Düğün Fotoğrafçıları Ankara

SY Fotoğraf & Film

SY Fotoğraf & Film

SY Fotoğraf & Film Hakkında

Ankara Keçiören düğün fotoğrafçısı firmaları arasında yer alan SY Fotoğraf & Film uzman bir ekiple çalışıyor. 20 yıla yakın süredir düğün fotoğrafçılığı alanında hizmet veren ekip 2022 yılında açılan SY Fotoğraf & Film’de hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Firmanın sevilen yönleri arasında sadece Ankara içinde değil, şehir dışında ve yurt dışında da çekim yapabilmesi yer alıyor.

Deneyim

2005 yılında düğün fotoğrafçılığı alanında çalışmaya başlayan ekip 2 kişiden oluşuyor. Bununla beraber ekibe dışarıdan destek veren 3. bir kişi de bulunuyor. Kendi stüdyosunda çiftleri karşılayan firma çekim tarzlarını yansıtan ofisleriyle de dikkat çekiyor. Çiftlere kaliteli deneyim ve hızı bir arada sunan firma çekimlerin teslimini mümkün olan en kısa sürede, ortalama 2 haftada yapıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Genellikle platolarda çekim yapan firma dış mekan düğün çekimleri için Abant göllerini ve ormanlık alanları kullanabiliyor. Bununla beraber ‘Save The Date’ konseptli çekimler için genellikle Bolu, Kayseri ve Nevşehir tercih ediliyor. Kayseri ve Nevşehir arasında, yılkı atların bulunduğu alanda da çekim yapılabiliyor. Çekimleri stüdyoda da gerçekleştirebilen firma düğün belgeseli, hikayesi, klibi ve konsept çekimler için hizmet verebiliyor.

Ekipman

Ankara düğün fotoğrafçıları içinde yer alan SY Fotoğraf & Film çekimlerde Canon marka makine kullanıyor. Yardımcı ekipmanlar arasındaki drone da havadan ve farklı açılardan çekim yapmayı mümkün kılıyor. SY Fotoğraf & Film tercih ettiği kaliteli ekipmanlar sayesinde fotoğraf ve video çekimlerinizi en iyi şekilde tamamlıyor. Ortaya profesyonel sonuçlar çıkaran firma çiftlerden tam puan alıyor.

Baskı Hizmetleri

Çiftlere orijinal kopyaları dijital ortamda teslim eden firma fotoğraf baskısı konusunda da çiftlere yardımcı oluyor. Baskı seçenekleri arasında mat, kristal ve metalik olmak üzere 3 farklı albüm yer alıyor. Genelde set şeklinde basılan albümler ailelere de verilebiliyor. Baskı için Mert Albüm’le çalışan firma çiftlere uzun yıllar saklayabilecekleri güzel anılar yaratıyor.

SY Fotoğraf & Film çekimlerde aksesuar kullanmasıyla dikkat çekiyor. Çiftleri daha önce görmedikleri benzersiz bir ofisle karşılayan firma ödemenin 3’te birini kapora olarak alıyor. Ödemenin kalanı çekim günü yapılabiliyor. Kredi kartına taksit imkanı da bulunmakta. SY Fotoğraf Ankara Düğün Fotoğrafçısı fiyatları için sayfadaki telefon numarasını arayabilir veya ‘Ücretsiz Teklif Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

SY Fotoğraf & Film Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

SY Fotoğraf & Film Sıkça Sorulan Sorular

SY Fotoğraf & Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

SY Fotoğraf & Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

SY Fotoğraf & Film ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

SY Fotoğraf & Film ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

SY Fotoğraf & Film şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, SY Fotoğraf & Film şehir dışında hizmet veriyor.

