Reşat Döngel Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Reşat Döngel Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Reşat Döngel Wedding Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Reşat Döngel Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Reşat Döngel Wedding Hakkında

Büyük bir tutkuyla başladığımız fotoğrafçılık maceramızı 4 yılı aşkın süredir Reşat Döngel Wedding markası adı altında başarılı bir şekilde sürdürüyoruz. Hayalini kurduğunuz fotoğrafları çekerek geleceğinize unutulmaz hatıralar bırakıyoruz.

Dünyaca ünlü fotoğraf markalarının Ankara temsilciliğini yapan Reşat Döngel’in önderliğinde kurulan stüdyomuzda 3 kişilik profesyonel bir ekip olarak çalışıyoruz. Türkiye’nin tüm şehirlerine ve yurt dışına hizmet vererek en özel anlarınızı objektifimizle kayıt altına alıyoruz. Her zaman özgün içerikler ortaya çıkarmaya özen gösteriyor ve sizi düşündüğünüzden çok daha iyi bir albümle uğurluyoruz.

Düğününüzden önce sizinle uzun konuşmalar yapıyoruz. İşimizi büyük bir tutkuyla ve ilgiyle yapıyoruz. Her zaman en iyi sonucu almanın yanı sıra özenli çalışmalarımızla da içinize sinen bir hizmet ortaya çıkarmaya gayret gösteriyoruz. Aşkınızın hikayesini, tarzınıza en yakın konseptleri görüşmelerimiz esnasında belirliyoruz. Yaptığımız çekimlerde mekan tercihi konusunda arka fon olarak en iyi olabilecek yerleri size sunuyoruz. En beğendiğiniz alanı tercih ettiğinizde ekibimizle birlikte size eşlik ediyoruz.

Çekimlerde daima son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Görüntü kalitesinde elde edeceğimiz netliğe oldukça önem veriyoruz. Farklı ekipmanlarla çok sayıda görüntü elde ederek estetik görüntülerin bir araya geldiği bir çekim yapıyoruz. Çekim bittiğinde ise bilgisayar ortamında gerekli düzenlemeleri yaparak albümünüzü hazırlıyoruz. Hazırlıkları tamamladığımızda ise elimizdeki size ait tüm görüntüleri de hemen teslim ediyoruz.

Siz de Ankara düğün fotoğrafçısı Reşat Döngel’in şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Hizmet kalitemize dair ayrıntıları ve fiyat konusunda detaylı bilgileri edinmek için formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın. Hayatınızın en önemli anlarını kayıt altına almak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.