Düğün Fotoğrafçıları Bursa

Ömer Aldaş Offical

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Ömer Aldaş Offical Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Ömer Aldaş Offical Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Ömer Aldaş Offical Sıkça Sorulan Sorular

Ömer Aldaş Offical düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ömer Aldaş Offical düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Ömer Aldaş Offical ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ömer Aldaş Offical ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Ömer Aldaş Offical şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ömer Aldaş Offical şehir dışında hizmet veriyor.

Ömer Aldaş Offical düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ömer Aldaş Offical düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Ömer Aldaş Offical hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ömer Aldaş Offical aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, trashday, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Ömer Aldaş Offical Hakkında

Çiftlerin hayatlarındaki en özel günlerini ölümsüzleştirmek gibi özel bir görevimiz var. Düğün fotoğraflarınız için tüm bilgi birikimlerimiz ve tecrübelerimizi en iyi şekilde kullanıyor, kendinizi son derece rahat hissedeceğiniz çekimlerde eşsiz fotoğraflara imza atıyoruz.

Bu sektörde hizmet vermeye karar verdiğimiz ilk günden beri çiftlerimizin istekleri bizim için son derece önemli oldu. Mutluluğunuzu ve yüzünüzdeki tebessümü görmek için beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı amaçladık. Bunun için de bugüne kadar düğün tarihini, saatini, düğün mekanını ve düğün konseptini birlikte kararlaştırdık. Nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğinizi karşılıklı konuşuyor, hayallerinizdeki karelere sahip olmanızı sağlıyoruz. Bursa düğün fotoğrafçılarından da bu özelliğimiz ile farklılaşıyoruz.

Çiftlerin son yıllarda sıkça tercih ettiği dış çekimler konusunda biz de detaylı araştırmalar yapıyoruz. Bursa dış çekim mekanları arasında en çok tercih edilenleri öneriyor, tarzınıza ve fotoğraflarınızın konseptine göre dilediğiniz yerde olabiliyoruz. İsterseniz yemyeşil bir bahçede, isterseniz Bursa’nın büyülü kasabalarında isterseniz deniz kenarında isterseniz de şehrin tarihi noktalarında deklanşöre basabiliyoruz.

Çekimlerde kullandığımız ekipmanların hepsi, en son teknolojiden oluşturuldu. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, en kaliteli fotoğraf makineleri ile yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekiyoruz. Üstünden seneler bile geçse düğün albümünüzdeki fotoğraflar sizi tatmin edecek.

Fotoğrafçılığa olan ilgimiz ve merakımız sayesinde yalnızca düğün fotoğrafçılığıyla sınırlı kalmadık. Çocuk fotoğrafçılığı, aile fotoğrafçılığı, yenidoğan fotoğrafçılığı, manken fotoğrafçılığı ve ürün fotoğrafçılığı da yapabiliyor, benzersiz ve sıra dışı fotoğraflara imza atabiliyoruz.

Çektiğimiz fotoğrafların baskısı, montajı, kurgusu, retouch düzenlemeleri ve Photoshop çalışmalarını eksiksiz bir şekilde tamamlıyor, çiftlerimize orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde teslim ediyoruz. Aynı zamanda sosyal medyada paylaşabilmeleri için dijital ortama uygun bir format oluşturuyor, USB bellek aracılığıyla sunuyoruz.

Siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün fotoğrafçınız için tercihinizi bizden yana kullanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Nilüfer/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.