Mesela Fotoğraf

Mesaj Gönder

0312 963 35 47

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • İşletme Müdürü

 • Firma Yetkilisi

Mesela Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Mesela Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Mesela Fotoğraf Sık Sorulan Sorular

Mesela Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mesela Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Mesela Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Mesela Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, stüdyo / plato çekimi, katalog çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".


Mesela Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Mesela Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Mesela Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mesela Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.


Mesela Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mesela Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Mesela Fotoğraf Hakkında

Firma uzun süredir fotoğrafçılık sektöründe yer alan bir ekiple çalışıyor. 15 yılı aşan deneyimiyle çiftlerle buluşan ekip Mesela Fotoğraf ismiyle düğün fotoğrafı alanında hizmetlerine devam ediyor. Kaliteli bir Ankara düğün fotoğrafçısı tavsiyesi arıyorsanız Mesela Fotoğraf sizin için ideal tercih olabilir. Mesela Fotoğraf’ın öne çıkan özellikleri arasında çiftin isteğine göre iç-dış mekan çekimi yapabilmesi yer alıyor.

Deneyim

Fotoğrafçılığı baba mesleği olarak devralan Çankaya Mesela Fotoğraf ekibinin pek çok farklı tarzda fotoğrafçılık deneyimi bulunuyor. 4 yıl boyunca bakan fotoğrafçılığı yapan ekibin ortaya çıkardığı işler hem yerli hem de yabancı pek çok basın organında yayınlandı. Bugüne kadar 2000’den fazla çiftin düğün fotoğrafını çeken ekip kemik kadro olarak 10 kişiden oluşuyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Mesela Ankara Düğün Fotoğrafçısı stüdyo ve plato çekimleri yapabiliyor. Dış çekim tercih eden çiftler için sokak fotoğrafçılığı tarzında çekimler gerçekleştiriliyor. Bu çekimlerde Anıtkabir gibi mekanlar kullanılıyor. Çekim tarzı çiftin talebine göre belirleniyor. Sunulan alternatifler arasında düğün belgeseli, düğün hikayesi/klibi, konsept çekimler, katalog çekimleri, ‘Save The Date’’ / ‘’Trashday’’ çekimleri yer alıyor.

Ekipman

Mesela Fotoğrafçılık kullandığı kaliteli ekipmanlarla çiftlerden tam puan alıyor. Tercih edilen ekipmanlar arasında Canon 6R Mark makine buluyor. Buna ek olarak 50 mm lens çekimlere yardımcı oluyor. Çiftin istediği her türlü çekim tarzını gerçekleştirebilmek için drone ve gimbal hazırlanıyor. Ayrıca video çekimi için özel ekipmanlardan yardım alınıyor ve ortaya profesyonel sonuçlar çıkarıyor.

Baskı Hizmetleri

Mesela Fotoğraf çiftlere farklı albüm modelleri arasından seçim yapma şansı sunuyor. Çiftin isteğine göre albümü hazırlayan firma uzun yıllar saklanabilecek anılar yaratıyor. Bununla beraber çekilen ve basılmasını istediğiniz tüm fotoğraflar dijital baskı olarak teslim ediliyor. İleride sevdiklerinizle mutlulukla bakacağınız kaliteli fotoğraf baskıları ve uzman fotoğraf/video çekimleri için Mesela Fotoğraf’la çalışabilirsiniz.

Firma çiftlere tecrübeye göre en iyi fiyatları sunuyor. Sözleşme zamanı ödemenin %40’ını kapora olarak alan firma kanını çekimden sonra alıyor. Erken rezervasyona özel avantajlara sahip olan Mesela Fotoğraf Düğün Fotoğrafçısı Ankara fiyatları için ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ formunu doldurabilir veya sayfadaki telefon numarasını tuşlayabilirsiniz. Hayatta bazı şeylerin en güzel şekilde olmasını istersiniz, ‘Mesela’ fotoğraf!

İletişim

 • Telefon: 0312 963 35 47
 • Adres:

  Çankaya, Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mesela Fotoğraf Yol Haritası

Mesela Fotoğraf Yorumları (9)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Gül & Ahmet

Düğün Tarihi: 05.02.2023


Ekibin enerjisi ve ilgisi sayesinde çok rahat bir çekim oldu. İlgileri ve alakaları için teşekkür ederim. 2-3 gün içinde fotoğrafların dijital teslimini sağladılar. Gönül rahatlığı ile Tavsiye edeceğim bir ekip.

Esra & Mehmet

Düğün Tarihi: 09.01.2023


Hayallerimin ötesinde bir çekim oldu. Her anını tekrar yaşamak istediğim bir gündü. Harika bir ekip, mükemmel iletişim ve muazzam fotoğraflar… her şey için teşekkürler.

Meryem & Bilal

Düğün Tarihi: 30.12.2022


Güler güzlü ve enerjisi yüksek bir ekip. İlgileri için teşekkür ederim. Güzel bir çekim oldu. Enerjilerinin yüksek ve çekimin rahat oluşundan çekimin ne zaman bittiğini anlamadık bile :) İyi ki Mesela Fotoğraf ile çalışmışız. Emeğinize sağlık

Sümeyye & Abdullah

Düğün Tarihi: 09.09.2022


Tüm ekibe çekime kadar ve çekimdeki ilgileri için teşekkür ediyorum. Memnuniyet odaklı çalışmalarına hayran kaldım. Çok rahat bir çekim geçirdik. Bütün süreç çok güzel geçti. Enerjisi bol güler yüzlü bir ekip. Başarıları daim olsun.

Aslı & Fatih

Düğün Tarihi: 15.08.2022


Özel günlerinizin sonunda iyi ki dedirteceklerine emin olduğum bir ekip. Çekim günü modunuzun düşük olmadı imkansız. Tüm pozlarda sizlere yardımcı olup çok güzel kareler ortaya çıkarıyorlar. Mükemmel anılar kalıyor size. En özel günümüzü ölümsüzleştirdiler. Emekleri için teşekkür ederiz

Rüveyda & Mustafa

Düğün Tarihi: 01.08.2022


Tüm mesela fotoğraf ekibine teşekkür ederiz. Her detayı ince ayrıntısına kadar düşünen bir ekip. Kendinizi rahat hissedeceğiniz, eğlenceli bir çekim yapacağınız ekip. İlgileri, samimiyetleri sayesinde iyi ki diyeceğim bir gün gelirdim. Yürekten tavsiye ediyorum.

Merve & Ali

Düğün Tarihi: 30.07.2022


İyi ki sizi tercih etmişim. İşlerini aşkla, özenle yapan bir ekip. Gün sonunda müthiş kareler ortaya çıktı. En güzel anımızı ölümsüzleştiren mesela fotoğrafa yürekten teşekkür edip herkese tavsiye ediyorum.

Emine & Emre

Düğün Tarihi: 09.06.2022


Fotoğraflarla aşk yaşanır mı? Ben yaşıyorum. Heyecanımdan ne yapacağımı bilemediğim bir günde doğru yönlendirmelerle harika kareler ortaya çıkardılar. Her fotoğraf karesi muhteşem. Çekimden önceki ve sonraki iyi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum. İyi ki siz…

Şeyda & Yasin

Düğün Tarihi: 23.05.2022


En güzel günümüzü güzelleştirdiniz. Uzun uzun baktıran kareler bıraktınız bizlere. Emeklerinize sağlık harika bir çekim geçirdik. İşini iyi yapan güler yüzlü insanlar az.. Fotoğraflarımıza herkes bayıldı. Tüm çevreme tavsiye ediyorum. İyi ki sizinle tanışmışız. Başarılar diliyorum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.