Romantik Gelin Damat Dış Çekim Fotoğrafları

10.10.2019

Anı ve aşkı ölümsüzleştirme fikrine ne dersin? Geriye dönüp baktığında aynı heyecanı hissedeceğin birbirinden romantik düğün fotoğrafların olsun istiyorsan hazırladığım düğün fotoğrafçıları listesini mutlaka incelemeni öneriyorum. Haydi başlayalım...

Gelin Damat Dış Çekim Pozları ve Düğün Fotoğrafçısı

Görsel Numarası: D941759

Gelini ve damadı çekmek değil, aşkı ölümsüzleştirmek! Eğer romantik düğün fotoğrafları çektirmek ve düğün heyecanını geleceğe taşımak istiyorsan, birbirinden profesyonel İstanbul düğün fotoğrafçısı arasından tarzına en uygun olanını seçebilirsin. En güzel düğün fotoğrafları, romantik dış çekim pozları ve düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında bilgi almak istersen vakit kaybetmeden hemen fotoğrafları incelemeye başlamalısın!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Record Yapım

Görsel Numarası: D867465

Doğallığın ön planda olduğu fotoğraflarla anı yakalamanın önemini vurgulayan Record Yapım’ın profilini incelediğinde gözüne ilk olarak sepya tonlarındaki o iç ısıtan fotoğraflar çarpacak. Sıcak, samimi, doğal ve romantik gelin damat çekimleri yapan Record Yapım’dan harika bir düğün albümü alacağını biliyorum. Bu yüzden de ekiple tanışmak için mutlaka Kartal’daki ofislerine giderek onları ziyaret etmeni öneriyorum. Düğünden 6 hafta önce iletişime geçmen gereken firmanın çekim fiyatlarının 1500 TL’den başladığını da bilmelisin. Unutmadan, eğer aradığın fotoğrafçı seninle her yere gelebilsin, şehir, sınır ya da kıtalar ona engel olmasın istiyorsan da, Record Yapım bu konuda yanında!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Record Yapım Wedding

İstanbul

0850 241 1770


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Wedding Shot

Görsel Numarası: D806415

Romantik gelin damat pozları için Wedding Shot’a bakmayı sakın es geçme! “Tematik Düğün Fotoğrafları” terimiyle farklı düğün pozları yakalamayı amaçlayan firmayla sadece dış çekim değil stüdyo çekimi de yaptırabileceğini not düşmek istiyorum. “Bir düğün fotoğrafçısı, düğün fotoğrafı çekimi için neler yapabilir?” dersen, Wedding Shot’ın küçük prodüksiyonlardan post-prodüksiyona kadar kurulan dekorlarla tema fotoğraflarında sınır tanımadığını belirtmeliyim. Firma ile iletişime geçmen gereken süre de düğünden önce en az 3 hafta! Düğün çekimi fiyatları konusunda bilgi vermem gerekirse minimum 1500 ile 2000 TL arasında olduğunu söyleyebilirim. Eğer Wedding Shot ekibi ile tanışmak istersen onları Mecidiyeköy’de bulunan ofislerinde ziyaret edebileceğini unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Wedding Shot

İstanbul

0850 241 1770


Ersin Çiçek Photography

Görsel Numarası: D936688

“Fotoğraf çekmeye tutkuyla bağlıyız” diyen Ersin Çiçek Photography ekibinin fotoğrafta en önem verdiği şeyin doğallık olduğunu bilmeni istiyorum. Eğer sen de kurgulu değil gerçek anı yakalayan bir düğün fotoğrafçısı arıyorsan Ersin Çiçek’i Bayrampaşa’daki stüdyosunda ziyaret edebilirsin. Tabii bunun için ekiple düğünden en az 3 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini de unutma! Ersin Çiçek’in şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de katıldığını buraya not düşüyorum. Farklı bir şehirde oturuyorsan ya da bir çılgınlık yapıp düğün fotoğrafların için küçük bir yolculuk yapmak niyetindeysen işte sana fırsat! Unutmadan, firmada dış çekim fotoğraf fiyatları minimum 1000 ile 1500 TL arasında!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Ersin Çiçek Photography

İstanbul

0212 963 2635


Düğün Hatıram

Görsel Numarası: D855011

Kadıköy’de ziyaret edebileceğin Düğün Hatıram, özellikle pastel tonlarındaki düğün fotoğrafları ile dikkat çekiyor. Doğayla iç içe kır konseptinde ya da eski bir kundura fabrikasında yani kısaca dilediğin yerde romantik düğün fotoğrafları çektirebileceğin Düğün Hatıram ile şehir dışı ve yurt dışı çekimleri de yaptırabileceğini bilmeni istiyorum. 1000 ile 1500 TL arasında çekim fiyatları olan firma ile düğünden 2 hafta önce iletişime geçmen gerekiyor!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Düğün Hatıram

