Rozza Wedding
  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Rozza Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Rozza Wedding Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Rozza Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Rozza Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Rozza Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Rozza Wedding hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Çiftlerimizin talepleri doğrultusunda şehir dışı çekimlere ücret dahilinde gelebiliriz. Çekim konseptlerinizi oluştururken farklı aksesuarlar kullanmak isterseniz, önceden haber verdiğiniz takdirde temin etmemiz de mümkün oluyor. Nostaljik veya bohem ya da son derece eğlenceli bir düğün fotoğraf çekimi yapmak istiyorsanız, düğününüzden en az 1 hafta önce yapacağımız ön görüşmede ihtiyaçlarımızı belirleyip yaratıcı çekimler gerçekleştirebiliriz."

Rozza Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Rozza Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Rozza Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Rozza Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Rozza Wedding ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Platolar, Parklar, Doğal Alanlar"

Rozza Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Rozza Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Rozza Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Rozza Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Rozza Wedding Hakkında

Rozza Wedding’de düğün gününüzün ne kadar değerli olduğunun bilinciyle, bir daha tekrarı olmayan o özel anları asla kaçırmıyor ve size çok hoş kareler bırakıyoruz. Her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunan bir ekip olarak, çiftlerimizin en doğal hallerini kadrajımızdan mutlu fotoğraf ve videolara dönüştürüyoruz. En çok tercih edilen Ankara düğün fotoğrafçılarından biri olarak sizi de tanışmaya bekleriz.

Deneyim

3 yıldır profesyonel düğün fotoğrafçılığı alanında hizmet vermekteyiz. Fotoğrafçılığa hobi olarak uzun yıllar önce başladıktan sonra bu tutkumuzu profesyonele taşıdık. Freelance olarak çalışarak çiftlerimizin tüm çekim taleplerini karşılayabiliriz. Düğün ve fotoğrafçılık sektörünün gelişmelerini yakından takip ediyoruz. En yeni trendleri ve pek çok yerde görmeye alışık olmadığınız en hoş fikirleri Rozza Wedding bünyesinde bulabilirsiniz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün gününüzü ilk dakikasından gecenin son anına dek ölümsüz kılmak için size pek çok farklı çekim tarzı önerebiliriz. Düğün belgeseli ve düğün hikayesi ile uzun yıllar sonra bile seyrettiğinizde sizi gülümsetecek ve duygulandıracak filmler hazırlamak elimizde. Düğün tarihini duyurmanın en moda hali olan Save the Date çekimleriyle önceden bir araya gelerek davetiyenize farklı bir boyut katabiliriz.

Peki, en iyi düğün fotoğraf çekimi Ankara’da nerede yapılır diyen çiftlerimize pek çok alternatif sunabiliriz. Genellikle çekimlerimizi platoda gerçekleştiriyoruz. Böylelikle çok fazla çekim tarzı deneyebiliriz. Dilerseniz dış çekimler de yapabiliyoruz. En çok parkları ve doğal alanları kullanıyoruz. Renkli geçen fotoğraf çekimlerimiz yaklaşık 3 saat sürüyor. Bu 3 saat içinde çiftlerimizle harika anlar yakalayarak 300/500 kare arasında çekim yapma imkanı buluyoruz.

Ekipman

Rozza Wedding bünyesindeki tüm fotoğraf ve video çekimlerimizde sektörün en iyi markalarını kullanmayı tercih ediyoruz. Çünkü görsellerimizin kalitesi bizim için büyük önem taşıyor. Drone çekimlerimizde DJI marka ürünle çalışıyoruz. Fotoğraf çekimlerimizde Canon, video çekimlerimizde de Sony marka ekipmanları kullanıyoruz. Çekimlere dair özel istekleriniz olduğunda gerekli ekipmanların temini için her türlü desteği verebiliriz.

Baskı Hizmetleri

Harika bir çekim deneyimi sonrasında sizden beğendiğiniz fotoğrafları seçmenizi istiyoruz. Seçimler yapılıp baskı aşamasına geldiğimizde çiftlerimize aile albümü, cep albümleri veya panoramik albüm gibi alternatifler sunabiliriz. Dilerseniz en hoşunuza giden fotoğraflarınız için tuval baskı gibi farklı hizmetler de verebiliriz. Rozza Wedding’de çiftlerimize uygun fiyatlarla en kaliteli baskı hizmetini vermeyi amaçlıyoruz.

Ek Hizmetler

Çiftlerimizin talepleri doğrultusunda şehir dışı çekimlere ücret dahilinde gelebiliriz. Çekim konseptlerinizi oluştururken farklı aksesuarlar kullanmak isterseniz, önceden haber verdiğiniz takdirde temin etmemiz de mümkün oluyor. Nostaljik veya bohem ya da son derece eğlenceli bir düğün fotoğraf çekimi yapmak istiyorsanız, düğününüzden en az 1 hafta önce yapacağımız ön görüşmede ihtiyaçlarımızı belirleyip yaratıcı çekimler gerçekleştirebiliriz.

Çiftlerimize en iyi fotoğraflarla en kaliteli hizmeti verebilmek için buradayız. Rozza Wedding’de önceliğimiz her zaman çiftlerimizi mutlu etmek. En mutlu günlerine eşlik etmek ve onlara güzel anılar bırakmak bizim için büyük önem taşıyor. Ankara düğün fotoğrafçısı fiyatlarımızla ilgili sorularınız ve randevu almak için yandaki formumuzu doldurabilir veya alttaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Her zaman en iyisi için Rozza Wedding sizin için!

İletişim

  • Adres::

    Çankaya/Ankara, Turkey

  • Haritadaki Konumu

    Rozza Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.