Stüdyo Mustafa

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Mustafa Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  6 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Mustafa Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Mustafa Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Mustafa Hakkında

Sevdiğiniz kişiye “evet” dediğiniz o muhteşem gün geldi çattı! Peki siz hala bir düğün fotoğrafçısıyla anlaşmadınız mı? Bunun için muhteşem bir önerimiz var: Stüdyo Mustafa. Ankara’nın en güzel ilçelerinden biri olan Mamak’da siz değerli çiftlerimiz için yıllardır hizmet veriyoruz. En özel gününüzden geriye, en güzel karelerin kalması için elimizden geleni yapıyoruz.

Beklentilerinizi karşılamak adına klasik fotoğrafların yanı sıra, trendleri de takip ediyoruz. Fotoğraf sanatında yeni çıkan ne varsa, bunu en iyi şekilde öğrenerek, uyguluyoruz. Hayatınızın en güzel gününde her şeyin, sizin istediğiniz gibi olmasını istiyoruz. Bunun için, her aşamada sizinle fikir alışverişi içinde oluyoruz. Böylece, hiçbir detayı atlamadan yaptığımız çekimler sonrasında, harika fotoğraflara sahip oluyorsunuz.

Sizinle yaptığımız görüşmeler sonucunda, çekim türünüzü belirliyoruz. Eğer stüdyo çekimi isterseniz; güler yüzlü ve samimi ekibimiz sayesinde, evinizin rahatlığında bir çekim sunuyoruz. Seçtiğiniz arka planlar ve hayal gücümüzü birleştirerek size, harika bir albüm oluşturuyoruz.

Dış çekim tercih ederseniz de, Ankara’nın yemyeşil parklarını, muhteşem doğa manzaralarını ve kimsenin daha önce keşfetmediği alanları kullanarak, muhteşem fotoğraflar ortaya çıkarıyoruz. Pozlarınızı da bulunduğumuz ortama uygun olarak belirliyoruz. Dilerseniz, şehir dışında çekim yapma imkanımız da bulunuyor. Türkiye’nin dört bir yanına giderek, heyecanınızı paylaşıyoruz.

Fotoğrafların yanında size bir de, video hizmeti sunuyoruz. Düğününüzü baştan sona kaydettiğimiz bu muhteşem kalitede videolarla, kalıcı ve canlı hatıralara sahip oluyorsunuz. Ayrıca, siz düğününüzü yaşarken kaçırdığınız tüm detayları da sonradan izleyerek farkına varma olanağınız bulunuyor.

Ankara düğün fotoğrafçıları arasında, uzun yıllardır varlığımızı koruyoruz. Siz değerli çiftlerimizin en özel anılarını kalıcı kılıyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.