İnci Wedding

Mesaj Gönder

0312 963 33 96

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıldır üye

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Hediye

Son gün 31/10/2023

Anlaşma Yapan Çiftlerimize Drone Çekimi Hediyemizdir!

Düğün.com Çiftlerimize Özel Avantajlarımızdan Yararlanmak İçin... devam 

%50

Son gün 31/10/2023

Düğün.com Çiftlerine Özel Dijital Teslim Dış Çekimi 3.000₺ Yerine Sadece 1.500₺!

Düğün.com Çiftlerimize Özel Avantajlarımızdan Yararlanmak İçin... devam 

%40

Son gün 31/10/2023

Düğün.com Çiftlerine Özel Ekonomik Dış Çekimi Paketi 5.000₺ Yerine Sadece 3.000₺!

Düğün.com Çiftlerimize Özel Avantajlarımızdan Yararlanmak İçin... devam 

İnci Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

İnci Wedding Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

İnci Wedding Sık Sorulan Sorular

İnci Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

İnci Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı aralığındadır.


İnci Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

İnci Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, katalog çekimi, stüdyo / plato çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli".


İnci Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

İnci Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 haftadan az içerisinde teslim etmektedir.


İnci Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İnci Wedding şehir dışında hizmet veriyor.


İnci Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İnci Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.


İnci Wedding hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Dilerseniz şehir dışında ve yurt dışında çekim yapabiliyoruz. 2 adet Drone kamera kullanıyoruz. Günümüzdeki Jimmy Jib'in aynısı olan GİMBAL kullanıyoruz. Kullandığımız makineler, Canon 5D Mark3, Sony A7 R3, FX 6 Sinekamera. Çiftlerimize paket olarak albüm sunuyoruz. 1 adet büyük boy, 2 adet cep albümü, 1 adet kanvas tablo ya da poster fotoğraf öneriyoruz. Yaklaşık 200 civarında albüm çeşidimiz mevcut."

Tüm Sorular

İnci Wedding Hakkında

Yıllardır heyecanla beklediğiniz ve pek çok hayale konu olan düğün gününüz için hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Sıra Ankara düğün fotoğrafçıları arasında size en uygun olanı seçmeye geldi. 10 yılı aşkın süredir sayısız çiftin mutluluğuna şahitlik eden İnci Wedding, yüksek kalitede hizmetleri ve güler yüzlü ekibiyle aradığınız düğün fotoğrafçısı olabilir.

Deneyim

2012 yılında kurulan İnci Wedding, Ankara Keçiören’de hizmet veriyor. Kurucumuz Ferdi Öter’in Fotoğrafçılık sektöründe 4 adet uluslararası ödülü bulunmaktadır. Kız çocuklarının okumasına yönelik yapılan "Benim Kızım Okuyacak" projesinde 1.liği var. Erzurum Kar Film Festivali’nde ekip olarak çektiğimiz bir film ile 2.lik kazandık. Ayrıca kamu spotu prodüksiyonu da yapıyoruz. Yerel fabrikalara ve büyük işletmelere tanıtım filmi ve fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün çekiminiz öncesinde sizi tanıyarak tarzınızı öğreniyoruz. Düğün klibi, düğün hikayesi veya düğün belgeseli gibi formatlarda size hizmet verebiliyoruz. Özel konsept çekimler veya katalog çekimleri yapıyoruz. Nişan, nikah, söz ve kına gecesi çekimlerinizi de ustalıkla gerçekleştiriyoruz. Popüler türlerden dış mekan Save The Date veya Trash Day çekimleriyle sizi mutlu ediyoruz.

Düğün çekimlerimizi dilerseniz tercih edilen anlaşmalı platomuzda gerçekleştirebiliriz. Bunun yanında Ankara düğün fotoğraf çekim yerleri konusunda oldukça bilgiliyiz. Yemyeşil bir doğanın kalbinde orman içinde çekimler yapabiliriz. Eşsiz nehir ve göl kenarları, kır bahçeleri favori mekanlarımızdan bazıları. Dilerseniz tarihi mekanların kendine has renk ve dokularını da harika düğün albümlerinize ve kliplerinize fon olarak kullanabiliriz.

Ek Hizmetler

Dilerseniz şehir dışında ve yurt dışında çekim yapabiliyoruz. 2 adet Drone kamera kullanıyoruz. Günümüzdeki Jimmy Jib'in aynısı olan GİMBAL kullanıyoruz. Kullandığımız makineler, Canon 5D Mark3, Sony A7 R3, FX 6 Sinekamera. Çiftlerimize paket olarak albüm sunuyoruz. 1 adet büyük boy, 2 adet cep albümü, 1 adet kanvas tablo ya da poster fotoğraf öneriyoruz. Yaklaşık 200 civarında albüm çeşidimiz mevcut.

Her anınızın inci değerinde olduğunu düşünüyor ve en az sizin kadar özen gösterdiğimiz bu günü unutulmaz kılmak için çalışıyoruz. Muhteşem albümler ve benzersiz fotoğraflarla sizi yeni hayatınıza uğurluyoruz. Siz de bizimle tanışmak isterseniz sayfadaki telefon numaralarından arayabilirsiniz. Bütçenize uygun avantajlı Ankara düğün fotoğrafçısı fiyatları bilgisi için yandaki formu doldurup bize iletebilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0312 963 33 96
 • Adres:

  basınevleri mahallesi Selçuklu caddesi Keçiören

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.