Selçuk Durmaz Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Selçuk Durmaz Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Selçuk Durmaz Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Selçuk Durmaz Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Selçuk Durmaz Fotoğrafçılık Hakkında

Kendinizi özel hissedeceğiniz bu kıymetli günü Selçuk Durmaz Fotoğrafçılık ile ölümsüzleştirmeye ne dersiniz? Kalitenin ön planda olduğu fotoğraflar, eğlencenin ağırlıklı olduğu çekimler ve bunlar gibi daha pek çok avantaj sunuyoruz. Kendimizi yakından tanıtmak gerekirse;

Fotoğrafçılığı bir sanat olarak görüyor, bu sanatı ise icra ederken pek çok kitleye ulaşmayı amaçlıyoruz. Bu anlayış ile düğün fotoğrafçılığı sektörüne giriş yaptık. Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri memnuniyet hep önceliğimiz oldu. Sizlerin yüzünü güldürmeyi ve fotoğraflarınızı gördükten sonra “İyi ki” demenizi hedefledik. Bunun için de kendimizi sürekli geliştirdik, en yeni trend ve konseptleri yakından takip ettik. Son yıllarda Ankara’da en çok tercih edilen mekanları sürekli araştırdık, çiftlerin tarz ve konseptlerine göre pek çok yer önerdik. Güveninize layık olmak için her detayı düşünüyor, üstümüze düşen ne varsa yapıyoruz.

Ankara düğün fotoğrafçılarından farklılaşmak ve çiftlerin ilk tercihleri arasında yer almak için çok daha samimi ve sıcakkanlı bir hizmet sunuyoruz. Mesela çekimleri gerçekleştirmeden önce sizi yakından tanıyor, nasıl fotoğraflar istediğinizi öğreniyoruz. Hayallerinize erişmek için her ayrıntının üstünde duruyor, karşılıklı konuşarak içinize sinmesini sağlıyoruz.

Gelinlik ve damatlığınız, düğün konseptiniz, tarzınız ve daha pek çok detay nasıl fotoğraflarınızın içeriğini ve arka planını oluşturuyor. Bununla birlikte tercih ettiğiniz dış mekana göre çeşitli aksesuarlar öneriyoruz. Bir taç, çiçek, salıncak ya da sizin istediğiniz ne varsa fotoğraflarınızda kullanabiliyoruz.

Fotoğrafçılığa olan merakımız ve ilgimiz sayesinde düğün fotoğrafçılığı dışında başka alanlarda da hizmet veriyoruz. Çocuk fotoğrafçılığı, bebek fotoğrafçılığı, yenidoğan fotoğrafçılığı, hamile fotoğrafçılığı, mezuniyet fotoğrafçılığı ve söz, nişan, mezuniyet gibi özel gün fotoğrafçılığı yapabiliyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyat politikamızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.