Pastel Fotoğraf

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Kazan, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Stüdyo Odak
26 1

Keçiören

Stüdyo Odak

1.000-1.500 TL
Düğün hikayesi
Happy Day Wedding Story
242 17 10

Çankaya

Happy Day Wedding Story

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
BS Photo And Video
22 4 8

Çankaya

BS Photo And Video

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Fotoğraflar, geri dönüşü olmayan anlara, dönüş biletidir. O anları hatırlamak istediğimizde veya özlem duyduğumuzda, fotoğraflardan yardım alırız. Hayatınızın en özel günü için, muhteşem fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız, işini iyi yapan bir fotoğrafçıyla anlaşmalısınız! Biz de Pastel Fotoğrafçılık ailesi olarak siz değerli çiftlerimizin hayallerini, gerçeğe dönüştürüyoruz ve en güzel gününüzden geriye, harika fotoğraflar bırakıyoruz!

Günlük hayatımızda sıradan bir şekilde çektiğimiz fotoğraflara bile fazlasıyla önem verirken düğün fotoğraflarının önemi tartışılmaz oluyor! İlk olarak, hayalinizdeki fotoğraf çekimini öğrenerek işe başlıyoruz. Bu konu hakkında daha önce düşünmediyseniz ve fikriniz yoksa endişe etmeyin! Yaptığımız işler arasından birkaç örnek gösteriyoruz ve karar vermenize yardımcı oluyoruz. Çekim türünü ve tarihi belirledikten sonra, hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Dış çekimlerinizde; Ankara’nın eşsiz doğal güzelliklerini, tarihi mekanlarının mistik atmosferini ve keşfedilmemiş yerlerini kullanıyoruz. Özellikle istediğiniz bir mekan olursa elbette, buna öncelik veriyoruz. Fotoğraflarınızı çekerken, doğal pozları yakalamaya özen gösteriyoruz. Böylece, birbirinize olan aşkınızı en iyi şekilde yansıtmış oluyoruz. Ayrıca, profesyonel makineler kullanıyoruz. Bunun yanına bir de deneyimli bakış açısı eklenince, ortaya enfes fotoğraf kareleri çıkıyor!

Fotoğrafların yanında siz değerli çiftlerimize bir de video hizmeti sunuyoruz. Düğün gününüzü, sabahın ilk ışıklarından gece sonuna kadar kayda alıyoruz. Siz doyasıya eğlencenin tadını çıkarırken biz de bir yandan tüm detayları kaydediyoruz. Böylece, düğününüzden sonra, kaçırdığınız her şeyi seyretme şansı elde ediyorsunuz.

Fotoğraf ve videolarınızı size, çekim gününden en geç 4 hafta sonra teslim ediyoruz. Muhteşem kalitedeki bu belgeleri, ömür boyu saklama garantisi veriyoruz.

Ankara düğün fotoğrafçıları arasında, kararınızı verdiyseniz ve düğün fotoğraflarınızı bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz, sayfanın hemen yanında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Ayşenur Demirhisar

 • Adres: Satıkadın Mah., Sancak Cad. 5/B, 06980 Kazan/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!