Düğün Fotoğrafçıları Ankara

En Güzel Kare Fotoğraf

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Güzel Kare Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

En Güzel Kare Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

En Güzel Kare Fotoğraf Sıkça Sorulan Sorular

En Güzel Kare Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

En Güzel Kare Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

En Güzel Kare Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

En Güzel Kare Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

En Güzel Kare Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, En Güzel Kare Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.

En Güzel Kare Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

En Güzel Kare Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

En Güzel Kare Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

En Güzel Kare Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, trashday, katalog çekimi, konsept çekim, stüdyo / plato çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

En Güzel Kare Fotoğraf Hakkında

En Güzel Kare Fotoğraf en özel anılarınızı kaydetmek için yanınızda. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla her anınızı kayıt altına alıyoruz. Pek çok farklı çekim türü ve düğününüzün ardından isterseniz dijital baskı ve albüm, isterseniz de USB bellek ile belgelerinizi teslim ediyoruz.
Uzun yıllar geçse de saklayacağınız birbirinden özel kareler ve düğün videosu için tercihiniz En Güzel Kare Fotoğraf ise, iletişim bilgilerimiz sayfanın üst kısmında yer alıyor!

Deneyim

En Güzel Kare Fotoğraf olarak uzun yıllardır adımızdan beğeniyle söz ettiriyoruz. Önceliğimiz her zaman çiftlerimizin memnuniyetidir. Deneyimli kadromuzla benzersiz ve en güzel kareler yakalayarak farklı konseptler yaratıyoruz. 15 kişilik ekibimiz, fotoğrafçılığın son derece kıymetli bir sanat olduğuna inanan tecrübeli fotoğrafçılardan oluşuyor. Bu alandaki trendleri, çekim açılarını ve sektörümüzün öne çıkan konularını ilgiyle takip ediyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Ankara düğün fotoğraf çekimlerimizde önce sizinle buluşarak ne tarz bir çekim istediğinizi öğreniyoruz. Daha sonra size çalışmalarımızdan örnekler göstererek işlerimiz hakkında bir fikir edinmenizi sağlıyoruz. Konsept ve katalog çekimlerinin yanı sıra düğün hikayenizi veya belgeselinizi de biz hazırlayabiliriz. Doğal temalı çekimler en sevdiklerimiz. Farklı olmak istiyoruz derseniz, Trashday ve Save the Date gibi oldukça eğlenceli işlere imza atabiliriz.

Doğada, tarihi mekanlarda veya dilediğiniz her yerde rahatlıkla keyifli çekimler yapabiliriz. Plato çekimlerimiz de unutulmaz karelerle sonuçlanıyor. Stüdyo veya dış çekimlerle ilgili bilgi ve randevu almak için düğün tarihinizden en az 1 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. En Güzel Kare Fotoğraf ekibimizle size Ankara’nın en özel dış çekim mekanlarını önereceğimizden şüpheniz olmasın.

Ekipman

Çekim mekanına geldiğimizde fotoğraflarınızı en son teknoloji ekipmanlarımızla farklı açılar yaratarak çekiyoruz. Işık, poz ve duruş gibi konularda size önerilerde bulunsak da en doğal halinizi yakalamaya özenliyiz. Uzman ekibimiz yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video çekimleri gerçekleştirmek için gün boyunca sizinle birlikte oluyor.

En Güzel Kare Fotoğraf dış çekimlerde hayal gibi fotoğraflar çektikten sonra sıra seçtiğiniz görüntüleri bilgisayar ortamında düzenleyerek size hazırlamaya geliyor. Tüm çalışmalarımızı tamamladıktan sonra size orijinal kopyayla birlikte albüm ve diğer baskı alternatiflerimizi sunuyoruz. Düğün paketlerimizdeki albüm, poster ve aile albümü gibi alternatiflerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.

Siz de beklentinizin ötesinde fotoğraflar yaratmak isterseniz, En Güzel Kare Fotoğraf tercih eden çiftlerimizden olmaya bekleriz. Biz hayatınızdaki mutlu anları kadrajımızın güzelliğiyle ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Tüm kapsamlı hizmetlerimiz ve Ankara düğün fotoğrafçısı fiyatlarımızla ilgili bilgi edinmek için yandaki formumuzu doldurabilirsiniz. Randevu almak isterseniz, sayfanın altında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Osmanlı Mahallesi Hürriyet Caddesi Durmazlar AVN Üstü Teras Kat No:72 Sincan

  • Haritadaki Konumu

    En Güzel Kare Fotoğraf Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.