Stüdyo Park

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Doruk Tatar Fotoğraf
151 13 10

Keçiören

Doruk Tatar Fotoğraf

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Esg Media & Serkan Gençtürk
46 12 2

Çankaya

Esg Media & Serkan Gençtürk

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Düğün Çatısı
62 8 19

Çankaya

Düğün Çatısı

1.000-1.500 TL
Düğün klibi

Hakkında

Yıllarca saklayacağınız muhteşem düğün fotoğrafları için Stüdyo Park ekibiyle tanışın! Ömrünüzün en değerli dakikalarını ölümsüzleştirmek, tamamen içinize sinen bir süreç yönetmek istiyoruz. Bunu nasıl mı yapacağız? Hemen anlatalım;

Öncelikle hayallerinize önem veren bir yapıya sahip olduğumuzu söyleyelim. Bu nedenle hem sizi daha yakından tanımak hem de taleplerinizi öğrenebilmek adına bir ön görüşme yaparak başlatıyoruz süreci. Bir kahve eşliğinde sohbet ederken daha önce gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan örnekler gösteriyoruz. Bu sayede konsept seçimi yaparken zorlanmıyorsunuz. Bir de siz değerli çiftlerimiz için hazırladığımız düğün paketleri bulunuyor. Çekim türlerine, saatine ve teslim edeceğimiz pozların sayısına göre fiyat değişikliği bulunan bu paketlerimizden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Ankara düğün fotoğrafçılarından bizi ayıran en önemli özellik istediğiniz çekim türlerini belli bir konseptti dikkate alarak gerçekleştirmemiz. Ancak bu durum göründüğü kadar kolay olmadığından her detayın önceden planlandığı bir süreç yönetiyoruz. Düğün günü belirlediğimiz saatte çekim mekanında oluyor, hemen çalışmalara başlıyoruz. Şu önemli tavsiyeyi de sizinle paylaşalım; düğün fotoğraflarınızı genellikle düğünden sonra yapmayı tercih eden bir ekibiz. Hem bu şekilde süre kısıtlamamız da olmuyor. Gelinlik ve damatlığınızın kirleneceğini önemsemeden poz verebiliyor, daha rahat ve stressiz oluyorsunuz.

Sadece gelin ve damat çekimleri yapmıyoruz elbette. Söz ve nişan organizasyonlarınızda da yanınızda oluyor, kişiye özel konseptler geliştiriyoruz. Çektiğimiz fotoğraf karelerinden en güzel albümlerini hazırlıyoruz. Aradan yıllar geçse bile her baktığınızda yüzünüzde tebessüm oluşturacak fotoğraf kareleri oluşturmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve uygun bir tarihe randevu oluşturmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Hayallerine dokunduğumuz çiftlerimizden biri de siz olmanız dileğiyle, bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

 • Adres: Atapark Mahallesi, Atapark Caddesi No:21, 06280 Keçiören/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!