Düğün Fotoğrafçıları Manisa

Rio Yapım Wedding Film

5,0
0850 532 27 94
Mesaj Gönder
 • Min. Paket Fiyatı
  15.000-25.000 TL

En Popüler Yorum

Milan & Sami

Düğün Tarihi: 15.02.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kendilerine yakınım için düğün videosunu oluşturdum.Gercekten profesyonel çalışma ve iyi hizmet aldım.Teşekuru bir borç bilirim.İyi ki varlar

Ekiple Tanışın

 • Onur Koç
  Firma Sahibi

  Merhaba,

  Ben Onur, yaratıcı ve tutkulu bir fotoğraf ve düğün belgeseli...
  devam 

Rio Yapım Wedding Film Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
15.000-25.000 TL

Rio Yapım Wedding Film Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Rio Yapım Wedding Film Sıkça Sorulan Sorular

Rio Yapım Wedding Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Rio Yapım Wedding Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 15.000-25.000 TL aralığındadır.

Rio Yapım Wedding Film hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Düğün fotoğrafçılığı ve video dışında işletmemiz profesyonel anlamda, bilinirliğinizi hafızalarda yer etmesi için tanıtım filmi çekimleri, ürünlerinizin kitlelere yayılmasını sağlamak için reklam filmi çekimleri, yapılan işlerinizin doğru hedef kitleye ulaşması için medya planlama ve stratejisi, marka ve müşteri imajınızı güçlendirmek için sosyal medya yönetimi yapmakta."

Rio Yapım Wedding Film ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Rio Yapım Wedding Film ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Rio Yapım Wedding Film şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Rio Yapım Wedding Film şehir dışında hizmet veriyor.

Rio Yapım Wedding Film ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Sahip olduğumuz deneyim ve profesyonellikle, Seferihisar'ın Sığacık köyü sakin ve doğal atmosferinde, Çeşme'nin tarih ve modernliğin buluştuğu Alaçatı'sında ve tabiatın tüm güzelliklerini içinde barındıran Smyrna Platosu'nda, size özel bir çekim gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Her bir karede, duygularınızı, sevginizi ve bu anın eşsizliğini yansıtabilmek adına özenle çalışacağız. Sizinle birlikte geçirdiğimiz zamanın değerini biliyor, her detayı özenle planlıyoruz."

Rio Yapım Wedding Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Rio Yapım Wedding Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Rio Yapım Wedding Film hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Rio Yapım Wedding Film aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, katalog çekimi, düğün belgeseli, trashday, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Rio Yapım Wedding Film Hakkında

Düğün fotoğrafı Manisa denilince akıllara gelen ilk firmalardan biri olan Rio Yapım Wedding Film, 2013 senesinden bu zamana kadar başarılarına yenilerini ekliyor. Manisa’da edindiği kariyerini İzmir’e de taşıyan firma şehir dışı hatta yurt dışı hizmetiyle sınırların ötesine geçiriyor. Video ve fotoğrafçılık konusunda uzman kadrosuyla ilerleyişini devam ettiren firma yaratıcı kadrajları, orijinal pozları ve farklı çekim teknikleriyle alanında fark yaratıyor.

Deneyim

Ekip olarak önceliğimiz en iyi teknolojiyi, yaratıcılığı kullanan, düğün fotoğrafçısı Manisa kategorisinde hizmetiyle öne çıkan bir firma olmak. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak özel anlarını yakalamak, çektiğimiz karelerle etkileyiciliğimizi ortaya koymak bizim en büyük tecrübemiz. Edindiğimiz bu tecrübelerle sürekli kendini yeniliyor, birikimlerimizi arttırıyoruz. İş birliği içerisinde üstlendiğimiz görev pozisyonlarımızı layıkıyla yerine getiriyor ve bunu müşterilerimize sunmaktan keyif alıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

2 hafta önceden iletişim kurmak kaydıyla çiftimizin nasıl bir mekan hayal ettiğini anlamaya çalışıyoruz. Her çekim türünün rahatlıkla yapılabileceği firmamızda mekan olarak stüdyo ve dış mekan çekimleri yapılmakta. Çiftlerimizin en çok talepte bulunduğu mekanlar arasında sakin ve doğal atmosferiyle Seferihisar Sığacık, tarihin ve modernizmin buluştuğu Çeşme Alaçatı, doğanın güzelliğini bünyesinde bulunduran Ege bölgesinin en büyük çekim platosu Smyrna Platosu yer almakta.

Ekipman

Müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunmayı görev edinen firma ekipmanlarıyla en iyiyi hedefliyor. Ekipmanlarımız, sektördeki en güncel teknolojiye sahip kameralar, ışıklandırma sistemleri ve post-prodüksiyon yazılımları gibi unsurları içerir. Cihazlarımızdaki güncellemeler sadece teknik özellik avantajı değil aynı zamanda estetik ve sanatsal yönden de en iyi sonuçları elde etme avantajını sağlıyor.

Baskı Hizmetleri

Manisa düğün fotoğrafçısı olmanın tüm gereklerini yerine getiren Rio Yapım Wedding Film, fotoğraf baskılarını 1. sınıf kağıda çıkarmakta. Baskılarını her ölçüye uygun şekilde çıkaran şirket iş birliği yaptığı firmalar aracılığıyla özel albümlerinizi hazır hale getiriyor. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı 2 haftanın sonunda orijinal kopyasıyla birlikte sizlere teslim ediyoruz.

Ek Hizmetler

Düğün fotoğrafçılığı ve video dışında işletmemiz profesyonel anlamda, bilinirliğinizi hafızalarda yer etmesi için tanıtım filmi çekimleri, ürünlerinizin kitlelere yayılmasını sağlamak için reklam filmi çekimleri, yapılan işlerinizin doğru hedef kitleye ulaşması için medya planlama ve stratejisi, marka ve müşteri imajınızı güçlendirmek için sosyal medya yönetimi yapmakta.

Rio Yapım Wedding Film, üstlendiği her işin önemini bilmekte ve sanatını ortaya koymakta. Sanattan,görsellikten,kaliteden anlayan ve onları talep eden çiftler için her yerde hizmetini sunmaya hazır. Mutluluğunuzu kalıcı hale getirmemizi isterseniz Rio Yapım Wedding Film iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Fiyatlarımızdan haberdar olmak için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklamanız yeterli.

İletişim

 • Telefon:

  0850 532 27 94

 • Adres:

  Adnan Menderes mah. 102 Sokak No:3/A

 • Haritadaki Konumu

  Rio Yapım Wedding Film Yol Haritası

Rio Yapım Wedding Film Yorumları (2)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Milan & Sami

Düğün Tarihi: 15.02.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kendilerine yakınım için düğün videosunu oluşturdum.Gercekten profesyonel çalışma ve iyi hizmet aldım.Teşekuru bir borç bilirim.İyi ki varlar

Merve & Berke

Düğün Tarihi: 08.11.2022


kendilerine ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim sinema tadında işcilik çıkardılar.

Rio Yapım Wedding Film

teşekkürler merve hanım.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.