• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Reday Ajans Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Reday Ajans Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Reday Ajans Sıkça Sorulan Sorular

Reday Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Reday Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Reday Ajans ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Reday Ajans ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Reday Ajans şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Reday Ajans şehir dışında hizmet veriyor.

Reday Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Reday Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Reday Ajans hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Reday Ajans aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, trashday, katalog çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Reday Ajans Hakkında

Reday Ajans Bursa’da bir fotoğraf ve video atölyesi olarak kuruldu. Hiç vakit kaybetmeden özel gün fotoğrafçılığı yapmaya başlayan ekibimiz, düğün fotoğrafçısı olarak kısa zamanda nam saldı. Profesyonel hizmet anlayışımız, alanında uzman çekim ekibimiz ve canlı renkleriyle dikkat çeken kaliteli çekimlerimiz çiftlerimizin mutluluğu için çok önemli. Çünkü tekrarı olmayan anları kaydeden ekibimiz, size uzun yıllar saklayabileceğiniz en özel belgeleri vaat ediyor. Nasıl mı? Anlatalım:

Bilmelisiniz ki Bursa düğün fotoğrafçıları arasında yer almak için son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz. Kaliteden ödün vermiyor, bunun için sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir yapıyla çalışıyoruz. Hak ettiğiniz gibi benzersiz çekimler tasarlayabilmek için konsept hazırlıkları ve senaryo hazırlığı da yapıyoruz. Bu sayede aşkınızın hikayesini son yılların modası haline gelen düğün hikayesine dönüştürebiliyoruz. Yani standart bir video çalışmasından çok daha fazlası ve farklı mekanlarda gerçekleştirdiğimiz dış çekim fotoğrafları için çalışıyoruz.

Çekim hazırlıklarına başlamak için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Bu sayede hiç vakit kaybetmeden sizi tanıyor, gerçekleştirmek istediğiniz çekim türleri üzerine konuşuyoruz. Birbirinden farklı mekanda; save the date, trash day, detay ve konsept çekimler gerçekleştiriyoruz. Mekan seçimi için ise özgürce poz verebileceğiniz yerleri değerlendiriyoruz. Tarihi mekanlar, deniz kenarı, sahil, koy, orman, çiftlik ve hazır çekim platoları çiftlerimizin sıklıkla tercih ettiği yerler arasında. Düğün çekimleri içinse, kamera ekibimizle birlikte mekanın her köşesinde yerimizi alıyoruz. Bu sayede bir anı bile kaçırmadan düğün hikayenizi kaydediyoruz.

Reday Ajans ile çekimlerinizi tamamladığınızda büyük bir düğün arşivi sizi bekliyor. Arşivde; montajlı düğün hikayeleri, sosyal medya klipleri, dış çekim fotoğraflarının orijinal halleri ve istediğiniz fotoğrafların rötuşlu şekilleri yer alıyor. Albüm hazırlıkları yapmamızı da tercih ediyorsanız, görüşmelerde bu konu hakkında da konuşmayı unutmayın!

Siz de Bursa’da düğün fotoğrafçısı arıyorsanız, Reday Ajans iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ekibimizle tanışmadan son kararınızı vermeyin deriz!

İletişim

  • Adres::

    Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.