Düğün Fotoğrafçıları Bursa

Foto Renk İnegöl

  • Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Foto Renk İnegöl Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Foto Renk İnegöl Özellikler

Teslim Süresi
6 haftadan fazla
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Renk İnegöl Sıkça Sorulan Sorular

Foto Renk İnegöl düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Renk İnegöl düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Foto Renk İnegöl hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Düğün, söz, nişan ve kına gecesi gibi özel davetlerinizdeki çekim hizmetlerimizi Bursa ve İngegöl çevresinin yanı sıra diğer şehirlerde de verebiliyoruz. Düğün çekimlerinizde benzersiz kareler ortaya çıkarmak için size 7’den 70’e birbirinden hoş aksesuarlar hazırladık. Hiçbir detayı atlamıyor ve her çekimimizde yanımızda yedek bir duvak dahi bulunduruyoruz. Dış çekimlerimizde damat için ayırdığımız bir adet kaftan da her zaman yanımızda oluyor."

Foto Renk İnegöl ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Renk İnegöl ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Renk İnegöl şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Renk İnegöl şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Renk İnegöl ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Kapadokya peribacaları ve balonlar Tarihi evler otantik mekanlar Karda romantim çekimler Sonbahar yapraklarının olduğu yerler Kısacası farklı olan Her türlü mekanda sizlerle fotoğraf çekimi yapabiliriz."

Foto Renk İnegöl düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Renk İnegöl düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 haftadan fazla içerisinde teslim etmektedir.

Foto Renk İnegöl hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Renk İnegöl aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, stüdyo / plato çekimi, konsept çekim, trashday, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Renk İnegöl Hakkında

Foto Renk markamızla uzun yıllardır düğün ve davet sektöründe hizmet veren köklü bir firmayız. 1980’de, Bursa’nın ilk kadın fotoğrafçısı olarak bu renkli dünyaya adım attık. Çiftlerimize konforlu bir hizmet sunuyoruz ve samimi ekibimizdeki bayan fotoğrafçımızla çekimlerimiz daha rahat geçiyor. Siz de düğününüze dair hoş, zarif ve tam da sizi anlatan ölümsüz anılar yaratmak istiyorsanız, Foto Renk İnegöl’den başkasına ihtiyacınız yok.

Deneyim

Alanında uzman ve eğitimli, 2 kişilik bir ekibimiz var. Bize fotoğrafçılık dünyasını sevdiren ve kendimizi geliştirmemizde emeği geçen çok değerli hocalarda eğitim aldık. Video çekimlerimizde Selim Durak ve gelin damat fotoğraflarımızda Serhan Serter hocalarımızla çalıştık. Geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiğimiz ve bir hafta süren “14 Şubat 2014 Sevgililer Günü, Gelin Damat Fotoğraf Sergisi” basında da sıklıkla yer aldı ve beğeni topladı.

Çekim Türleri / Mekanlar

Hizmetlerimizi iki farklı stüdyoda sunabiliriz. Özellikle tesettürlü gelinlerimizin çekimlerinde, kuaförlük eğitimi de bulunan bayan ekip arkadaşımızdan destek alabilirsiniz. İnegöl düğün fotoğrafçısı hizmetlerimiz oldukça kapsamlı. İhtiyaç duyduğunuz her detayı sizin için düşünerek çekimlerin en konforlu ve eğlenceli şekilde akıp gitmesini sağlıyoruz. Çekimlerimizin mekan ve süresine siz karar veriyorsunuz. Düğün hikayesi ve konsept çekimler gerçekleştirebilir, sayısız yerde dış mekan çekimi yapabiliriz.

Çekimlerimiz ortalama 1-1,5 saat sürüyor, düğün hikayesi çekimlerinde ise bu süre biraz daha uzayabilir. Kapadokya’da size ücretsiz konaklama imkanı sunuyor ve bazen çekimlerimizi oradaki büyülü atmosferde gerçekleştiriyoruz. Özel çekim yaptığımız diğer yerlerden bazıları ise İzmir, Mudanya ve Bursa’daki çekim platoları. Çiftlerimizin isteğine bağlı olarak Türkiye’nin dört bir yanına çekim yapmaya gidebiliyoruz.

Özellikle Save the Date ve Trashday çekimleri Kapadokya, Peribacaları ve balonların uçuştuğu alanlarda daha bir güzel geçiyor. Tarihi evler, otantik mekanlar ya da karda romantik çekimler gerçekleştirebiliriz. Sonbahar yapraklarının içinde gelinliğinizle poz vermeye ne dersiniz? Foto Renk ekibi olarak çiftlerimizle farklı olan ve onları mutlu edecek her mekana gelebilir ve eşsiz çekimler yapabiliriz.

Ekipman

Çekimlerimizin detaylarına gösterdiğimiz özen, ekipmanlarımızın güncelliği için de geçerli. Dış çekimlerimizde genellikle drone kullanıyoruz. Klip çekimlerimizde ise Sony makinelerle ve 6 D, 24.70 lens ve 70.200 lens tercih ediyoruz. Çalışmalarımıza daha fazla duygu katmak ve sanatsallığı ön plana çıkarmak amacıyla flaşlı çekimler de yapabiliriz. Böylelikle ortaya adeta sinema değeri taşıyan videolar ve kaliteli fotoğraf kareleri çıkıyor.

Baskı Hizmetleri

Foto Renk İnegöl’deki baskılarımızda Fuji kağıt kullanıyoruz. Teslimatlarımız dijital formatta oluyor. Dilerseniz fotoğraflarınızı evinizin en güzel köşesine asacağınız kanvas tablolara dönüştürebilir, bakmaya doyamayacağınız şık albümlerle teslim edebiliriz. Ayrıca fotokitap çalışmalarımız da oluyor. Sanal düğün davetiyenizi hazırlayabilir, en beğendiğiniz fotoğrafları kupalara ya da tişörtlere basabiliriz. Anlaşmalı olduğumuz bir matbaa şirketi var ve böylece farklı baskı ürünleri sunabiliyoruz.

Ek Hizmetler

Düğün, söz, nişan ve kına gecesi gibi özel davetlerinizdeki çekim hizmetlerimizi Bursa ve İngegöl çevresinin yanı sıra diğer şehirlerde de verebiliyoruz. Düğün çekimlerinizde benzersiz kareler ortaya çıkarmak için size 7’den 70’e birbirinden hoş aksesuarlar hazırladık. Hiçbir detayı atlamıyor ve her çekimimizde yanımızda yedek bir duvak dahi bulunduruyoruz. Dış çekimlerimizde damat için ayırdığımız bir adet kaftan da her zaman yanımızda oluyor.

Bursa’nın ilk kadın fotoğrafçısı olarak, çekimlerimizin sizin için tatlı anılarla dolu geçmesine özen gösteriyoruz. Amacımız sizi en güzel karelerle buluşturmak. Bursa düğün fotoğraf çekim alanında uzman, iki kişilik sıcak bir ekip olarak sizlerle tanışmayı bekliyoruz. Sayfadaki formu doldurarak randevu alabilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Bize göre kalite tesadüf değil ve aşkınız ömürlük fotoğraflar ve video kliplerle ispatlanmayı hak ediyor.

İletişim

  • Adres:

    Kemalpaşa Mah. Adnan Menderes Bulv. No:14-a İnegöl/Bursa

  • Haritadaki Konumu

    Foto Renk İnegöl Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.