O Benim Aşkım

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Altındağ, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

SE Wedding
44 5 1

Çankaya

SE Wedding

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Düğün Klibi
47 2 5

Çankaya

Düğün Klibi

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Osman Torun Fotoğraf
49 1 1

Etimesgut

Osman Torun Fotoğraf

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Türkiye çapında bilinen ve sevilen bir marka olarak uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Markamız O Benim Aşkım ile her gün büyüyen bir aileyiz ve aile olmak yolunda güzel adımlar atan çiftlerle çalışıyoruz. Bu metni Ankara düğün fotoğrafçısı kimliğimizle yazıyor olsak da İstanbul, İzmir, Denizli, Antalya, Edirne, Ordu, Samsun, Eskişehir, Balıkesir, Tokat ve daha pek çok şehirdeki temsilciliklerimiz ile çok kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

Ekipçe, dış çekim düğün fotoğraf ve video içerikleri oluşturuyoruz. Tüm hizmetlerimizin yer aldığı paketler belirliyor ve bütçelerine göre çiftlerimize sunuyoruz. Tüm günden saatliğe, poz sayısına, mekan seçimine ve albüm çeşitlerine kadar her içerik bu paketlerde yer alıyor.

Çekimlerimizin en büyük detaylarından en küçük ayrıntılarına kadar her şeyi çiftlerimizin istekleri üzerine belirliyoruz. Fakat bunca yıllık tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde edindiklerimizle naçizane tavsiyelerde de bulunuyoruz. Eğer çiftimiz için bir sakıncası yoksa düğün günü stresinden uzak bir atmosferde çekim yapmayı tercih ediyoruz. Özellikle hafta içi seçilebilecek bir günde diledikleri mekana gidip çok daha sakin ve gözlerden uzak rahat çekimler gerçekleştirebiliriz. Hem düğüne yetişme telaşı hem de törenin nasıl geçeceğine dair endişelerden uzak bir şekilde son derece doğal pozlar yakalayabiliriz.

Düğün fotoğrafçılığı haricinde diğer en özel günler ve anlar için de 7’den 70’e hizmet veriyoruz. Nişan merasimleri, sünnet törenleri, aile albümleri, çocuk ve bebek çekimleri, mezuniyet fotoğrafları ve doğum öncesi fotoğrafları da bunlardan bazıları.

Eğer bizimle çalışmak ve en güzel gününüzü şansa bırakmak istemezseniz yapanız gereken gayet basit. Şu an bulunduğumuz sayfanın sağ tarafında bulunan formu eksiksiz olarak doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. O Benim Aşkım ekibi olarak Ankara düğün fotoğrafçısı fiyatlarımızı da bu yöntemle öğrenebilir veya görüşme için randevu alabilirsiniz.

İletişim

Lokman Gülmez

O Benim AŞKIM

 • Adres: AltındağYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!