One Life Wedding

E-posta Gönder

One Life Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

One Life Wedding Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

One Life Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Daha çok doğa ile iç içe fotoğraflar çekmeye özen gösteriyoruz , bunun yanı sıra dekora dayalı mekanlarda da çiftimizin ön planda olduğu fotoğraflar üzerinde çalışıyoruz :)

One Life Wedding Hakkında

Bizim için fotoğraf; yaşamdan unutulmayacak kesitler sunmanın engin bir yolu ve siz değerli çiftlerimiz için de bu yol; tesadüfen girilen bir patika olmamalı…

Çektiğimiz her kare, duyduğunuz her deklanşör sesi; sevgi, sabır ve emek ister.

Öylesi bir çaba olmalı ki bu; beyazın en beyazı gelinliğinize, kırmızının, sarının, yeşilin en canlısı buketinize, siyahın en derini damatlığınıza yansımalı…

Ve bir daha tekrarı olmayacak o anda; yüzünüzdeki masum tebessümü, neşeyi, belki de şaşkınlığı göstermeliyiz sizlere, sevdiklerinize ve hatta bir gün fotoğraflarınıza bakacak olan henüz doğmamış çocuklarınıza…

İşinizi şansa bırakamayacağınız bu özel gününüzde en yeni teknolojik ekipmanlarımız, 1. sınıf kalitede fotoğraf albümlerimiz ve güler yüzlü, sanatını aşkı sayan, tecrübeli ekibimizle sizin yanınızdayız.

EVLİLİĞİN SANATLA BULUŞTUĞU ADRES …

İletişim

One Life Wedding Yorumları (5)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

N&C

Nihan & Cihan

Düğün Tarihi: 16.01.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Kuaför araştırması yaparken şans eseri buldum Onur Beyi :) İyi ki de bulmuşum. O kadar pozitif, üslubu o kadar kibar ve canayakın ki, her şeyden önce müşterilerinin haklarını koruyor. Dün itibariyle anlaştık. Evlenecek çiftlere ısrarla öneriyorum. Asla pişman olmazsınız :)

Ya

Yalçın

Düğün Tarihi: 27.09.2015


İnanılmaz güzel geçti. Düğün klibimde fotoğraflarımda harika. Çekim aşamasıda çok keyifliydi. Ayrıca fotoğrafları anlaştığımız tarihten önce bile teslim etti.

G&S

Gözde & Serkan

Düğün Tarihi: 30.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Bizim düğün sürecimiz boyunca aldığımız en iyi hizmet, işini en iyi yapan firma. Kesinlikle yeni evlenecek çiftlere tavsiye ediyoruz.

p&b

Pelin & Bartuğ

Düğün Tarihi: 09.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Harika bir ekip. Pozitif enerjileriyle insanın önce arkadaşı sonra fotoğrafçısı oluyorlar. Bu güzel enerjileri de yaptıkları işe yansıyor. Herkesin çok memnun kalacağını düşündüğüm bir firma. Kesinlikle tavsiye ederim.

B&İ

Burcu & İbrahim

Düğün Tarihi: 08.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Fotoğrafçıdan hiç memnun kalmadım.Hiçbir şekilde iletişim kuramıyorsunuz. İletişim kopukluğu oluyor. Verdikleri sözleri yerine getirmeme gibi bir durum var. Belirttikleri tarihte albüm gelmedi, parasını ödememize rağmen elimizde albüm yok. Hiçbir şekilde önermiyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.