Romantik Gelin Damat Dış Çekim Fotoğrafları

17.07.2020

Anı ve aşkı ölümsüzleştirme fikrine ne dersin? Geriye dönüp baktığında aynı heyecanı hissedeceğin birbirinden romantik düğün fotoğrafların olsun istiyorsan hazırladığım düğün fotoğrafçıları listesini mutlaka incelemeni öneriyorum. Haydi başlayalım...

Gelin Damat Dış Çekim Pozları ve Düğün Fotoğrafçısı

Görsel Numarası: D941759

Gelini ve damadı çekmek değil, aşkı ölümsüzleştirmek! Eğer romantik düğün fotoğrafları çektirmek ve düğün heyecanını geleceğe taşımak istiyorsan, birbirinden profesyonel İstanbul düğün fotoğrafçısı arasından tarzına en uygun olanını seçebilirsin. En güzel düğün fotoğrafları, romantik dış çekim pozları ve düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında bilgi almak istersen vakit kaybetmeden hemen fotoğrafları incelemeye başlamalısın!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Romantizmin Doruklarında Düğün Pozu

Görsel Numarası: D1371524

Düğün Karem'in çektiği bu fotoğraftaki gibi müstakbel eşine en içten şekilde sarıldığın bir anın kötü çıkma ihtimali yok! O nedenle sadece ona karşı hislerini düşün, gözlerini kapat ve pozunu ver!

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?Kayıkta Düğün Pozu

Görsel Numarası: D1375942

Göl veya deniz kenarında fotoğraf çektiriyorsanız ve kayığa binebilme imkanınız varsa bu pozdan mahrum kalmayın deriz! Rüya Kareler, bu tarz yaratıcı romantik pozlar ve farklı fotoğraf mekanları için ulaşabileceğiniz bir firma.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Rüya Kareler

Rüya Kareler

Firmayı İncele

Kapadokya Düğün Fotoğrafı

Görsel Numarası: D1361455

Kapadokya, en romantik fotoğraf çekim yerlerinin başında geliyor! Sen de müstakbel eşini ve fotoğrafçını alıp Kapadokya'ya çekime gidebilirsin. Dilersen bu kareyi de çeken Caner Demir Photography ile iletişime geçerek tüm detayları öğrenebilirsin.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Ersin Çiçek Photography

Görsel Numarası: D936688

“Fotoğraf çekmeye tutkuyla bağlıyız” diyen Ersin Çiçek Photography ekibinin fotoğrafta en önem verdiği şeyin doğallık olduğunu bilmeni istiyorum. Eğer sen de kurgulu değil gerçek anı yakalayan bir düğün fotoğrafçısı arıyorsan Ersin Çiçek’i Bayrampaşa’daki stüdyosunda ziyaret edebilirsin. Tabii bunun için ekiple düğünden en az 3 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini de unutma! Ersin Çiçek’in şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de katıldığını buraya not düşüyorum. Farklı bir şehirde oturuyorsan ya da bir çılgınlık yapıp düğün fotoğrafların için küçük bir yolculuk yapmak niyetindeysen işte sana fırsat! Unutmadan, firmada dış çekim fotoğraf fiyatları minimum 1000 ile 1500 TL arasında!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Elif Çifçi Photography

Görsel Numarası: D871713

Özellikle yeşil tonun ağırlıkta olduğu fotoğraflarla öne çıkan Elif Çifçi, eğitimli bir düğün fotoğrafçısı. Hani derler ya “Ben bu işin okulunu okudum!” işte Elif Çifçi’de tam olarak öyle biri. Hem profesyonel hem de işinde oldukça iddialı olan Çifçi ile tanışmaktan mutluluk duyacağını biliyorum. Çünkü en büyük tutkusu gelin damat fotoğrafı çekmek olan fotoğrafçı, birbirine aşık iki insanı fotoğraflamaktan büyük keyif aldığını vurguluyor. Ayrıca işine olan aşkı sayesinde seninle dünyanın her yerine çekim için gidebileceğini de unutma! Düğünden 4 hafta önce iletişime geçmeni tavsiye edeceğim Çifçi’nin Save the Date ve Trashday çekimi de yaptığını not olarak ekliyorum. Çifçi’nin minimum çekim fiyatlarının 1000 ile 1500 TL arasında olduğunu da bilmende fayda var.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Evet Dedim

Görsel Numarası: D931579

Farklı ve konsept düğün çekimi arayan çiftleri böyle alalım! Evet Dedim’in özellikle doğayla iç içe olan dış çekim görüntülerin oldukça hoş ve farklı olduğunu söyleyebilirim. İncelediğinde eminim senin de hoşuna gidecek. Düğün hikayesi, düğün klibi gibi klasik çekim konseptlerinin yanı sıra Save the Date ve Trashday çekimi de yaptırabileceğin firmanın dış çekim fiyatları minimum 1500 ile 2000 TL arasında bulunuyor. Ekiple iletişime geçmen gereken sürenin de düğünden önce 4 hafta olduğunu buraya not düşüyorum. “Her şey bir ‘Evet’ ile başlar” mottosuyla hareket eden Evet Dedim’i Beşiktaş’taki ofislerinde ziyaret edebilirsin.

Save the Date çekimi hakkında her detay burada: Merak Edenler İçin Save the Date Ne Demek | Ne Zaman Çekilir?

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Evet Dedim

Evet Dedim

Firmayı İncele

Sıradaki Galeriler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum