Hakan Türk Wedding

Mesaj Gönder

0850 532 03 01

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Hakan Türk
  İşletme Sahibi

Hakan Türk Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Hakan Türk Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Hakan Türk Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Hakan Türk Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hakan Türk Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Hakan Türk Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hakan Türk Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, trashday, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, stüdyo / plato çekimi".


Hakan Türk Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hakan Türk Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Hakan Türk Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hakan Türk Wedding şehir dışında hizmet veriyor.


Hakan Türk Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hakan Türk Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Hakan Türk Wedding Hakkında

Aşkınızın hikayesi nasıl anlatılmalı? Doğanın içerisinde gerçekleştirilen dış çekimlerle ve canlı renkleriyle uzun yıllar saklayabileceğiniz fotoğraf kareleriyle anlatmaya ne dersiniz? Bunun için Hakan Türk Photography markası altında toplanan uzman ekibimizin size bir teklifi var. Gelin, en güzel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştürelim.

Sektörde fark yaratmak için uzun yıllardır çalışan ekibimizle kaliteli ve ayrıcalıklı hizmeti İzmir ve Manisa başta olmak üzere çevre illerde düzenlediğimiz dış çekimlerde hissetmenizi sağlıyoruz. Her geçen gün kendini geliştiren ve yenileyen ailemizle birlikte eğitimlere katıyoruz. Bu sayede teknolojik gelişmeleri, sektörel yenilikleri, modayı ve fotoğraf sanatı ile ilgili değişimleri yakından takip ediyoruz. Düşünsenize; save the date, düğün hikayesi, klip, video çekimleri, trash day ve konsept çekimler için farklı teknik ekipmanlar kullanıyoruz. Doğanın ışığını güzelliğinize yansıtarak ışıl ışıl parladığınız göz alıcı fotoğraf kareleri tasarlıyoruz. Çekimlerimizde en çok doğallığa önem veriyoruz. Saf güzelliğinizi, aşkınızı ve hissettiğiniz tüm değerli duyguları çalışmalarımıza yansıtmak için objektiflerimizden büyük bir heyecanla size bakıyoruz.

Elbette doğru çekim açılarını yakalamaya ve kendinizi rahat hissetmenize de önem veriyoruz. Mekan seçimini de özgürce poz verebileceğiniz huzurlu bir atmosfer olacak şekilde belirliyoruz. Biliyoruz ki, bu sizin hikayeniz ve her an bir ömür eskimeden anılarınızda yerini alacak. Bunun için İzmir düğün fotoğrafçılarından bir tanesi olurken albüm ve sinematik montajlı video hazırlıkları da yapıyoruz. Her güzel hatırayı belgeliyor, hiç eskimeden saklamanız için kaliteli baskısıyla albümlerinizi tasarlıyoruz. Fotoğraf ve videolardan seçtiklerinizin montajlı halleri ile montajsız olanlarını dijital ortamdan da teslim ediyoruz.

Siz de bir an önce mutlu anlarınızı unutulmaz şekilde belgelemek için Hakan Türk Photography iletişim formunu doldurun. Dış çekim fotoğraf fiyatları İzmir’de nelere göre değişiyor öğrenmek için formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın.

İletişim

 • Telefon: 0850 532 03 01
 • Adres:

  Turgutlu

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hakan Türk Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.