İstanbul

0850 241 1770


Elif Çifçi Photography

Görsel Numarası: D871713

Özellikle yeşil tonun ağırlıkta olduğu fotoğraflarla öne çıkan Elif Çifçi, eğitimli bir düğün fotoğrafçısı. Hani derler ya “Ben bu işin okulunu okudum!” işte Elif Çifçi’de tam olarak öyle biri. Hem profesyonel hem de işinde oldukça iddialı olan Çifçi ile tanışmaktan mutluluk duyacağını biliyorum. Çünkü en büyük tutkusu gelin damat fotoğrafı çekmek olan fotoğrafçı, birbirine aşık iki insanı fotoğraflamaktan büyük keyif aldığını vurguluyor. Ayrıca işine olan aşkı sayesinde seninle dünyanın her yerine çekim için gidebileceğini de unutma! Düğünden 4 hafta önce iletişime geçmeni tavsiye edeceğim Çifçi’nin Save the Date ve Trashday çekimi de yaptığını not olarak ekliyorum. Çifçi’nin minimum çekim fiyatlarının 1000 ile 1500 TL arasında olduğunu da bilmende fayda var.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Elif Çifçi Photography

İstanbul

0216 706 2152

Hediye Düğün Hikayesi Alan Çiftlerimize Save The Date Hediye!

Yüşa İpek

Görsel Numarası: D826683

Fotoğraflarda masalsı ve romantik bir etki arıyorsan seni Yüşa İpek ile tanıştırayım. “Anı fotoğrafa aktarmak masalları gerçekleştirmek gibidir.” diyen Yüşa İpek ile sadece düğün fotoğraflarını değil düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, Save the Date ve Trashday çekim de yaptırabileceğini bilmeni istiyorum. Fotoğrafta sarı rengi ön plana çıkaran fotoğrafçı böylece hem romantik hem de vintage bir görüntü yakalıyor. Şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de katılan Yüşa İpek ile düğünden 4 hafta önce iletişime geçebileceğini belirtmeliyim. Fiyatları konusunda bilgi istersen de minimum 1000 ile 1500 TL arasında olduğunu bilmelisin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Yüşa İpek

İstanbul

0212 963 3574

%25 indirim Fotoğraf Çekimi Ve 1 Dakikalık Instagram Videosu %25 İndirimle Sadece 1.500 TL!

Bantfilm Wedding

Görsel Numarası: D862681

Özellikle yeşil ve mavi tonların ağırlıkta olduğu fotoğraflarla dikkat çeken Bantfilm Wedding’in profilini incelediğinde hiç tanımadığın insanların neşeli kahkahalarını, samimi gülücüklerini, aşk dolu bakışlarını ve heyecanlarını sanki oradaymışsın gibi hissedeceksin! Şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de katılan firmada, gelin damat fotoğraf çekimi yaptırmanın yanı sıra düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim, nişan çekimi, Save the Date ve Trashday çekimi de yaptırabileceğini bilmeni istiyorum. Bantfilm Wedding ile düğünden 2 hafta önce iletişime geçmeni tavsiye ediyorum. Ayrıca firmanın minimum paket fiyatının 1000 ile 1500 TL arasında olduğunu da belirtmeliyim. Unutmadan, Bant Wedding’i Beyoğlu’nda bulunan ofislerinde ziyaret edebileceğini de buraya not düşüyorum.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Bantfilm Wedding

İstanbul

0850 241 1770


Evet Dedim

Görsel Numarası: D931579

Farklı ve konsept düğün çekimi arayan çiftleri böyle alalım! Evet Dedim’in özellikle doğayla iç içe olan dış çekim görüntülerin oldukça hoş ve farklı olduğunu söyleyebilirim. İncelediğinde eminim senin de hoşuna gidecek. Düğün hikayesi, düğün klibi gibi klasik çekim konseptlerinin yanı sıra Save the Date ve Trashday çekimi de yaptırabileceğin firmanın dış çekim fiyatları minimum 1500 ile 2000 TL arasında bulunuyor. Ekiple iletişime geçmen gereken sürenin de düğünden önce 4 hafta olduğunu buraya not düşüyorum. “Her şey bir ‘Evet’ ile başlar” mottosuyla hareket eden Evet Dedim’i Beşiktaş’taki ofislerinde ziyaret edebilirsin.

Save the Date çekimi hakkında her detay burada: Merak Edenler İçin Save the Date Ne Demek | Ne Zaman Çekilir?

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Evet Dedim

İstanbul

0212 963 2671

Hediye Kış Aylarına Özel Mekan Ücretiniz Bizden!

Sıradaki Galeriler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum