Stüdyo Eda

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Doruk Tatar Fotoğraf
151 13 10

Keçiören

Doruk Tatar Fotoğraf

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
On Stüdyo Ankara
38 2 3

Çankaya

On Stüdyo Ankara

1.000-1.500 TL
Save the date
Pass Wedding Photography
144 10

Etimesgut

Pass Wedding Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Tecrübe ve bilgi birikiminin bir araya geldiği bir stüdyo olarak uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bugün artık bir marka haline gelen Stüdyo Eda Ankara menşeili bir firma ve kurulduğumuz günden beri aynı prensipler ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermesek de işimizle alakalı dünya çapındaki yeni gelişmeleri takip ediyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz. İşinin ehli profesyonel bir ekiple çalışıyor olduğumuz için bunu kolay yapıyor ve akabinde %100 müşteri memnuniyetini elde ediyoruz.

Çok yönlü bir fotoğraf stüdyosu olarak aklınıza gelebilecek her işi yapıyoruz ve bunlar arasında önceliğimiz ise özel günlerin en özeli olan düğünler. Hayatlarının en mutlu gününde yanlarında olduğumuz çiftlerimizin stüdyo çekimi, dış çekim ve video çekimi gibi tüm isteklerini yerine getiriyoruz. Dış çekim istiyorlarsa Ankara başta olmak üzere çevre il ve ilçelere dahi gidebiliyoruz. Mekan için özel bir istekleri yoksa onlara kendi favorimiz olan birkaç yerden tavsiye sunuyoruz.

Çekimlerimizin türü ve niteliğine göre değişkenlik göstermekle birlikte en az 3 kişilik bir ekip ile çekime katılıyoruz. Çünkü o esnada herhangi bir ihtiyaç durumunda zamandan kaybetmemek ve çiftlerimizin isteklerini en hızlı şekilde gerçekleştirmek bizim önceliğimiz. Işığı en iyi şekilde alarak fotoğrafların mükemmel olmasını sağlamak için bir ışıkçımızın olması işimizi oldukça kolaylaştırıyor. Üstelik eğer bir video çekimi de olacaksa fotoğraf çekimi esnasında en güzel anları bir kameraman sayesinde kaydedebiliyoruz. Her şeyden önemlisi çiftimizi hiç yalnız bırakmayarak onları rahat ve eğlenceli bir atmosferde tutmaya özen gösteriyoruz.

Düğün haricinde; nişan çekimleri, gelin çıkartmalar, bebek ve çocuk çekimleri, düğün hikayeleri, sünnetler, Jimmy jib çekimleri ve albüm hazırlıkları gibi pek çok işi de yapabiliyoruz. Ankara düğün fotoğraf stüdyoları arasında Stüdyo Eda’yı tercih ediyorsanız yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Eda Nur-Bünyamin Arslan

 • Adres: 23 Nisan Mah. Zorlu Sok. 1/B KeçiörenYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!