• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Eda Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Stüdyo Eda Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Eda Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Eda düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Eda düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Stüdyo Eda ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Eda ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Eda şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Eda şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Eda düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Eda düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Eda hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Eda aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, trashday, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Eda Hakkında

Tecrübe ve bilgi birikiminin bir araya geldiği bir stüdyo olarak uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bugün artık bir marka haline gelen Stüdyo Eda Ankara menşeili bir firma ve kurulduğumuz günden beri aynı prensipler ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermesek de işimizle alakalı dünya çapındaki yeni gelişmeleri takip ediyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz. İşinin ehli profesyonel bir ekiple çalışıyor olduğumuz için bunu kolay yapıyor ve akabinde %100 müşteri memnuniyetini elde ediyoruz.

Çok yönlü bir fotoğraf stüdyosu olarak aklınıza gelebilecek her işi yapıyoruz ve bunlar arasında önceliğimiz ise özel günlerin en özeli olan düğünler. Hayatlarının en mutlu gününde yanlarında olduğumuz çiftlerimizin stüdyo çekimi, dış çekim ve video çekimi gibi tüm isteklerini yerine getiriyoruz. Dış çekim istiyorlarsa Ankara başta olmak üzere çevre il ve ilçelere dahi gidebiliyoruz. Mekan için özel bir istekleri yoksa onlara kendi favorimiz olan birkaç yerden tavsiye sunuyoruz.

Çekimlerimizin türü ve niteliğine göre değişkenlik göstermekle birlikte en az 3 kişilik bir ekip ile çekime katılıyoruz. Çünkü o esnada herhangi bir ihtiyaç durumunda zamandan kaybetmemek ve çiftlerimizin isteklerini en hızlı şekilde gerçekleştirmek bizim önceliğimiz. Işığı en iyi şekilde alarak fotoğrafların mükemmel olmasını sağlamak için bir ışıkçımızın olması işimizi oldukça kolaylaştırıyor. Üstelik eğer bir video çekimi de olacaksa fotoğraf çekimi esnasında en güzel anları bir kameraman sayesinde kaydedebiliyoruz. Her şeyden önemlisi çiftimizi hiç yalnız bırakmayarak onları rahat ve eğlenceli bir atmosferde tutmaya özen gösteriyoruz.

Düğün haricinde; nişan çekimleri, gelin çıkartmalar, bebek ve çocuk çekimleri, düğün hikayeleri, sünnetler, Jimmy jib çekimleri ve albüm hazırlıkları gibi pek çok işi de yapabiliyoruz. Ankara düğün fotoğraf stüdyoları arasında Stüdyo Eda’yı tercih ediyorsanız yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    23 Nisan Mah. Zorlu Sok. 1/B Keçiören

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.