Faruk Serdar Varkan Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Faruk Serdar Varkan Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Faruk Serdar Varkan Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Faruk Serdar Varkan Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Faruk Serdar Varkan Photography Hakkında

Eşinizle dünyaevine giriyor, yepyeni bir hayata başlıyorsunuz. Peki, bu anları yıllar sonra bile ilk günkü gibi hatırlamak istemez misiniz? Faruk Serdar Varkan Photography olarak düğün fotoğrafçınız olmak ve bu mutlu anlara şahitlik etmek istiyoruz.

Düğün fotoğraflarınız için Bursa’nın en güzel yerlerini tercih ediyoruz. Çiftlerin fotoğrafları için en çok gittiği yerleri öneriyor, dış çekim fotoğraflarınız için sizlerin istek ve önerilerini de göz ardı etmiyoruz. Tarzınızı, zevkinizi ve beğenilerinizi ön planda tutarak farklı konsept fotoğrafları çekiyoruz. Dilerseniz yemyeşil bir bahçenin içinde, dilerseniz de eşsiz bir kumsalda mavinin sonsuzluğunu konu alan fotoğraflar çekebiliyoruz.

Dış çekim fotoğrafları dışında düğün hikayesi ve düğün belgeseli gibi küçük videolar da çekebiliyoruz. Sıradan düğün fotoğraflarından farklı bir şey arıyorsanız ve kendinizi özel hissetmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sevdiklerinize düğün tarihinizi sosyal medyada hatırlatmaya yarayan fotoğraf ve videolar çekebiliyor, gelinlik ve damatlığınızın kirlenmesini önemsemeden çekilen trash day çekimlerine de imza atabiliyoruz. Bursa düğün fotoğrafçısı denildiğinde akla ilk gelen isim olmak için fotoğrafçılığın her mucizesini çiftlerimizle paylaşıyor, kusursuz çekimler ile yüzlerini güldürüyoruz!

Çekilen tüm fotoğraf ve videoların montajı, kurgusu ve retouch düzenlemelerini gerçekleştirdikten sonra orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde çiftlerimize teslim ediyoruz. Zamanlama, en çok önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Çiftlerimizi hiçbir şekilde mağdur etmiyor, vaat ettiğimiz süre içinde fotoğraflarının ellerinde olmasını sağlıyoruz.

Sadece düğün fotoğrafçılığı mı yapıyoruz? Tabii ki hayır! Nişan, söz, doğum günü ve mezuniyet gibi özel anlarda yanınızda olurken doğum, hamile ve aile fotoğrafçılığı gibi fotoğrafçılığın farklı alanlarında da uzmanlık kazandığımızı belirtmek istiyoruz.

Fotoğrafçılık hakkındaki tüm bilgilerimizi sizlerle paylaşmak ve bu özel günlerinize şahit olmak için sabırsızlanıyoruz. Hakkımızda daha çok şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.