Mutlu Düşler Atölyesi

1

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Merkez, Yalova

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday, Katalog çekimi, Düğün hikayesi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Mutlu Düşler Atölyesi olarak talebiniz doğrultusunda dilediğiniz mekanda çekim yapabiliyoruz.

Önerilen Firmalar

Kadir Kangal Wedding
23 2

Çiftlikköy

Kadir Kangal Wedding

Hakkında

Telafisi olmayan en özel güzel zamanlarınızda, Mutlu Düşler Atölyesi olarak yanınızda olmaya hazırız! Her zaman özveri ve hassasiyetle çalışan bir ekibiz. Şahitlik ettiğimiz ânların kıymetini biliyoruz; çünkü “Mutlu Düşlerinizin”, ortak noktası olmak bizim için çok önemli! Genç ve dinamik ekibimizle tanıştığınızda, siz de bu keyifli zamanlarda sevgiyle çalıştığımızı fark edeceksiniz. Bu yüzden yüz yüze yaptığımız görüşmelerde birbirimizi anlayarak istediğiniz her şeyi gerçekleştirme planı yapıyoruz. Nasıl mı?

Elbette detaylı görüşmemizde, dış mekân çekim yerini ve konseptini belirlemekle başlıyor her şey! Hatta arzu ederseniz, stil danışmanlığınızı da yapıyoruz. Örnek çalışmalar inceleyerek sizin gözünüzden analizler yapıyoruz. Üstelik her ışık, renk ve konsept için risk almadığımız son teknoloji ekipmanlarımız da var. Son olarak, bir sözleşmeyle hak ve isteklerinizi koruduğumuzu beyan ettikten sonra tüm enerjimizle çekimlere hazırız!

Türkiye’nin her köşesi ve şehrinde gerçekleştirebildiğimiz çekimlerde, Yalova düğün fotoğrafçıları arasında da yerimizi alıyoruz. Bu sayede size de ulaşıyor, ayrıcalıklı save the date, trash day ve düğün belgeseli çekimleri tasarlıyoruz. En güzel gülüşlerinizi doğanın zarafetiyle ve doğru ışıkla yakalıyoruz. Düşünsenize; tarihi bir mekânda, denizin kenarında veya yemyeşil doğanın içerisinde yalnızca siz varsınız. Biz de bunu belgelemek için yanınızdayız. Bolca eğlendiğimiz, duygu dolu ânlar yaşadığınız ve asla unutamayacağınız bir süreç sizi bekliyor… Bugün hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Mutlu Düşler Atölyesi’nde tüm çekimleri tamamladığımızda, fotoğraflarınızı teslim etmek için sizden yalnızca bir hafta istiyoruz. Çekimlerde ortalama 300 fotoğraf çekiyor ve tamamını orijinalleriyle teslim ediyoruz. Ancak 25 tanesini bilgisayarda yaptığımız çalışmalarla düzenleyerek özel olarak teslim ediyoruz.

Siz de Mutlu Düşler Atölyesi Yalova dış mekân fotoğraflarımızı bu sayfa üzerinden inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimize de sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Çağla Durak

 • Adres: Yalova

Mutlu Düşler Atölyesi Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


B&T

Buket & Tuna

Düğün Tarihi: 13.07.2019

Gerçekten çok eğlendiğimiz bir çekim oldu. Bütün gerginliğimizi güler yüzleriyle anlayışlarıyla tolere ettiler. Çıkan karelere inanamadık görünenden güzel çekmişler kalite ve çözünürlük şahane çok teşekkür ederiz :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!