Rozza Wedding

0312 963 3301

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
%17 i̇ndirim

Son gün 31/10/2022

Ağustos-Ekim Ayları Arasında Yapılacak Dış Çekimler %16 İndirimle 2.500 TL !

-300 Adet Ham Fotoğraf (40 Adet Düzenlenir)
-30x60 Büyük...
devamı 

Rozza Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Rozza Wedding Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Rozza Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Platolar, Parklar, Doğal Alanlar

Rozza Wedding Hakkında

Rozza Wedding’de düğün gününüzün ne kadar değerli olduğunun bilinciyle, bir daha tekrarı olmayan o özel anları asla kaçırmıyor ve size çok hoş kareler bırakıyoruz. Her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunan bir ekip olarak, çiftlerimizin en doğal hallerini kadrajımızdan mutlu fotoğraf ve videolara dönüştürüyoruz. En çok tercih edilen Ankara düğün fotoğrafçılarından biri olarak sizi de tanışmaya bekleriz.

Deneyim

3 yıldır profesyonel düğün fotoğrafçılığı alanında hizmet vermekteyiz. Fotoğrafçılığa hobi olarak uzun yıllar önce başladıktan sonra bu tutkumuzu profesyonele taşıdık. Freelance olarak çalışarak çiftlerimizin tüm çekim taleplerini karşılayabiliriz. Düğün ve fotoğrafçılık sektörünün gelişmelerini yakından takip ediyoruz. En yeni trendleri ve pek çok yerde görmeye alışık olmadığınız en hoş fikirleri Rozza Wedding bünyesinde bulabilirsiniz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün gününüzü ilk dakikasından gecenin son anına dek ölümsüz kılmak için size pek çok farklı çekim tarzı önerebiliriz. Düğün belgeseli ve düğün hikayesi ile uzun yıllar sonra bile seyrettiğinizde sizi gülümsetecek ve duygulandıracak filmler hazırlamak elimizde. Düğün tarihini duyurmanın en moda hali olan Save the Date çekimleriyle önceden bir araya gelerek davetiyenize farklı bir boyut katabiliriz.

Peki, en iyi düğün fotoğraf çekimi Ankara’da nerede yapılır diyen çiftlerimize pek çok alternatif sunabiliriz. Genellikle çekimlerimizi platoda gerçekleştiriyoruz. Böylelikle çok fazla çekim tarzı deneyebiliriz. Dilerseniz dış çekimler de yapabiliyoruz. En çok parkları ve doğal alanları kullanıyoruz. Renkli geçen fotoğraf çekimlerimiz yaklaşık 3 saat sürüyor. Bu 3 saat içinde çiftlerimizle harika anlar yakalayarak 300/500 kare arasında çekim yapma imkanı buluyoruz.

Ekipman

Rozza Wedding bünyesindeki tüm fotoğraf ve video çekimlerimizde sektörün en iyi markalarını kullanmayı tercih ediyoruz. Çünkü görsellerimizin kalitesi bizim için büyük önem taşıyor. Drone çekimlerimizde DJI marka ürünle çalışıyoruz. Fotoğraf çekimlerimizde Canon, video çekimlerimizde de Sony marka ekipmanları kullanıyoruz. Çekimlere dair özel istekleriniz olduğunda gerekli ekipmanların temini için her türlü desteği verebiliriz.

Baskı Hizmetleri

Harika bir çekim deneyimi sonrasında sizden beğendiğiniz fotoğrafları seçmenizi istiyoruz. Seçimler yapılıp baskı aşamasına geldiğimizde çiftlerimize aile albümü, cep albümleri veya panoramik albüm gibi alternatifler sunabiliriz. Dilerseniz en hoşunuza giden fotoğraflarınız için tuval baskı gibi farklı hizmetler de verebiliriz. Rozza Wedding’de çiftlerimize uygun fiyatlarla en kaliteli baskı hizmetini vermeyi amaçlıyoruz.

Ek Hizmetler

Çiftlerimizin talepleri doğrultusunda şehir dışı çekimlere ücret dahilinde gelebiliriz. Çekim konseptlerinizi oluştururken farklı aksesuarlar kullanmak isterseniz, önceden haber verdiğiniz takdirde temin etmemiz de mümkün oluyor. Nostaljik veya bohem ya da son derece eğlenceli bir düğün fotoğraf çekimi yapmak istiyorsanız, düğününüzden en az 1 hafta önce yapacağımız ön görüşmede ihtiyaçlarımızı belirleyip yaratıcı çekimler gerçekleştirebiliriz.

Çiftlerimize en iyi fotoğraflarla en kaliteli hizmeti verebilmek için buradayız. Rozza Wedding’de önceliğimiz her zaman çiftlerimizi mutlu etmek. En mutlu günlerine eşlik etmek ve onlara güzel anılar bırakmak bizim için büyük önem taşıyor. Ankara düğün fotoğrafçısı fiyatlarımızla ilgili sorularınız ve randevu almak için yandaki formumuzu doldurabilir veya alttaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Her zaman en iyisi için Rozza Wedding sizin için!

İletişim

 • Telefon: 0312 963 3301
 • Adres:

  Çankaya/Ankara, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Rozza Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.