İbrahim Ersezen Photography

E-posta Gönder

  • İlkadım, Samsun.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İbrahim Ersezen Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

İbrahim Ersezen Photography Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

İbrahim Ersezen Photography Sık Sorulan Sorular

İbrahim Ersezen Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

İbrahim Ersezen Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


İbrahim Ersezen Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

İbrahim Ersezen Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi".


İbrahim Ersezen Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

İbrahim Ersezen Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.


İbrahim Ersezen Photography ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Misafirlerimizden ilham alarak ,onların ruhunu yansıtan ,sabit olmayan, genel olarak doğal ortamlarda, farklı mekanlar tercih ederek çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz."


İbrahim Ersezen Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İbrahim Ersezen Photography şehir dışında hizmet veriyor.


İbrahim Ersezen Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İbrahim Ersezen Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

İbrahim Ersezen Photography Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle birlikte mutlu bir geleceğe “evet” dediğiniz o günden itibaren, anılar daha da güzelleşmeye başlayacak. Özellikle düğün gününüzdeki anıların keyfine diyecek yok. Bu aşamada, anılarınızı ölümsüzleştirmek adına, işini iyi yapan bir fotoğrafçıya ihtiyacınız var. Neden diye soracak olursanız; en mutlu gününüzü yaşadıktan sonra, ilerleyen zamanlarda bugünü hatırlamak için ihtiyacınız olan tek şey, fotoğraflardır. Biz de, Ekolay Fotoğrafçılık olarak, bunu çok iyi biliyoruz ve size en güzel hediyeyi vermek için hazır bekliyoruz.

Şimdiye kadar pek çok çiftin fotoğraf çekimine ev sahipliği yapmış olmanın verdiği tecrübeyle birlikte hizmet veriyoruz. Her zaman sizin mutluluğunuzu ve memnuniyetini önceliğimiz haline getiriyoruz. Bu da fotoğraflarınıza yansıyor ve ortaya muhteşem kareler çıkıyor. Sizin birbirinize aşk dolu bakışlarınız, bizim için müthiş birer fırsat niteliğinde oluyor.

Stüdyo çekimlerinizde kullandığımız ışık ve efektlerle, hoş bir ambiyans sunuyoruz. Evinizin rahatlığında olacak bu çekim sayesinde, kendiniz gibi hissederek doğal davranabiliyorsunuz. Böylece, harika fotoğraflara sahip olabiliyorsunuz. Dış çekiminizde ise, kullandığımız mekan ve aksesuarlarla, muhteşem bir albüm oluşturmayı planlıyoruz. Herkesin bakarken hayranlık duyacağı fotoğrafları çektirmek için doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Fotoğraflar haricinde, video hizmeti de sunuyoruz. Düğün gününüzü baştan sona kaydettiğimiz düğün hikayesi, düğününüze özel görüntüleri içeren düğün belgeseli ve müzik eşliğinde bir düğün belgeseli olmak üzere üç türden oluşan düğün videosu çeşitlerinden birini veya birkaçını seçerek anılarınızı canlı hale getirebilirsiniz.

Ekolay Fotoğrafçılık Samsun olarak, size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Hizmet detaylarımızı öğrenmek ve fiyat hakkında bilgi sahibi olmak için de, aynı formdan bizimle iletişime geçmeniz mümkün olacaktır.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.