SY Fotoğraf & Film ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"FOTOĞRAF VE KLİP ÇEKİM PLATOLARI DIŞ ÇEKİM İÇİN UYGUN MEKANLAR PARK VE ORGANİZASYON MEKANLARI STÜDYO "

SY Fotoğraf & Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

SY Fotoğraf & Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

SY Fotoğraf & Film hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

SY Fotoğraf & Film aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"stüdyo / plato çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Saat

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Yakup & Merve

Düğün Tarihi: 25.09.2022

Fotoğrafların çekimlerin oldukça kaliteli olmasının yanı sıra ilgi alaka güler yüz ve mekan ferahlığı çok iyidi çok mennun kaldık
Bu saatten sonra fotoğraf işlerim sinan beye emanet :)

Ahmet & Nur

Düğün Tarihi: 16.09.2021

Albüm çekimi ve tamgün hikayesi için Bir tanıdığımın önerisi üzerine gittim. Bilmediğim bir yer olduğundan dolayı başta biraz tereddüt etsem de iyiki gitmişim dediğim yer oldu. İşini aşkla yapan önceliği para değil müşteri memnuniyeti olan böyle bir yere albüm yaptırdığım için çok mutluyum.

Hasan & Melek

Düğün Tarihi: 15.09.2021

Nişan ve düğün fotoğraflarımızı Sinan Bey'e çektirdik ve çok memnun kaldık, işinde gayet tecrübeli ve itina ile işini yapıyor. Teşekkürler.

Tuncel & Merve

Düğün Tarihi: 11.09.2020

Öncelikle çok teşekkür ederek başlamak istiyorum çekimlerin güzelliği enstantanesi ve bunların albüme yansıtılması gerçekten bizi çok mutlu etti ilgi alaka içinde ayrıca teşekkür ederim keşke demeden önce gitmeniz gereken yer olarak tavsiye ediyorum.

Murat & Yasemin

Düğün Tarihi: 10.09.2020

Düğün ve nişan albüm çekimlerimiz eğlenceli ve güzel oldu. Çekim kalitesini cok beğendik.. güler yüzleri, ilgi ve alakaları için ayrıca teşekkür ediyorum

Asiye & Tamer

Düğün Tarihi: 20.09.2019

Sinan beyle yolumuz düğün albümü için plato ortamında kesişti. Her şeyden önce müthiş eğlenceli ve rahat bir çekim günü geçirdik. Son derece nazik ve güler yüzlü bir yaklaşıma sahip. Tecrübeli olduğu kadar sanatsal bir bakış açısına da sahip olduğuna değinmeden geçemeyeceğim. Bizi motive eden ve... devam 

Seda & İsmet

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Güler yüzü, enerjisi, işini severek yapışı ve daha bir sürü güzel şey söylenebilir. Düğün çekimimizde bir haber alıp moralimiz bozulmuştu ancak Sinan Beyin enerjisi, motivasyonu bizi tekrar gülümsetmiş ve çok güzel bir iş çıkmıştı ortaya. Teşekkürler 🙏🙂

Ayşegül & Yalçın

Düğün Tarihi: 05.09.2019

Beraber yapmış olduğumuz çekimlerdeki enerjisine, ilgisine ve kalitesinden dolayı kendisini tebrik ediyorum. Tüm aşamalarda her şeyi en iyi şekilde tamamlamıştır. Kendini teşekkür ederim.

Emine & Okan

Düğün Tarihi: 12.09.2018

İsteme, nişan, kız alma, kuaför ve düğün çekimleri için Sinan Bey ile anlaştık. O olmadan merasim yapamaz olduk :)
Nişan çekimi için Bolu'yu tercih etmiştik, doğal ve güzel pozların nerede olacağına dair kafa karışıklığımızı Sinan Bey bilgi ve birikimiyle gidermiş oldu. Gelin ve damat dış...
devam 

Engin & Bahar

Düğün Tarihi: 14.09.2016

Sinan bey işinde inanılmaz iyidir ..düğün fotoğraf albümümuzu kendisine emanet ettik süper bir iş çıkarmıştı..ayrıca inanılmaz sabırlıdır kendisi memnun olmazsa kesinlikle o fotoğrafı koymaz en güzeli için çalışır..şimdi de çocuklar ile fotoğraflarımızı çektiriyoruz kendisine

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.