Photomuz Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Photomuz Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Photomuz Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Photomuz Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Photomuz Fotoğrafçılık Hakkında

2009 yılında profesyonel olarak başlayan maceramız çok daha eskilere dayanıyor. Ancak bu yıldan itibaren bilfiil fotoğrafçılığı mesleğimiz olarak icra ediyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle Ankara fotoğraf stüdyoları arasında bulunuyoruz ancak bundan çok daha fazla yere ulaşabiliyoruz. Çevre iller başta olmak üzere pek çok ile ve bölgeye gidebiliyoruz. İşini severek ve bir o kadar da özenle yapan 4 kişilik harika bir ekibe sahibiz, genç ve dinamik kadromuzla birlikte kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Dünya trendlerini takip ediyor, yeni teknik ve konseptleri kısa sürede faaliyetlerimize kazandırıyoruz.

Photomuz Fotoğrafçılık olarak çok yönlü bir firmayız ve bizim için her biri özel anlar olan pek çok işi bünyemizde bulunduruyoruz. Hizmetlerimiz arasında; düğün hikayesi, albümlü dış çekim, video çekimleri, doğum hikayesi, doğum günü çekimi, 1. yaş çekimleri, aile çekimleri, kişisel çekimler, portre çekimleri, mekan çekimleri ve tanıtım çekimleri gibi daha pek çok örnek bulunuyor. Ancak bugün burada bu metni okumanızın temel sebebi olduğu için biraz daha çiftleri ilgilendiren kısım özelinde bilgiler vermek istiyoruz.

Düğün, nişan merasimi ve kına gecesi gibi çiftlerin önemli adımlar atarak hayatlarını birleştirdikleri günlerde onlarla bir araya geliyor ve heyecanlarını paylaşıyoruz. Onların fikirlerine, düğün veya çekim mekanlarına, özel istek ve arzularına, ihtiyaç ve beklentilerine dikkat ediyor, her şeyi diledikleri şekilde gerçekleştiriyoruz. Fotoğraf çekimlerini Ankara veya diledikleri ilde dış mekanlarda, platolarda, halka açık veya özel alanların tamamında yapabiliyoruz. Kamera çekimleri ile de düğün hikayeleri ve videoları oluşturabiliyoruz.

Seçiminiz ne olursa olsun size yıllarca sıkılmadan bakabileceğiniz albümler ve seyredebileceğiniz videolar hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Kırkkonaklar fotoğrafçılarından biri olan markamız Photomuz ile görüşmek ve fiyat teklifi almak isterseniz bize yandaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Şemsettin Günaltay Caddesi 359.Sokak No:8/3 Kırkonaklar/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.