SE Wedding

1 Yorum

E-posta Gönder

SE Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

SE Wedding Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

SE Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü

SE Wedding Hakkında

Düğününüzü kayıt altına alarak unutulmaz olmasını ister misiniz? SE Wedding Photography’de uzun zamandır çok sayıda çiftin yaşamlarının en mutlu günleri olan düğünlerini objektifimizle çekiyor ve istediğiniz konseptte birbirinden güzel albümler oluşturuyoruz. Düğün hikayesi, düğün klibi, save the date, dış çekim gibi birbirinden farklı çok sayıda kategoride size yardımcı oluyor, beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda tanıtım, reklam filmi çekimi, kurgusal fotoğraf ile video çekimleri ve prodüksiyon hizmetlerimiz de bulunuyor.

Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Düğün fotoğrafçılığı alanında uzun yıllardır edinmiş olduğumuz tüm tecrübeleri çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Sıcak, samimi ve romantik bir çizgiyi benimsediğimiz çalışmalarımızda sadece görüntü kalitesi odaklı çalışmıyor aynı zamanda vizöre yansıyan ruhun inceliğini de ön plana çıkarmaya gayret gösteriyoruz.

Çekim öncesi sizinle Ankara’da bulunan stüdyomuzda bir araya geliyoruz. Nasıl bir çekim yapmak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek hem hizmet kalitemiz hem de konseptlerimiz konusunda size detaylı bilgiler veriyoruz. İster stüdyo isterseniz de dış çekim mekanlarında çekimlerinizi yapabiliyoruz. Tarihi binalar, doğal güzelliklerin öne çıktığı alanlar çekimler için tercih ettiğimiz yerlerin en başında geliyor.

Çekimler sırasında rahat olmanızı istiyor ve ekibimizle birlikte size eşlik ediyoruz. Estetik kalitenin ön plana çıktığı görüntüler elde etmek için sizi poz, duruş, gülüş ve bakış gibi konularda yönlendiriyoruz. Çekim bittiğinde ise tüm görüntüleri bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Aldığınız hizmet içeriğine ve belirlediğiniz konsepte göre çalışmamızı tamamlayarak size teslim ediyoruz.

Siz de Ankara düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız stüdyomuzda hizmet alan şanslı çiftlerden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formunu kullanarak kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

SE Wedding Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

T&S

Tuçe & Seth

Düğün Tarihi: 18.06.2018Ne istediğinizi dinleyip anlayan, standart konseptlerden uzak, çekimleri sanki arkadaşlar arasında eğlenceli bir etkinliğe dönüştüren bir ekip. Bol sohbetli, bol kahkahalı, süper rahat bir çekim yaptık ve bu tabiki fotoğraflara ve videolara da yansıdı. Herşey için çok teşekkür ederiz, bu sürecin en... devamı 


SE Wedding

SE Wedding

Düğün Fotoğrafçıları

Yorumunuz için teşekkürler. Her zaman daha iyi olmaya gayret ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.