Taradise Weddings

Taradise Weddings

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

Çankaya, Ankara

İlçe, İl


Hakkında

Ayrıntılı portfolyo için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu alana aslında "Falanca yılından beri bu işi yapıyorum, şöyleyim böyleyim" demem gerekiyordu, lakin bunu yaptığım takdirde kendimden fazlaca uzaklaşmış olurum :) Ve evet, gerçekten de şuan okuduğun satırları yazıyorum!. Nihayetinde yaptığım iş her ne kadar tecrübeye dayalı olsa da beraber çalıştığım insanlarla bir bağ kuramazsam; 100 yıllık tecrübeye de sahip olsam bildiklerimin hiç bir işe yaramayacağını üçümüz de biliyoruz :)

Ama kendimden kısaca bahsetmem gerekirse, 7 yıldır fotoğrafla uğraşıyorum, kedim Nyx ile yaşıyorum (tam bir hayvan aşığıyım!) Nostaljik olan her şeyi seviyorum ki azıcık sayısala kafam basıyor olsa kesinlikle zaman makinesini icat ediyor olurdum! Biraz konuşkanım sanırım ama kim düğün günü yanında buda heykeli gibi duran birini ister ki? Evet birazcık da iriyim - gelin arabasının sileceklerine yapışan çoluk çocuğu savuşturmak için iyi bir silah olduğum söylenebilir! :)

Her şey bir yana - düğünlere gide gele, bazen çooook önceden rezervasyon yaptıran çiftlerimle birebir o süreci yaşayarak bir şeyler öğrendiğimi düşünüyorum. Bunlardan bir tanesi de artık insanlar karşılarında "el-pençe-divan" birilerini istemiyorlar. Bana da gün doğmuş oldu - zaten aşırı resmiyeti sevemedi bu bünye asla! Eh o kadar fotoğraf da "eeğğğ gelin hağnım, elinizi sizden rica etsem damat beyin omuzuna koyar mısınız?"larla çıkmadı :)

Sanırım yine çok konuştum :)

Ham fotoğraf arşivimi, albüm tasarımlarımı, boş zamanlarımda diğer yaptığım çalışmalarımı kahve eşliğinde inceleyebilirsin. Tek ricam önceden telefon ile arayıp randevu alman olur - nitekim her zaman yerimde olmayabiliyorum ve kimsenin kapıda kalmasını istemem :)

Evet, tarzım biraz farklı gelmiş olabilir - lakin kendimi anlatmayı seven birisi değilim. Facebook sayfamdan daha önce beraber çalıştığım ve etiketlenmiş çiftlerimden bana dair, çalışma şeklime dair (düğün günü neyi nasıl yaptık gibisinden) ve memnuniyetlerine dair referans alabilirsin :)

Eh burdan sonra geriye sadece bilgi istek formunu doldurmak kaldı sanırım :)

Şimdiden tanıştığımıza memnun olalım mı?

Sevgiler!

  • Adres: Mesnevi Sokak No: 12 Çankaya

Taradise Weddings Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Taradise Weddings firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.