Düğün Fotoğrafçıları Samsun

Vadi Fotoğrafçılık

 • Min. Paket Fiyatı
  10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Oktay Şahin
  Firma Sahibi

Vadi Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Vadi Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Vadi Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Vadi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Vadi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Vadi Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Vadi Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Vadi Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Vadi Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Vadi Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tüm mekanlarda çiftlerle mutabık kalarak mekan seçimlerimizi belirlemekteyiz. Kumsal, doğa, tarihi mekanlar, özel Kapalı alanlar vb. birçok birbirinden farklı fotoğraf çekim alanlarımız mevcuttur."

Vadi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Vadi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Vadi Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Vadi Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün belgeseli, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Vadi Fotoğrafçılık Hakkında

Yaşamınızın en özel günleri arasında yer alan düğün, kına gecesi ve nişan gibi kutlamalarınızı Vadi Fotoğrafçılık adı altında Samsun’da sanatsal birikimimiz ve tecrübemiz ile unutulmaz fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz.

Profesyonel, işini seven ve oldukça deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Yenilikçi tarzımızı fark yaratan bir kaliteyle harmanlayarak anılarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Her zaman kaliteli bir hizmet sunma anlayışıyla yola çıkarak izlemeye doyamayacağınız düğün hikayeleri ve fotoğraf kareleriyle aşkınızı kayıt altına alıyoruz. Hizmet hayatına atıldığımız ilk günden itibaren içimizdeki heyecan ve tutkuyu canlı tutuyor, hayal gücümüzün sınırlarını zorlamaya özen gösteriyoruz. Fotoğraf sanatına yeni bir soluk katmak amacıyla çıktığımız yolculuğumuzda sizin en özel anlarınıza eşlik etmek istiyoruz.

Düğünleriniz için fotoğrafçılık hizmetlerimize ek olarak düğün gününüzü baştan sona kayıt altına almamızı sağlayan düğün klipleri veya düğün hikayesi çekimleri de yapıyoruz. Düğün klibi ve düğün hikayesi dışında özel konsept çekimleri, nişan çekimi, save the date, bebek fotoğrafçılığı, sünnet, trashday ve katalog çekimi gibi hizmetlerimizin de bulunduğunu söylemek isteriz.

Çekim yaptırmaya karar verdiğinizde sizi önce stüdyomuzda ağırlıyoruz. Aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderecek şekilde düğününüzü sanki bizim özel günümüzmüş gibi benimsediğimiz bir hizmet sunuyoruz. Yaptığımız çalışmalara dair örnek içerikler göstererek hizmet kalitemize dair de aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Gelişen teknolojiye uyum sağlayarak kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Hangi Samsun dış çekim mekanlarından çekim yapmayı tercih ediyorsanız ekibimizle birlikte istediğiniz mekanda size eşlik ediyoruz. Görüntülerinizi bilgisayar ortamında işinde uzman arkadaşlarımızla birlikte düzenleyerek montaj, kurgu ve fotoğraf efekti konusunda gereken düzenlemeleri yapıyoruz.

Siz de Samsun düğün fotoğrafçısı Oktay Şahin’in objektifiyle en değerli anlarınızı unutulmaz kılmak isterseniz sunduğumuz ayrıcalıklar ve fiyatlarımız konusunda bilgi edinmek için bizimle görüşebilirsiniz. Bunun için sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Rasathane Mah. 100.Yıl Bulvarı No:150 İlkadım/Samsun

 • Haritadaki Konumu

  Vadi Fotoğrafçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.