Stüdyo Tek Ersin Korkut

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Tek Ersin Korkut Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Stüdyo Tek Ersin Korkut Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Tek Ersin Korkut Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Tek Ersin Korkut Hakkında

Heyecanla hazırlıklarınızı yaptığınız düğün gününüzü birbirinden güzel fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirmek ister misiniz? Üstelik sadece fotoğraf çekimi yapmıyoruz, isteğinize bağlı olarak dilerseniz düğün klibi, düğün hikayesi gibi video çekimleriyle de mutluluğunuzu kayıt altına alabiliyoruz. Ankara düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Stüdyo Tek Ersin Korkut markasıyla şimdi diğer çiftlerimiz gibi sizi memnun etmek istiyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Yılların kazandırdığı deneyimleri çalışmalarımıza bolca yansıtarak özgün içerikler üretiyoruz. İşimizi oldukça seviyor ve ilk günkü heyecanımızla çalışıyoruz. Kişiye özel konseptlerimizle tarzınıza en uygun konsepti bulmanızı sağlıyoruz.

Çekimden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir çekimin içerisinde bulunmayı hayal ettiğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Hizmet almak istediğiniz çekim türünün içeriğine bağlı olarak çekimlerinize dair detayları netleştiriyoruz. Yaptığımız çalışmalardan ve çekim sürecinden detaylı olarak bahsederek hizmet kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Eğer dış çekim yaptırmak isteyen bir çiftseniz dış çekimlerde en önem verilen konuların başında mekan tercihi geldiği için istediğiniz mekanı seçmeniz için size öncelik veriyoruz. İster Ankara dış çekim mekanları içerisinde yer alan bir yeri isterseniz de yurt içi ya da yurt dışında bulunan herhangi bir alanı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Siz nereyi isterseniz ekibimizle birlikte size orada eşlik ediyoruz.

Çekimler sırasında doğal davranmanızı ve içinizden geldiği gibi poz vermenizi istiyoruz. Tüm samimiyetinizi objektifimizle yakalıyor ardından baskılarla unutulmaz bir albüme dönüştürüyoruz. Tüm hazırlıklarınızı tamamladığımızda ise size albümünüzü anlaşmış olduğumuz paket içeriğine bağlı kalacak şekilde teslim ediyoruz.

Siz de tarzınızı en iyi yansıtacak ve kalitesiyle isminden söz ettirecek bir stüdyoyla çalışmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan mail adresi, telefon numarası ve iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.