Çağrı Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Hamdi Akman Photography
158 19 30

Yenimahalle

Hamdi Akman Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
On Stüdyo Ankara
38 2 3

Çankaya

On Stüdyo Ankara

1.000-1.500 TL
Save the date
Esg Media & Serkan Gençtürk
46 12 2

Çankaya

Esg Media & Serkan Gençtürk

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Ankara’da düğününüzü ölümsüzleştirmek ve birbirinden güzel fotoğraflara sahip olmak için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa, sizi Çağrı Fotoğrafçılık imkan ve avantajlarını yaşamaya davet ediyoruz. Bu değerli anlarınıza en az sizin kadar önem veriyor, eşsiz bir düğün albümü oluşturuyoruz.

Keçiören’de 1993 yılından beri düğün fotoğrafçılığı hizmeti veriyoruz. Deklanşöre bastığımız ilk günden itibaren çiftlerimizin hislerini ve duygularını fotoğraf karelerine en iyi şekilde aktarma amacındayız. İsteklerinizi ön planda tutuyor, bu sayede beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz. Poz, duruş, gülüş ve bakış gibi teknik detaylar hakkında çeşitli bilgilendirmeler yapıyor, tecrübelerimizi aktararak çok daha etkili fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Düğün fotoğraflarınız için şehir dışında da çekim yapabiliyoruz. Ankara başta olmak üzere İzmir, İstanbul ve Türkiye’nin pek çok şehrinde bulunabiliyoruz. Hayatınızda önemli bir yerde olacak bugün için üstümüze düşen ne varsa yapmaya hazırız.

Çekimlerinizi toplamda 5 kişilik bir ekip ile gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde fotoğraf çekimleri yapan çalışanlarımızın deneyimlerine güvenebilirsiniz. Güler yüzleri ve samimiyetleri ile keyifli saatler yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Fotoğraf çekimlerinin yanı sıra bu anlarınızı farklı bir şekilde kaydetmek isterseniz video klipler de oluşturabiliyoruz. Düğün hikayesi ve düğün klibi ile bu anlarınızı sosyal medyada sevdiklerinizle de paylaşabiliyorsunuz.

Fotoğrafçılık bizim için bir yaşam tarzı! Fotoğrafçılık ile yaşıyor, baktığımız ve gördüğümüz her şeyi fotoğraflamak istiyoruz. Hayatımızın bu kadar içindeyken, şüphesiz kendimizi de her konuda geliştiriyoruz. Bu yüzden düğün fotoğrafçılığının yanı sıra sünnet fotoğrafçılığı, bebek fotoğrafçılığı ve çocuk fotoğrafçılığı da yapıyoruz. Özel anlarınızı ya da sizin için özel olan insanları yarınlara aktarmak isterseniz deneyimlerimiz ve kalitemiz ile yanınızdayız!

Fiyatlarımızı öğrenmek istiyor ve hakkımızda daha çok şey merak ediyorsanız yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Her baktığınızda hissettiğiniz duyguları tekrardan yaşamak için Stüdyo Çağrı Ankara’daki adresiniz olacak!

İletişim

Mustafa Bey

Balkan

 • Adres: Kızlarpınarı Caddesi 81/B, Keçiören/Ankara

Çağrı Fotoğrafçılık Yol Haritası

1 yorum


S&A

Sevda & Adem

Düğün Tarihi: 22.10.2015

Herşey çok mükemmel di herkese onerırım

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!