Stüdyo Kapadokya

1 Yorum

E-posta Gönder

Stüdyo Kapadokya Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Kapadokya Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Kapadokya Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Kapadokya Hakkında

Uzun yıllardır mutlu çiftlerin albümlerini tasarlıyoruz. Bunun için fark yaratan yenilikçi tarzımızla özel çekimler düzenliyoruz. En değerli anlarınızı ölümsüzleştirmek için büyük bir özen ve hassasiyetle çalışıyor, tekrarı olmayan anılarınızı büyük bir özenle belgeliyoruz. Biz kim miyiz?

Antalya’da başlayan serüvenine Ankara’da devam eden, Stüdyo Kapadokya ailesiyiz! Yılların deneyimi, son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel ekibimizle sizin için çalışıyoruz. Her zaman daha iyiyi hedefleyerek ilerlemeye devam ediyoruz. Üstelik deklanşöre her bastığımızda ilk günkü heyecanımızı ve mutluluğumuzu da unutmuyoruz… Katıldığımız eğitimler ve düzenlediğimiz binlerce çekimden öğrendiklerimizle hiç vakit kaybetmeden sizin için de harekete geçiyoruz.

Standarttan vazgeçmeyenleri çekimler için Ziya Gökalp Caddesindeki adresimize davet ediyoruz. Son yılların modası dış mekan çekimleri için ise size özel bir konum belirliyoruz. Elbette çalışmalarımıza başlamadan önce isteklerinizi öğreniyor, tarzınıza göre bir konsept de belirleyerek çekimlere hazırlanıyoruz. Dilediğiniz çekim türüyle düğün öncesi ve sonrası da çalışmalar yapıyoruz. Evlilik sürecinde yanınızda olarak kuaförde yaptığınız hazırlıkları, duygusal anların yaşandığı gelin alma, nikah töreni ve after partiyi de kayıt altına alıyoruz. Düşünsenize, sevdiklerinizin iyi dilekleri ve gülen yüzlerinizi gece boyunca kaydediyoruz.

Doğanın içerisinde gerçekleştirdiğimiz çekimlerimizde, doğal renklerle binbir güzelliği bir araya getiriyor ve aşkınızı özel karelerde belgeliyoruz. Ankara dış mekan düğün çekimlerinizde keyifli ve bolca eğlenceli geçen çekimlerin tadı damağınızda kalacak. Sonrasında ekibimiz kayıtları montajlayarak sinematik videolara dönüştürecek ve kısa film, düğün hikayesi, kliplerle anılarınızdan büyük bir arşiv oluşturacaklar. Dış mekan çekimleriniz ve düğün hikayesi kayıtlarınızla panoramik albüm hazırlıklarımız da var. Kusursuz pozlar ve unutulmaz anılar için harekete geçmeye hazır mısınız?

Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası için Stüdyo Kapadokya Ankara iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Stüdyo Kapadokya Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

E&M

Ebrar & Metin

Düğün Tarihi: 05.07.2020Özellikle Nur hanımla çalışmak büyük bir zevkti çektiği fotoğraflara hayran kaldık başka fotoğrafçı aramaya asla gerek yok 🥰

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.