Düğün Fotoğrafçıları Ankara

Wincek Plato

Wincek Plato
  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Wincek Plato Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Wincek Plato Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Wincek Plato Sıkça Sorulan Sorular

Wincek Plato düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Wincek Plato düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Wincek Plato ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Wincek Plato ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Wincek Plato şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Wincek Plato şehir dışında hizmet vermiyor.

Wincek Plato düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Wincek Plato düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 haftadan az içerisinde teslim etmektedir.

Wincek Plato hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Wincek Plato aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Wincek Plato Hakkında

Wincek Plato ekibi olarak gücümüzü kurucumuz Serhat Çelik’in 25 yıllık deneyiminden alıyoruz. 1996 yılında Foto Kent’le başlayan macerasını üniversite eğitimi de alarak taçlandıran kurucumuzun tamamen kendisinin tasarladığı ve her detayıyla ilgilendiği platomuzda 3 yıldır hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ankara’nın en kapsamlı platosunda çekim yapmanın konforunu yaşamak isteyen çiftlerimizi İncek’teki fotoğraf platomuza bekliyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Ağırlıklı olarak çiftlerimizi platomuzda ağırlıyoruz. Platomuz 4000 metrekarelik bir alana yayılmış açık ve kapalı konseptlere ev sahipliği yapmaktadır. 40 adet farklı konseptimizde renkli arka planlar, ışıkların ve süslerin eşlik ettiği duvarlar, karavan ve ahşap dekorların bulunduğu bahçemiz gibi çeşitli alanlar dahildir. Plato çekimi tercih etmeyen çiftlerimizle şehir içinde, şehir dışında ve yurt dışında da çekim yapıyoruz.

Sevdiklerinize düğün günümüze az kaldı demenin alternatif yolu save the date çekimini ve trashday çekimini eğlenerek gerçekleştiriyoruz. Düğün hikayesi ve düğün belgeselinizi de profesyonel ekibimizle tüm gün size eşlik ederek çekiyoruz. Söz, nişan ve kınalarınızda da bizi yanınızda görmek isterseniz hazırlıklarımızı yapıyoruz. Elde ettiğimiz harika görüntülerden düğün klibi de ortaya çıkarabiliyoruz.

Ekipman

Wincek Plato Ankara ailesi olarak kullandığımız ekipmanlara özen gösteriyoruz. Özellikle plato çekimlerimizin farklı konseptlerine ayak uydurabilecek ve her konseptte aynı kaliteli görüntüyü bize sağlayabilecek ekipmanları seçiyoruz. Kullandığımız ekipmanlarımızda markaya dikkat ediyor ve son teknoloji ürünleri seçiyoruz. Çekimlerimizde kullandığımız başlıca kameralar ve diğer ekipmanlar;

●Canon
●Nikon
●Sony
●Fuji
●Dji Drone
●Godox Işık Setleri

Baskı Hizmetleri

Wincek Fotoğraf Platosu bünyesinde çiftlerimize kaliteli baskı hizmetlerini de sunuyoruz. Yaptığımız kampanyalarla avantajlı baskı hizmetlerini çiftlerimize sağlıyoruz. Büyük boy albüm, 2 adet aile albümü büyük boy tablo çiftlerimize verdiğimiz hizmetler arasında. Ayrıca çekilen tüm fotoğrafların dijital ortamda teslimatını da gerçekleştiriyoruz. Bu sayede anılarınızı her şekilde saklayıp sevdiklerinizle o günlere tekrar dönebilirsiniz.

Yıllarca fotoğrafçılık sektöründe çalışmış bir sanatçının gözüyle hazırlanmış platomuzda bugüne kadar birçok çiftimizi ağırladık. Platomuzda çiftlerimizin her ihtiyacını düşündüğümüz için bir kafe de yer alıyor. Siz de çekim anında yanınızda olacak profesyonel bir ekibe, harika atmosferlere sahip donanımlı bir çekim platosuna ve çift odaklı hizmete ihtiyaç duyan çiftlerden biriyseniz aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilir veya hemen formdan teklif alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İncek mahallesi 1064. sokak no : 21 gölbaşı Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Wincek Plato Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.