Oyam Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Oyam Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Oyam Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Oyam Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

Oyam Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Oyam Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Oyam Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Oyam Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, konsept çekim, düğün belgeseli, trashday, söz / nişan / kına çekimi".


Oyam Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Oyam Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Oyam Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Oyam Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Oyam Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Oyam Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Oyam Fotoğrafçılık Hakkında

Oyam Fotoğrafçılık, en güzel günlerinizi profesyonel hizmetiyle ölümsüzleştiriyor. Bizim amacımız, sadece güzel fotoğraflar çekmek değil, aynı zamanda harika anılar da bırakmak. Her çiftin isteklerini en iyi şekilde anlamak için özenle yaklaşır ve eğlenceli, neşeli çekimler gerçekleştiriyoruz. Ekibimizle oluşturduğumuz samimi ortamla, kendiniz gibi doğal olduğunuz ve güzelliğinizi muhteşem karelerle yakaladığımız bir çekim gerçekleştirerek Samsun düğün fotoğrafçısı hizmeti sunuyoruz.

Deneyim

Kurucumuz Sinan Kaya, yaklaşık 25 yıldır fotoğraf sektöründe aktif olarak yer alıyor. Özellikle evlilik çekimleri konusunda 18 yıllık bir deneyime sahip. Samsun'da ikamet etmesine rağmen Türkiye'nin birçok farklı noktasında profesyonel evlilik fotoğrafçılığı çekimleri gerçekleştiriyor. Oyam Fotoğrafçılık’taki çekimleriniz kendine özgü bakış açısı ve yetenekleriyle çiftlerin en özel anlarını unutulmaz karelerle ölümsüzleştirme konusunda uzmanlaşmış bir ekiple gerçekleşiyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Zengin çekim tülerimizle Samsun fotoğrafçılar arasında fark yaratıyoruz. Dış mekan ve save the date çekimleriyle çiftlerin heyecan dolu evlilik yolculuğuna özel bir başlangıç yapmalarına yardımcı oluyoruz. Düğün hikayesi ve klip çekimleriyle unutulmaz anları sinematik bir şekilde ölümsüzleştiriyoruz. Katalog çekimleriyle markaların ürünlerini en etkileyici şekilde sergiliyoruz. Konsept çekimleriyle çiftlerin hayallerindeki teması yansıtan özgün ve sanatsal kareler oluşturuyoruz. Düğün belgeselleriyle o özel günün tüm detaylarını yakalayarak gerçek bir anlatı oluşturuyoruz.

Ekipman

Oyam Fotoğrafçılık olarak, çekimlerimizde aşkınızı ve mutluluğunuzu en doğru şekilde yansıtabilmek için son model ekipmanlarımızı kullanmaktayız. Gelişmiş fotoğraf makineleri ve video kameralarının yanı sıra, çekim türlerimizi daha da kaliteli hale getiren ve çeşitlendirmemizi sağlayan diğer ekipmanları da büyük bir özenle seçiyoruz. Fotoğrafçılık sektöründeki yenilikleri sürekli olarak takip ederek, teknolojik gelişmelere hızla adapte oluyor ve kullandığımız ekipmanları güncel tutmaya özen gösteriyoruz.

Oyam Fotoğrafçılık olarak, her çiftin benzersiz bir hikayesi olduğunun farkındayız ve çekimlerimizi bu hikayeyi en iyi şekilde yansıtacak şekilde tasarlıyoruz. Çiftlerimizle kurduğumuz samimi ilişkiler sayesinde, onların kendilerini rahat ve doğal hissetmelerini sağlıyoruz. Samsun İlkadım fotoğrafçıları arasında deneyim ve yüksek müşteri memnuniyetimizle fark yaratıyoruz. Mutluluğunuza yeni bir hikaye eklemek ve unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirmek isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    19 Mayıs Mah. Gazi Cd. No:67/A İlkadım

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Oyam Fotoğrafçılık Yol Haritası

Oyam Fotoğrafçılık Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Özlem & Savaş

Düğün Tarihi: 23.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


fotoğraf çekimlerinden memnun kaldım fakat istediğim kadar uzun sürmedi istediğim pozların çoğunu veremeden çekim bitti. albüm konusunda çok sıkıntı yaşadık istediğimiz gibi olmadı hiç birşey. kuaför fotoğraflarımız nasıl olduysa kaybedildi 7 aydır hala elimize geçmedi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.