Düğün Fotoğrafçıları Ankara

Stüdyo Park

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Park Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Stüdyo Park Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Park Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Park düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Park düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Stüdyo Park ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Park ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Park şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Park şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Park düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Park düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Park hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Park aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün belgeseli, katalog çekimi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Park Hakkında

Yıllarca saklayacağınız muhteşem düğün fotoğrafları için Stüdyo Park ekibiyle tanışın! Ömrünüzün en değerli dakikalarını ölümsüzleştirmek, tamamen içinize sinen bir süreç yönetmek istiyoruz. Bunu nasıl mı yapacağız? Hemen anlatalım;

Öncelikle hayallerinize önem veren bir yapıya sahip olduğumuzu söyleyelim. Bu nedenle hem sizi daha yakından tanımak hem de taleplerinizi öğrenebilmek adına bir ön görüşme yaparak başlatıyoruz süreci. Bir kahve eşliğinde sohbet ederken daha önce gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan örnekler gösteriyoruz. Bu sayede konsept seçimi yaparken zorlanmıyorsunuz. Bir de siz değerli çiftlerimiz için hazırladığımız düğün paketleri bulunuyor. Çekim türlerine, saatine ve teslim edeceğimiz pozların sayısına göre fiyat değişikliği bulunan bu paketlerimizden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Ankara düğün fotoğrafçılarından bizi ayıran en önemli özellik istediğiniz çekim türlerini belli bir konseptti dikkate alarak gerçekleştirmemiz. Ancak bu durum göründüğü kadar kolay olmadığından her detayın önceden planlandığı bir süreç yönetiyoruz. Düğün günü belirlediğimiz saatte çekim mekanında oluyor, hemen çalışmalara başlıyoruz. Şu önemli tavsiyeyi de sizinle paylaşalım; düğün fotoğraflarınızı genellikle düğünden sonra yapmayı tercih eden bir ekibiz. Hem bu şekilde süre kısıtlamamız da olmuyor. Gelinlik ve damatlığınızın kirleneceğini önemsemeden poz verebiliyor, daha rahat ve stressiz oluyorsunuz.

Sadece gelin ve damat çekimleri yapmıyoruz elbette. Söz ve nişan organizasyonlarınızda da yanınızda oluyor, kişiye özel konseptler geliştiriyoruz. Çektiğimiz fotoğraf karelerinden en güzel albümlerini hazırlıyoruz. Aradan yıllar geçse bile her baktığınızda yüzünüzde tebessüm oluşturacak fotoğraf kareleri oluşturmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve uygun bir tarihe randevu oluşturmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Hayallerine dokunduğumuz çiftlerimizden biri de siz olmanız dileğiyle, bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Atapark Mahallesi, Atapark Caddesi No:21, 06280 Keçiören/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.