Memohobi Wedding

E-posta Gönder

5 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Yurt içinde her ilimizde çekim yapmaktayız. Stüdyo ve dış doğal ortamlarda çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Happy Day Wedding Story
242 17 10

Çankaya

Happy Day Wedding Story

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Düğün Klibi
47 2 5

Çankaya

Düğün Klibi

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Stüdyo Odak
28 1

Keçiören

Stüdyo Odak

1.000-1.500 TL
Düğün hikayesi

Hakkında

Bendeniz Mehmet Ertekin ve profesyonel bir fotoğrafçı olarak uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyorum. Büyük bir heyecan ve hevesle açtığım dükkanım Ankara Keçiören fotoğraf stüdyoları arasında yer almaya başladığından bu yana geçen zaman içerisinde çok sayıda müşterim oldu. Ayrıca elbette ki burada tek başıma çalışmıyorum, işini en az benim kadar severek ve profesyonel yapan harika bir ekibim var. Onlarla birlikte sürekli olarak çalışıyor ve kendimizi geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Fotoğrafçılığa dair aklınıza gelebilecek her hizmeti veriyoruz ve bunlardan en önemlisi de özel gün çekimleri.

Özel gün denince akla ilk gelenlerden biri de düğünlerdir ve marka ismimiz olan Memohobi Wedding altında dünyaevine girecek olan çiftlerin en mutlu anlarını ölümsüzleştiriyoruz. Böylesine önemli bir günün bize emanet edilmesi ve yıllar geçse de unutulmayacak şeylerin ölümsüzleştirilmesi görevini üstlenmek paha biçilemez. Çiçeği burnunda çiftler için hizmet etmek ve onların yanında olup heyecanlarını paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz ve her şeyi hayal ettikleri gibi yapmak için çalışıyoruz.

Gelin ve damatlarımız için hem stüdyo hem de dış çekimler yapabiliyoruz ve her konuda olduğu gibi kararı onlara bırakıyoruz. Ankara ve çevresi başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına gidebiliyor ve istenen her ilde çekim yapabiliyoruz. Çiftlerin doğal, tarihi veya mimari güzelliğe sahip mekan isteklerinin tamamını gerçekleştirebiliyor ve eğer akıllarında belli bir yer yoksa onlara tavsiyelerde bulunarak seçmelerine yardımcı oluyoruz.

Her çiftin bütçesine ve zevkine göre sunduğumuz hizmetlerimiz var ve kamera çekimleri de bunlardan bir tanesi. Düğün hikayesi veya düğün klibi gibi kısa veya uzun içerikli videolarınızı en kaliteli ekipmanlarla çekerek size teslim ederiz.

Memohobi Wedding olarak hepsi ve daha fazlası ile birlikte Ankara Keçiören düğün fotoğrafçısı arayışınıza bir son vermek isteriz. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Mehmet Ertekin

Serhat

 • Adres: Şenlik Mah. Aşıkpaşa Cad. No:37/B ​ Keçiören

Memohobi Wedding Yol Haritası

5 yorum


H&E

Hazal & Efe

Düğün Tarihi: 06.05.2017

Her Ne Kadar Zor Şartlar Altında Bir Çekim Gerçekleştrimiş Olsak Bile Hava Şartlarından Dolayı. Bizi Her Türlü Olumsuzluğua Hazırlayan Ve En Iyiyi Önemseyen Ve Benimseyen Mehmet Ertekin Ile Çalışmak Gerçekten Bir Avantaj Oldu Diyebilirim. Yağmur Çamur Etkilemedi Ve Düğünümüze Kadar Gelip Elinden... devamı 

Ö&S

Özge & Soner

Düğün Tarihi: 22.04.2017

Bir Arkadaşımızın Tavsiyesi Üzerine Anlaştığımız Memohobi Foto Stüdyo Nişanımızı En Güzel Şekilde Gerçekleştirdi Ve Kaliteli Ürünleri Ile Gayet Memnun Kaldık. Tavsiye Ederiz.

Ç&S

Çi̇ğdem & Süleyman

Düğün Tarihi: 19.09.2016

Memohobi̇ Foto Stüdyo İle Tavsi̇ye Üzeri̇ne Tanidik Ve Anlaştik. Gerek Çeki̇m Öncesi̇ Gerek Çeki̇mgünü Ve Çeki̇m Sonrasi Olmak Üzere Gerçekten Mükemmel Psi̇koloji̇k Destek Ve Moral Vererek Çeki̇mi̇mi̇zi̇ En Eğlenceli̇ Hale Geti̇rdi̇ği̇ İçi̇n Kendi̇si̇ne Çok Teşekkür Ederi̇z. Şi̇mdi̇ Sirada Kismetse... devamı 

M&M

Melike & Mehmet

Düğün Tarihi: 22.07.2016

Fotoğraf Çekimi Ile Ilgili Pek Bir Bilgimiz Olmaması Ile Düğün Gününden Önce O Yaşanan 15 Temmuz Günü Babamızın Yaralanması Ver Arkasına Böyle Bir Çekimi Zora Soktu. Ylnız Mehmet Ertekin Çok Teşekkür Ederiz Verdiği Destek Olağanüstü Idi. Bizi Çekime Hazırlaması Ve Bugünün Bizim En Özel Günümüzün Ve... devamı 

E&S

Esra & Süleyman

Düğün Tarihi: 20.07.2016

Sizlerle Tanıştığımız Gün Biraz Şüphelerimiz Vardı. Sonraki Günler Ve Çekimlerimiz Albümlerimiz Ve Ürünlerinizin Kalitesi Desteğiniz Ve Enerjiniz Bizim Enerjimiz Ile Ortaya Çok Güzel Bir Anı Çıkardı Bize. Çok Teşekkürler. İyi Çalışmalar.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!