Su Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Su Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Su Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Su Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Su Fotoğrafçılık Hakkında

Yaşadığımız tüm hatıralardan bize kalan tek şey fotoğraflardır. Bu fotoğraflar ise bu hatıraları canlı tutar, o anları tekrar yaşamanızı sağlar. Bir de konu düğün fotoğraflarıysa, bu çok daha önemli bir hizmet haline gelir. İşte bu sorumluluğun bilincinde olan ve çiftlerin güvenine layık olmaya çalışan Su Fotoğrafçılık, Ankara’da hizmetinizde!

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden beri yenilikçi bir hizmet anlayışıyla çalışıyor, kendimizi sürekli geliştirmenin yollarını arıyoruz. Sektörü ve yeni trendleri yakından takip ediyor, kullandığımız teknolojik ekipmanları sürekli geliştiriyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde en iyiyi amaçlıyoruz.

Çiftlerimizin tüm istek ve beklentilerini yerine getirebiliyoruz. Mesela; birbirinden güzel ve farklı konseptler ile stüdyo çekimleri gerçekleştirebiliyor ya da Ankara dış çekim mekanlarından en güzel yerleri tercih ederek farklı fotoğraf kareleri oluşturabiliyoruz.

İçinize sinen fotoğraflara sahip olana dek bu çekimlerimizi devam ettiriyoruz. Güzelliğinizin, aşkınızın, mutluluğunuzun ve birbirinize olan bağlılığın en doğal halini karelere aktaracağımızdan emin olabilirsiniz.

Ekibimiz ile birlikte poz, duruş, gülüş ve bakış gibi teknik konularda bilgilerimizi sizlere aktarıyoruz. Böylelikle çok daha etkili fotoğraflar ortaya çıkıyor!

Sadece düğün fotoğrafçılığı mı? Tabii ki hayır! Yenidoğan, bebek, doğum, hamile ve sünnet fotoğrafçılığı da yaparak bizi tercih eden herkesin memnuniyetini en iyi şekilde sağlamayı amaçlıyoruz. Kendinizi yetenekli ellerin sihrine bırakın!

Çektiğimiz tüm fotoğrafların montajı, kurgusu ve düzenlemesini tamamladıktan sonra orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde çiftlerimize teslim ediyoruz. Aynı zamanda bu fotoğrafları sosyal medyada paylaşabilmeniz için de dijital format haline dönüştürüyor ve bir USB bellek ile size sunuyoruz.

Hayatınızın bu özel anlarını ölümsüzleştirmek için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.