Düğün Fotoğrafçıları Ankara

Ömer Yeşil Photography

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Ömer Yeşil Photography Hakkında

Hayatınızın en mutlu gününü; ne yaptığını bilen, işinin ehli ve tecrübeli ellere emanet etmenizi ve Ankara düğün fotoğrafçısı arayışınızda bunlara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede ömür boyu hatırlamak isteyeceğiniz tüm anları kusursuz bir şekilde elinizde bulundurabilirsiniz. Biz, Ömer Yeşil Photography olarak çok uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe profesyonel olarak faaliyet gösteriyoruz. Çok yönlü bir ekip olarak mesleğimize dair farklı alanlarda hizmet verebiliyoruz. Fakat bunlar arasında en çok severek yaptığımız bir iş var ki o da özel gün çekimleri. Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, söz ve nişan merasimleri gibi gün ve organizasyonlarda çiftlerle buluşuyoruz.

Dış çekimlerde seçimi elbette ki gelin ve damada bırakıyoruz. Asla sınır tanımayan bir ekibiz ve Ankara dışında da pek çok farklı bölgeye ve ile çekime gidebiliyoruz. Örnek vermek gerekirse daha önce; Diyarbakır, İstanbul, İzmir ve Ordu gibi şehirlere gittik, buradan da anlaşılacağı üzere Doğu’dan Batıya, Kuzey’den Güney’e kadar hemen her yere çiftlerimiz için gidebiliyoruz. Eğer çiftimizin özel bir isteği yoksa Ankara ve çevresinde daha önce keşfedip de çekimler yaptığımız yerlerden örnekler sunuyoruz. Örnek fotoğraflara bakarak kendilerine en çok hitap eden yeri ve lokasyonu rahatça seçebiliyorlar. Eğer dilerlerse tecrübelerimizden faydalanarak yaptığımız naçizane yorumlarımızı da dikkate alabilirler.

Mevsime göre açık veya kapalı alanlar olmak üzere; göller, sahiller, tarihi mekanlar ve estetik binalar, ormanlar, bahçeler, tarlalar, yollar, sokaklar ve aklınıza gelebilecek her yer bizim stüdyomuz olabilir. Ankara düğün fotoğraf çekim yerleri ve daha pek çok konuda bize sonsuz güvenebilirsiniz. Ömer Yeşil Photography ile çalışmak ve en güzel anlarınızı tecrübeli ellere emanet etmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.