve her detayın istediğiniz gibi çalıştığından emin olabilirsiniz. Bu da tedirginliklerinizi azaltmanıza yardımcı olacaktır.

DJ / Canlı Müzik: İncek düğün salonlarının sunduğu paketlerde müzik hizmeti de bulunuyor. İşinde uzmanlaşmış DJ’ler tarafından düğününüz çok daha eğlenceli hale geliyor. Sevdiğiniz ve çalınmasını istediğiniz şarkıları DJ’lere iletebiliyorsunuz. Canlı müzik için de genelde bir veya daha iki üç kişiden oluşan ekiplerle çalışılıyor. Onlarla da hangi tarz müzik çalacaklarıyla ilgili toplantı yapma imkanı bulabiliyorsunuz.

İncek Düğün Salonlarının Avantajları

Düğün salonu tercih edecek çiftlerin kapalı alanla ilgili endişeleri olabiliyor. İncek’te düğün yapacak olanların ise bu endişelerini bir kenara bırakması gerekiyor. Çünkü düğün salonlarının hemen hepsi ferah bir atmosfere sahip. Yüksek tavanlı olmalarının ve kolon sayılarının fazla olmamasının bunda payı büyük. Özellikle büyük camlarla çevrelenmiş düğün salonları, davetlilere ve çifte açık alanda düğün yapıyormuşçasına havadar bir ortam sunuyor.

İncek düğün salonlarının avantajlarından bir diğeri de her mevsim kapılarının açık olması! Kapalı alanlara sahip oldukları için yaz-kış demeden dilediğiniz dönemde organizasyon yapabiliyorsunuz. Hatta kış döneminde daha uygun fiyatlar talep edildiği için çiftlerin bir kısmı bu aylara yönelebiliyor. Ayrıca mekanların bazılarında gündüz düğünü bile yapılabiliyor.

Ankara İncek düğün salonlarında, çiftlere farklı süsleme alternatifleri sunuluyor. Süslemelerin tarzları çok değişmese bile tarzınıza yakın bir rengin salona hakim olmasını sağlayabiliyorsunuz. Mekanlarda genelde sandalye süsleme, masa üstü aksesuarlar kullanma ve gelin-damat masası tasarlama gibi çalışmalar yapılıyor. Dilerseniz tamamen size özel konseptler de hazırlayabiliyorlar. Hala süsleme konusunda netleştiremediğiniz durumlar varsa düğün salonu için trend dekorasyon fikirlerine göz atabilirsiniz.

İncek, Mogan Gölü’ne yakın bir noktada yer alıyor. Yani çok vakit kaybetmeden ulaşabileceğiniz bir noktada. İncek düğün salonlarıyla anlaşırsanız, organizasyondan önce göl kenarında düğün fotoğraflarınızı çektirebilirsiniz. Ayrıca bölgenin size sunduğu diğer doğa manzaraları da fotoğraflarınıza fon oluşturabilir.

İncek Düğün Salonları Fiyatları

İncek düğün salonlarının fiyatları, bölgedeki ortalama rakamlarda seyrediyor. Yemekli ve yemeksiz düğünler için ayrı fiyatlandırma yöntemleri uygulanıyor. Yemeksiz düğünler için çiftlere toplam rakam veriliyor. Yemekli organizasyonlar için de seçeceğiniz menüye göre kişi başı fiyatlandırma yapılıyor. Menünün içeriğinin zenginliği ve davetli sayınızın fazlalığına eşdeğer olacak şekilde fiyatlar yükseliyor.

İncek düğün salonları, çiftlere işlerini kolaylaştıracak ödeme yöntemleri sunuyor. Sözleşme esnasında %30 gibi bir oranda kaparo ödemeniz yeterli oluyor. Sonrasında ise düğün gününe kadar taksitler halinde ödemenizi yapıyorsunuz. Bazı mekanlarda kredi kartıyla ödeme imkanı da bulunuyor.

Ankara İncek düğün salonlarının firma sayfalarında da minimum fiyatları yer alıyor. Hafta sonu ve hafta içi için ayrı ayrı belirtilen bu rakamlar doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Ancak her organizasyonun farklı içeriklere ve davetli sayılarına sahip olduğunu unutmayın. Net bir rakam alabilmeniz için firma sayfalarındaki formları doldurmanız yeterli olacaktır.

Mekanların sayfalarını düzenli olarak takip ederseniz düzenledikleri kampanyalardan faydalanma oranınızın daha da yükseleceğini unutmamalısınız.