Stüdyo Anılar

E-posta Gönder

 • Gölbaşı, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Anılar Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Anılar Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Anılar Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Anılar Hakkında

Yıllarca hayalini kurduğunuz düğününüzden arta kalacak olan doğallığınızın ve aşkınızın ön planda olduğu düğün fotoğraflarına sahip olmak istiyorsanız, muhteşem fotoğraf kareleriyle sizi buluşturmayı amaçlıyoruz. Stüdyo Anılar Gölbaşı olarak Ankara’da faaliyet gösteriyor, profesyonel ekibimiz ile birlikte hayatınızdın en özel anlarını ölümsüzleştiriyoruz. eşsiz fotoğraf karelerine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Düğün fotoğraf çekimiz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle hizmetlerimiz hakkınde bilgi veriyor, sizi stüdyomuza davet ediyoruz. Uzun sohbet esnasında fotoğraf çekimlerimiz hakkında bilgi veriyor, stilimizi anlamanıza yardımcı olmak için geçtiğimiz dönemlerde gerçekleştirdiğimiz çekimlerden örnekler sunuyoruz. Size alternatifler sunarak organizasyon günü ve sonrası için çekim saatini belirliyoruz. Çekimlerinize kuaförden düğün eğlencenizin sonuna kadar sizinle birlikte oluyor ve özel karelerinizi yakalıyoruz.

Gün içerisinde birçok farklı mekânda çekimler gerçekleştirebiliyoruz. Yemyeşil ağaçların çevrelediği ormanlarda, tarihi mekân ve şehir merkezlerinde çekimler yapabiliyoruz. Farklı çekim türlerinde de hizmet verebiliyoruz. Save the date, trash day gibi çekimler yapıyor, size özel fotoğraf karelerine sahip olmanızı sağlıyoruz. Gün boyu çektiğimiz fotoğraf ve videoları birleştiriyor, arka fona istediğiniz şarkıyı ekleyerek düğün hikâyenizi oluşturuyoruz. Fotoğraf çekiminiz sonrası ton düzeltme, rötuş ve efekt aşamalarını hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, fotoğraflarınızı orijinal kopyalarıyla birlikte kısa sürede teslim ediyoruz.

Mutluluğa adım attığınız düğün organizasyonunuzu, kültürümüzün en güzel yansıması kına ve bekârlığa veda partinizi, evlilik sürecinizin ilk adımı olan nişan kutlamanızı profesyonel bir ekiple geleceğe götürmeye hazır mısınız? “Evet” dediğinizi duyar gibiyiz. O zaman sizi stüdyomuzda davet ediyoruz.

Stüdyo Anılar hizmet detayları hakkında ön bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.