Serap Doğanyi̇ği̇t Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Serap Doğanyi̇ği̇t Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Serap Doğanyi̇ği̇t Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Serap Doğanyi̇ği̇t Photography Sık Sorulan Sorular

Serap Doğanyi̇ği̇t Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Serap Doğanyi̇ği̇t Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Serap Doğanyi̇ği̇t Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Serap Doğanyi̇ği̇t Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi".


Serap Doğanyi̇ği̇t Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Serap Doğanyi̇ği̇t Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Serap Doğanyi̇ği̇t Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Serap Doğanyi̇ği̇t Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Serap Doğanyi̇ği̇t Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Serap Doğanyi̇ği̇t Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Serap Doğanyi̇ği̇t Photography Hakkında

Merhaba ben Serap Doğanyiğit. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü mezunuyum. Fotoğrafçılık ve insanların duygularını fotoğraf karelerine yansıtmak benim için büyük bir tutku. Çok sevdiğim fotoğrafçılık alanında şimdi de ekibimle beraber çiftlerin en mutlu günlerini ölümsüzleştirip, onlara sıra dışı anılar bırakıyoruz.

Her çift özeldir ve her aşkın kendine ait bir hikayesi vardır. Bunun için çekimlere başlamadan önce yaptığımız ön görüşmelerde sizi tanıyor, tarzınızı iyi bir şekilde analiz ediyoruz. Böylece çekimlerde tamamen sizi anlatan kareler yakalayabiliyoruz. Sıradan pozlardan uzaklaşıp, tamamen kendiniz gibi olabileceğiniz doğal çekimler yapıyoruz.

Fotoğraflarınızı renklendirmek için çeşitli aksesuarlar kullanıp, anılarınıza bambaşka bir hava katıyoruz. Nostaljik görünümlü eski bir araba, asil bir at, hatta bazen bir uçakla mutluluğunuza ortak olup, sıra dışı fotoğraflar çekiyoruz. Bunu yaparken de beraber çok eğleniyor, çekimler boyunca keyifli dakikalar yaşıyoruz. Bu enerjimiz de fotoğraf karelerine fazlasıyla yansıyor.

Deli dolu, çılgın çiftlerimiz için coşku dolu, rengarenk çekimlerden; romantik çiftlerimiz için siyah beyaz zarif çekimlere kadar her tarza uygun fotoğraflar elde edebiliyoruz. Tarzınız ne olursa olsun çekimlerinizde manzarayı ve renkleri ustalıkla kullanarak, fotoğraflarınızın adeta bir sanat eseri gibi durmasını sağlıyoruz.

Düğün fotoğraflarının yanında düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi gibi türlerde video hizmetleri de sunuyoruz. Böylece yıllar sonra bile izlemeye doyamayacağınız muhteşem anılara sahip oluyorsunuz.

Hayallerindeki düğün fotoğraflarına ulaşmak isteyen çiftler için sınır tanımıyor şehir dışında da hizmet sunuyoruz. Serap Doğanyiğit Ankara düğün fotoğrafçısı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz fark yaratan çekimlerle, her baktığınızda “iyi ki” diyeceğiniz düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.