Şimşek Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Şimşek Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şimşek Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Şimşek Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Şimşek Fotoğrafçılık Hakkında

Ankara’da mutlu gün fotoğrafçılığı yapıyoruz… Şimşek Fotoğrafçılık ailesi olarak en özel anlarınızda yanınızda oluyoruz. Gülen gözlerinizle birbirinize baktığınız o değerli anları kayıt altına alıyor, ömür boyu saklayabilmeniz için ölümsüzleştiriyoruz.

Çekimlere başlamadan önce bir anlaşma sürecimiz var. İlk görüşmeyle başlayan süreçte en önemli konu istekleriniz! Nasıl çekimler yapmak istediğinizi bilerek hareket etmek, bizi en iyi sonuca götürecektir. Mesela, düğün öncesi save the date mi? Yoksa düğün sonrası doğanın içerisinde özgürce dolaşarak trash day mı? Üstelik düğün hikayesi Ankara’da bizim ekibimizle eğlenceli… Elbette daha pek çok çekim türü var! Her biri için farklı konseptler oluşturma şansınız da bulunuyor. Bunun için ekibimizle konuşursanız; mekana uygun çekim teknikleri, ışık kullanımı ve aksesuar çalışmaları da yapabileceğiz. Nişan ve kına törenlerinde de yanınızda olmamızı ister misiniz?

Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası için en önemlisi de güzelliğinizi ortaya çıkarmak için çok çalışıyoruz. Uzun yıllar aldığımız eğitimler ve çıraklık süreçlerindeki bilgi birikimimiz ile yeteneklerimize de güveniyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte en iyiyi hedefliyor, bu yüzden her geçen gün yenilenmeye ve öğrenmeye de devam ediyoruz. Düğün fotoğrafçılığı trendleri, yeni albüm türleri ve teknolojik gelişmelerle ekipmanlarımızı da yeniliyoruz. Bu sayede doğanın binbir tonu ve aşkınızın saflığını fotoğraf karelerine yansıtıyoruz. Hiç şüpheniz olmasın HD kalite ve yüksek çözünürlükteki videolarınız ile fotoğraflarınız da düğün sonrası anlaştığımız tarihte teslim ediyoruz. Unutmayın, mutluluğunuz bizim için her şeyden değerli!

Siz de Ankara düğün fotoğrafçıları arasında Şimşek Fotoğrafçılık’ı tercih ediyorsanız, pişman olmayacaksınız. En güzel anlarınızda yanınızda olmak için heyecanla bekliyoruz, yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.