Pastel Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Pastel Fotoğraf Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Pastel Fotoğraf Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Pastel Fotoğraf Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Pastel Fotoğraf Hakkında

Fotoğraflar, geri dönüşü olmayan anlara, dönüş biletidir. O anları hatırlamak istediğimizde veya özlem duyduğumuzda, fotoğraflardan yardım alırız. Hayatınızın en özel günü için, muhteşem fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız, işini iyi yapan bir fotoğrafçıyla anlaşmalısınız! Biz de Pastel Fotoğrafçılık ailesi olarak siz değerli çiftlerimizin hayallerini, gerçeğe dönüştürüyoruz ve en güzel gününüzden geriye, harika fotoğraflar bırakıyoruz!

Günlük hayatımızda sıradan bir şekilde çektiğimiz fotoğraflara bile fazlasıyla önem verirken düğün fotoğraflarının önemi tartışılmaz oluyor! İlk olarak, hayalinizdeki fotoğraf çekimini öğrenerek işe başlıyoruz. Bu konu hakkında daha önce düşünmediyseniz ve fikriniz yoksa endişe etmeyin! Yaptığımız işler arasından birkaç örnek gösteriyoruz ve karar vermenize yardımcı oluyoruz. Çekim türünü ve tarihi belirledikten sonra, hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Dış çekimlerinizde; Ankara’nın eşsiz doğal güzelliklerini, tarihi mekanlarının mistik atmosferini ve keşfedilmemiş yerlerini kullanıyoruz. Özellikle istediğiniz bir mekan olursa elbette, buna öncelik veriyoruz. Fotoğraflarınızı çekerken, doğal pozları yakalamaya özen gösteriyoruz. Böylece, birbirinize olan aşkınızı en iyi şekilde yansıtmış oluyoruz. Ayrıca, profesyonel makineler kullanıyoruz. Bunun yanına bir de deneyimli bakış açısı eklenince, ortaya enfes fotoğraf kareleri çıkıyor!

Fotoğrafların yanında siz değerli çiftlerimize bir de video hizmeti sunuyoruz. Düğün gününüzü, sabahın ilk ışıklarından gece sonuna kadar kayda alıyoruz. Siz doyasıya eğlencenin tadını çıkarırken biz de bir yandan tüm detayları kaydediyoruz. Böylece, düğününüzden sonra, kaçırdığınız her şeyi seyretme şansı elde ediyorsunuz.

Fotoğraf ve videolarınızı size, çekim gününden en geç 4 hafta sonra teslim ediyoruz. Muhteşem kalitedeki bu belgeleri, ömür boyu saklama garantisi veriyoruz.

Ankara düğün fotoğrafçıları arasında, kararınızı verdiyseniz ve düğün fotoğraflarınızı bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz, sayfanın hemen yanında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Satıkadın Mah., Sancak Cad. 5/B, 06980 Kazan/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.