Serdar Güngör Art

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Serdar Güngör Art Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Serdar Güngör Art Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Serdar Güngör Art Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü

Serdar Güngör Art Hakkında

Kendi kadrajımdan dünyaya bakmanın heyecanıyla, profesyonel sporculuğu bıraktım ve fotoğraf alanında yönelmeye karar verdim. Aldığım fotoğrafçılık eğitimleri, akademik hayat ve yılların getirdiği sektörel tecrübelere bir de kurgu-montaj eğitimlerini ekledim. Bu sayede kariyerime de yön verdim. Farklı televizyon kanallarında; VTR, KJ operatörü, yayın yönetmenliği, yayın yapım departmanlarında çalıştım. Tüm bu süreçte mutluluğu belgelemenin beni heyecanlandırdığına karar vererek 2005 yılında, Serdar Güngör Art Photographer & Videographer markasını yarattım. Böylece en özel anları belgelemek için Ankara düğün fotoğrafçıları arasında yerimi aldım; bir yandan da WEB katalog, moda, ürün ve detay çekimleri de yapmaya başladım.

Profesyonel fotoğraf sanatçısı olmak için harcadığım emek ve uzun yolların sonunda fotoğraf sanatının en güzel yanlarını sizin de hissetmeniz için çalışıyorum. En güzel anlarınızı ölümsüz anılara dönüştürmek için düğün hikayenizi kaydetmek senaryo ve konsept hazırlıklarıyla daha da özel oluyor. Bu noktada; alanında uzman çekim ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve hayal gücümüzle hareket ediyoruz. Elbette isteklerinizi ve beklentilerinizi karşılayacak en doğru hizmet için çalışıyoruz, bu yüzden birlikte çekim planlama görüşmesi düzenliyoruz.

Dış çekimler için mekan seçimleri, tarzınızı yansıtan konseptler ve çekim saatlerini belirliyoruz. Ekibimizin hassas ve özverili çalışmaları sayesinde düğün öncesi başladığımı çekimleri; “Evet” dediğiniz anda, evlilik seremonisi, ilk dans, after partide de sürdürüyoruz. Hatta trash day çekimlerini tasarlayarak düğün sonrası da yanınızda oluyoruz. Heyecanınıza ve aşkınıza ortak oluyor, yaşadığınız tüm güzel duyguları kadrajımıza sığdırarak benzersiz çalışmalar yapıyoruz. Sanal albümünüzde yer alacak; düğün hikayesi, sosyal medya klipleri, düğün videosu ve fotoğraflarınızın orijinalleriyle büyük bir arşiv sizi bekliyor. Bu arada her anınızın ve aşkınızın hikayesinin yer aldığı panoramik albüm hazırlıkları da yapıyoruz.

Ankara dış çekim fotoğraflarınız ve kusursuz kurgulanmış sinematik video çalışmalarınız için Serdar Güngör Art iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.