T-Mabs Visual Maker

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

T-Mabs Visual Maker Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

T-Mabs Visual Maker Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

T-Mabs Visual Maker Sık Sorulan Sorular

T-Mabs Visual Maker düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

T-Mabs Visual Maker düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.


T-Mabs Visual Maker hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

T-Mabs Visual Maker aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi".


T-Mabs Visual Maker düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

T-Mabs Visual Maker düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


T-Mabs Visual Maker ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerin talepleri doğrultusunda her türlü mekânda çekim yapabiliyoruz."


T-Mabs Visual Maker şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, T-Mabs Visual Maker şehir dışında hizmet veriyor.


T-Mabs Visual Maker ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

T-Mabs Visual Maker ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

T-Mabs Visual Maker Hakkında

Sevdiğiniz kişiden hayatınızın en önemli ve anlamlı teklifini aldınız. Sıra bu güzel teklifi çeşitli kutlamalarla taçlandırmaya geldi. Tüm sevdikleriniz ile beraber doyasıya eğleneceğiniz keyifli bir düğün organizasyonu planlarken böyle özel günlerin hafızalarınızda sadece hatıra olarak kalmasını değil de her an ulaşabileceğiniz görsellere sahip olmasını istiyorsanız fotoğraf ve videolar ile ölümsüzleştirmeye ne dersiniz? Ankara merkezli T-MABS Visual Maker isimli markamızla şimdi sizin aşkınızı kayıt altına almak istiyoruz.

T-MABS Visual Maker olarak nişan, kına gecesi ve düğün gibi en anlamlı günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürmek için hizmet veriyoruz. İki ortaktan oluşuyor, işimizi severek yapıyoruz. Uzun yıllardır fotoğrafçılık alanında faaliyetlerimizi başarıyla sürdürüyor, çok sayıda çifte mutlu anlarında eşlik ediyoruz.

Üstelik sadece düğün gününüze dair değil, tüm düğün sürecinize dair düğün hikayesi, save the date gibi çeşitli kategorilerde fotoğraf ve video çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Özellikle son yıllarda tüm dünya üzerinde hızla yayılmaya başlayan save the date en çok tercih edilen çalışmalarımızın başında geliyor. Siz de sevdiklerinize ve diğer tüm yakınlarınıza evlilik tarihinizi sosyal medya üzerinden ya da diğer dijital platformlar aracılığıyla duyurabileceğiniz save the date çekimi için bizi tercih edebilirsiniz.

Ankara düğün fotoğraf çekim yerleri açısından bize oldukça geniş imkanlar sunuyoruz. Yine de sizi tek bir il ile sınırlandırmak istemediğimiz için Türkiye’nin pek çok yerinde çekimlerinizi rahatlıkla yapabiliyoruz. Siz nerede ikamet ediyor olursanız olun ya da nerede çekim gerçekleştirmek isterseniz isteyin, size seve seve eşlik ediyoruz. Birçok kültüre ev sahipliği yapan Doğu Anadolu, tatil cennetlerimizden olan Antalya, Bodrum, Muğla ve Balıkesir ilçelerinin en güzel sahillerinde ve eşsiz koylarında, yemyeşil doğası ile çekimlerinizin arka fonuna bambaşka bir hava yükleyecek olan Karadeniz, gün batımı ve gün doğumunun en iyi şekilde gözlenebildiği Kapadokya, imparatorluklara ev sahipliği yapan İstanbul… Kısaca siz nerede istiyorsanız çekimleriniz orada gerçekleşiyor! Dilerseniz Türkiye haricinde başka ülkelerde de çekimlerinizi gerçekleştirme imkanı sunuyoruz. Örneğin komşumuz Yunanistan’ın en önemli adalarından olan Santorini, Kos ve Mykonos gibi yeryüzün en iyi yerlerinde çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Düğün fotoğraf albümü fiyatlarımız hakkında bilgi almak için Ankara düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız T-MABS Visual Maker ‘e sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Abay Kunanbay Caddesi 4/11 Çankaya / Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    T-Mabs Visual Maker Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.