Düğün Fotoğrafçıları Ankara

Mimoza Fotoğrafçılık

5,0
  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Esra & Engin

Düğün Tarihi: 15.08.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Ekip çok iyi. Çekimlerde bize çok yardımcı oldular yorucu geçeceğini düşünüyorduk ama tecrübeli kadrosu sayesinde düğünümüze enerjik bir şekilde gittik. Ayrıca hızlı teslimat için teşeküür ederiz

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

Mimoza Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Mimoza Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Mimoza Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Mimoza Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mimoza Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Mimoza Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mimoza Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Mimoza Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mimoza Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Mimoza Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Genellikle dış mekan, plato çekimleri yapıyoruz. Bunun yanı sıra nikah salonu ve okullarda da çekim yapabiliyoruz."

Mimoza Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Mimoza Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Mimoza Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Mimoza Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, düğün belgeseli, stüdyo / plato çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Mimoza Fotoğrafçılık Hakkında

İlk kez 2015 yılında faaliyete açtığımız Mimoza Fotoğrafçılık kısa zamanda marka haline geldi. Stüdyo çekimleriyle başlayan çalışmalarımız sektördeki tecrübe ve bilgi birikiminin yansımalarıyla geniş bir hizmet portföyüne yayıldı. Bu konuda 15 kişilik profesyonel çekim ekibimizin ve sürekli kendimizi geliştirmek için aldığımız eğitimlerin katkısı da azımsanamayacak kadar büyük.

Mimoza ailesi olarak çekimlerimizde teknolojinin sunduğu imkanları en iyi şekilde kullanarak anılarınızı ölümsüzleştirmeye odaklandık. Bugün dijital teknoloji birikimimiz ve akademik bilgilerimizi harmanlayarak son teknoloji ekipmanlarla çekimler yapıyoruz. HD kalite çekim yapan kamera ve fotoğraf makinelerinin yanında; drone, çekim kalitesini yükselten optik ile lensler de tercih ediyoruz. Böylelikle hemen her yerde her çekim türü için çalışmalar yapabiliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz; moda, tanıtım, mimari, iç ve dış mekan çekimlerinin en keyiflileri özel anları içinde barındıranlar oluyor. Bu yüzden özel gün fotoğrafçısı olarak hizmet veriyoruz ve ‘Ankara düğün fotoğrafçıları’ arasında yer alıyoruz!

Gelelim, düğün fotoğrafçılığı hizmetleriyle hayatınızın değerli anlarına! Kişiye özel çalışmalar yaptığımız bu süreçte ön görüşme düzenleyerek hazırlıklar yapıyoruz. İstek ve beklentilerinizi öğreniyor, hayal ettiğiniz gibi çekimler tasarlayarak anılarınızın özel arşivlere dönüşmesini sağlıyoruz. Her fotoğraf karesi ve montajlı sinematik video çalışması için plan yapıyoruz. Özellikle save the date, trash day ve klip çekimleri için konsept belirliyoruz. Dış mekan çekimleri için konum da son derece önemli, değil mi? Kendinizi rahat hissettiğiniz her yerde çekimler yapıyoruz. Şehir içinde ve şehir dışında yaptığımız çalışmalarla güzel anılar biriktirdiğiniz çekimler tasarlıyoruz. Düğün günü boyunca gerçekleştirdiğimiz çekimlerle ‘düğün hikayesi’ de tasarlamayı ihmal etmiyoruz.

Anılarınızı dönüştürdüğümüz fotoğraf karelerine her baktığınız aynı heyecanı ve güzel duyguları hissetmeniz için çalışıyoruz. Panoramik albümler ve şık tasarımları da bunun bir başka kanıtı!

Mimoza Fotoğrafçılık Ankara iletişim formunu doldurarak albüm tasarımları ve hizmet içerikleri ile ilgili detaylı bilgi almaya ne dersiniz? Bu sayede Çankaya’daki stüdyomuzda ön görüşme için randevu ve fiyat teklifi de alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Atatürk Bul. And Çarşısı No69/39 Kızılay, Çankaya/Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Mimoza Fotoğrafçılık Yol Haritası

Mimoza Fotoğrafçılık Yorumları (7)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Esra & Engin

Düğün Tarihi: 15.08.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Ekip çok iyi. Çekimlerde bize çok yardımcı oldular yorucu geçeceğini düşünüyorduk ama tecrübeli kadrosu sayesinde düğünümüze enerjik bir şekilde gittik. Ayrıca hızlı teslimat için teşeküür ederiz

Mimoza Fotoğrafçılık

biz teşekkür ederi ömür boyu mutluluklar dileriz.

Gamze & Ali

Düğün Tarihi: 11.09.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Fotograf konusunda çok araştırma yaptık. Mimoza foto karar kıldık. Gerçekten çok iyi çekimler ortya çıktı . çok tşk ederiz

Selenay & Sedat

Düğün Tarihi: 11.09.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Normalde çok fazla yorum yapan birisi değilim, fakat stüdyoda çalışan genç arkadaş gerçekten yardımsever, profesyonel ve güler yüzlü davrandığı için kendisine sözüm oldu, biraz geç oldu ama yazdım sonunda:)) Kendisi çok hızlı bir şekilde fotoğraf işlemlerimi halletti. Gerek çekim esnasında, gerekse... devam 

Gamze & Ege

Düğün Tarihi: 08.08.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Gerek çalışanları gerekse çekimleri 10 numara, güler yüz, kalite şidetle tavsiye ederim. En mutlu günümüz ölümsüzleşti. tşk ederim :)

Meltem & Selim

Düğün Tarihi: 15.07.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

15 temmuz 2021 tarihinde nişan çekimimizi yaptık, tercihimden hiç pişmanlık duymadım. Yönlendirmeleri, sıcak kanlılıkları olsun süper bir çift fotografci ile tamamladık çekimi. Teşekkürler Meltem & Selim ! :)

Ece & Murat

Düğün Tarihi: 15.08.2021

Hayatımızın en önemli anlarını ölümsüzleştiren tüm ekibinize teşekkür ediyoruz. Harikasınız. Hızlı teslimat için ayrıca teşekkür ediyoruz.

Melisa & Mustafa

Düğün Tarihi: 11.07.2021

çankaya belediyesi nikah salonunda ki nikahımız için çekim yaptırdık. harika bir çekim oldu. ayrıca ilgilerinden dolayı harun beye teşekkür ederiz. dış çekimde de inşallah sizinle olacağız.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.