Kontrast Prodüksiyon Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Kontrast Prodüksiyon Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

Kontrast Prodüksiyon Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Kontrast Prodüksiyon Fotoğrafçılık Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Kontrast Prodüksiyon Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin istekleri doğrultusunda istedikleri dış mekanlarda çekim yapıyoruz.

Kontrast Prodüksiyon Fotoğrafçılık Hakkında

Biz Kontrast Prodüksiyon Fotoğrafçılık olarak profesyonelliği kendimize ilke edindik. 8-10 yıllık hobinin sonucunda başlayan tutkumuzu keşfettik ve bu yolda ilerlemeye karar verdik. 20 yıldır da profesyonel olarak bu sektörde yer almaktayız.

Hizmetlerimize gelecek olursak; her bütçeye uygun farklı farklı çalışmalarımızın olduğunu söylemek istiyoruz öncelikle. Düğün günü veya başka bir gün. Siz hangi günün olmasını isterseniz. Mesela düğün gününü ele alalım. Düğün günü nikaha kadar veya tüm gün olarak 2 seçeneğimiz mevcut. Dilerseniz şöyle bir bahsedelim onlardan.

1.Düğün günü nikaha kadar çekimi: Bu çekim türünde 2 kişilik ekibimiz vardır. Düğün günü hazırlıklarından sonra başlar, mekâna kadar devam eder. Makyajdan sonra özel portre ve 2 saatlik dış çekim imkanıyla da hem sizi yormaz hem de o günden kareler elde etmenizi sağlar. Ayrıca 1 büyük boy ve 2 aile boy albüm de bu çekim türünün içinde yer alır.

2.Düğün günü tüm gün çekimi: Bu çekim türü de 2 kişilik ekipten oluşur. Hazırlıkların başlamasından saat 23:00’e kadar sürer. Yine diğer çekim türünde olduğu gibi makyaj sonrası özel portre ve 2-3 saatlik dış mekân çekimi ve ayrıca konvoy, nikah ve ilk dans çekimleri mevcut. Alternatif olarak 1 adet panoramik albüm, 2 adet aile albümü ve 50x70 poster bu pakete dahil. Teslimat süresi de en önemli anlar ilk 24 saat içinde, konuklar ve anı fotoğrafları 7 gün içinde ve dış çekim fotoğrafları da 15 gün içinde teslim edilir.

Düğün gününüzün dışındaki alternatiflere bakacak olursak eğer;

1.Dış çekim albüm setli 4 saat: 2 kişilik ekibin 4 saat süren çalışmasıdır. Dijital ortamdan fotoğraflar teslim edilir. Ayrıca 1 büyük boy ve 2 aile boy albüm de pakete dahildir.
2. Dış çekim albüm setli 2 saat: 4 saatten tek farkı 2 saat olmasıdır. Diğer bütün özellikler geçerlidir.

Siz de hayallerini kurduğunuz o gün için fotoğraflarınızın nasıl çekileceğine hâlâ karar veremediyseniz, teklif formundan bize ulaşabilir ve seçenekler arasından dileğiniz paketi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.