• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Raw Studio Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Raw Studio Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Raw Studio Sıkça Sorulan Sorular

Raw Studio düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Raw Studio düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Raw Studio ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Raw Studio ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Raw Studio şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Raw Studio şehir dışında hizmet veriyor.

Raw Studio düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Raw Studio düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Raw Studio hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Raw Studio aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Raw Studio Hakkında

Hayatlarınızın dönüm noktası olan düğününüzü en iyi şekilde hatırlamanızı sağlayacak Raw Studio, Ankara’da hizmetinizde! Gelin, Raw Studio kalitesini fotoğraf karelerinizde sonuna kadar hissedin ve yıllar sonrasına çok güzel hatıralar biriktirin!

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden beri çift memnuniyetini ön planda tutuyor, istek ve beklentilere en iyi şekilde yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Fotoğrafçılık konusundaki taleplerinizi hızlı ve doğru şekilde karşılamayı hedefleyerek birbirinden güzel fotoğraf kareleri oluşturuyoruz. En yeni teknolojiden yararlanıyor, sektörün en iyi markalarıyla çalışıyoruz. Kullandığımız aksesuarlarda ise son yılların gözde trend ve konseptlerini tercih ediyoruz. Bu anlayışla hizmet vererek de çiftlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine de hitap etmiş oluyoruz.

Fotoğraf çekiminden önce çiftlerimizle görüşüyor, onları tanımaya çalışıyoruz. Zevklerini, tarzlarını ve beğenilerini öğreniyor, nasıl fotoğraflara sahip olmak istediklerini konuşuyoruz. Biz de çeşitli önerilerde bulunuyor, ortak bir noktada birleştikten sonra çekim gününü ve saatini planlıyoruz.

Çekimler için Ankara’nın en güzel yerlerini tercih ediyoruz. Fotoğraf tarzınıza uygun olarak isterseniz şehrin tarihi dokularını, isterseniz yemyeşil bir bahçeyi isterseniz de panoramik manzarayı tercih edebiliyorsunuz. Tabii ki mevsim, gün içindeki saat ve bunun gibi detaylar da önemli. Kar temalı ya da içinizi ısıtacak sımsıcak güneş temalı fotoğraflar ile sevginizi en iyi şekilde yansıtabiliyorsunuz.

Çekimleriniz boyunca tecrübeli ekibimiz yanınızda olarak bu süreci en iyi şekilde geçirmenizi sağlıyor. Koordineli bir ekibin güler yüzü ve sıcakkanlılığını hissedecek, eğlenceli ve keyifli bir süreç yaşayacaksınız. Bu da sizlerin çok daha rahat olmanızı ve doğal fotoğraflara imza atmanızı sağlayacak.

Ankara düğün fotoğrafçılarından farklılaştığımız önemli noktalardan biri de zamanında teslimat! Çektiğimiz tüm fotoğrafların montajı, kurgusu ve ışık – renk düzenlemesini tamamlıyor, orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde çiftlerimize teslim ediyoruz.

İlişkinizin ruhunu yansıtan düğün fotoğraflarına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşmak!

İletişim

  • Adres:

    Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.