Ömer Aldaş Offical

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ömer Aldaş Offical Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ömer Aldaş Offical Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ömer Aldaş Offical Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Ömer Aldaş Offical Hakkında

Çiftlerin hayatlarındaki en özel günlerini ölümsüzleştirmek gibi özel bir görevimiz var. Düğün fotoğraflarınız için tüm bilgi birikimlerimiz ve tecrübelerimizi en iyi şekilde kullanıyor, kendinizi son derece rahat hissedeceğiniz çekimlerde eşsiz fotoğraflara imza atıyoruz.

Bu sektörde hizmet vermeye karar verdiğimiz ilk günden beri çiftlerimizin istekleri bizim için son derece önemli oldu. Mutluluğunuzu ve yüzünüzdeki tebessümü görmek için beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı amaçladık. Bunun için de bugüne kadar düğün tarihini, saatini, düğün mekanını ve düğün konseptini birlikte kararlaştırdık. Nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğinizi karşılıklı konuşuyor, hayallerinizdeki karelere sahip olmanızı sağlıyoruz. Bursa düğün fotoğrafçılarından da bu özelliğimiz ile farklılaşıyoruz.

Çiftlerin son yıllarda sıkça tercih ettiği dış çekimler konusunda biz de detaylı araştırmalar yapıyoruz. Bursa dış çekim mekanları arasında en çok tercih edilenleri öneriyor, tarzınıza ve fotoğraflarınızın konseptine göre dilediğiniz yerde olabiliyoruz. İsterseniz yemyeşil bir bahçede, isterseniz Bursa’nın büyülü kasabalarında isterseniz deniz kenarında isterseniz de şehrin tarihi noktalarında deklanşöre basabiliyoruz.

Çekimlerde kullandığımız ekipmanların hepsi, en son teknolojiden oluşturuldu. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, en kaliteli fotoğraf makineleri ile yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekiyoruz. Üstünden seneler bile geçse düğün albümünüzdeki fotoğraflar sizi tatmin edecek.

Fotoğrafçılığa olan ilgimiz ve merakımız sayesinde yalnızca düğün fotoğrafçılığıyla sınırlı kalmadık. Çocuk fotoğrafçılığı, aile fotoğrafçılığı, yenidoğan fotoğrafçılığı, manken fotoğrafçılığı ve ürün fotoğrafçılığı da yapabiliyor, benzersiz ve sıra dışı fotoğraflara imza atabiliyoruz.

Çektiğimiz fotoğrafların baskısı, montajı, kurgusu, retouch düzenlemeleri ve Photoshop çalışmalarını eksiksiz bir şekilde tamamlıyor, çiftlerimize orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde teslim ediyoruz. Aynı zamanda sosyal medyada paylaşabilmeleri için dijital ortama uygun bir format oluşturuyor, USB bellek aracılığıyla sunuyoruz.

Siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün fotoğrafçınız için tercihinizi bizden yana kullanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.